Vārda dienu svin: Lība, Emma

Meistarklase ‘Eneagramma. Izproti, kas esi!’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

neagramma – tas ir ceļš uz savu patieso būtību. Kad esam bērni, mēs visi esam skaidri un patiesi, bet dzīves laikā pamanāmies visu to pazaudēt. Mēs apgūstam dažādas lomas, pielāgojam sev maskas, uzvelkam sabiedrības diktētus „kostīmus” un pazaudējam savu būtību. Savu patieso būtību. Un kādā jaukā dienā attopamies, ka vairs nezinām…kas esam patiesībā.

Ja arī Tu vēlies izprast cilvēkus sev apkārt un, galvenais- atrast un pieņemt savu patieso ES, nāc jau 8.novembrī uz vizuāli interaktīvo meistarklasi „Eneagramma. Izproti, kas esi!”

Meistarklasi vadīs personīgās un komandu izaugsmes trenere/koučs Inta SANTA: 
„Skatoties no zinātniskā skatu punkta eneagramma ir vēl viens cilvēku tipoloģijas veids. Tāpat, kā citi tipoloģijas veidi, tā ir pētīta un salīdzināta, ir izstrādāti dažādi testi, kas palīdz noteikt attiecīgo eneatipu. Tomēr, atšķirībā no citiem tipoloģijas veidiem, eneagramma neapstājas pie klasifikācijas. Tā dodas tālāk. Izprotot eneagrammas būtību, top skaidrs katra eneatipa attīstības ceļš. Tas ir kā iegūt savas dzīves lietošanas instrukciju. Beidzot saprast un pieņemt savu būtību un sākt dzīvot ar to saskaņā. Saskaņā ar sevi.”

Meistarklases programma:

Eneagrammas vēsture;
Eneatipu noteikšanas ekspress-tests;
Eneatipu vizuāla un enerģētiska prezentācija;
Eneatipu meditācija.

Meistarklases darba forma:

Vizuāla prezentācija;
Stāstījums;
Darbs grupās.

Interesentiem būs iespēja turpināt apmācības dziļākai zināšanu apguvei.

KAD: 8.novembrī plkst.18:00 -21:00

KUR: SievietesPasaule.lv mājīgajās telpās, Skolas ielā 9 -22

CIK MAKSĀ: Vienas nodarbības cena Ls 15 (21,34 EUR)
Piesakoties divatā ar draudzeni, katra maksāsiet tikai 10,50 Ls (14,94 EUR)!

Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.
Vietu skaits ierobežots!

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos, spied pogu ‘Piesakos’ vai raksti uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru.
Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679

Nedaudz vairāk par pasniedzēju
Inta Santa ir personīgās un komandu izaugsmes trenere/koučs, ar vairāku gadu profesionālu pieredzi pārdošanā, personāla vadībā un apmācībā. Savā darbā pielieto transpersonālā koučinga metodes. Biedrības ICF.LV valdes locekle. Izglītība: transformācijas spēles fasilitatore (Findhorn College UK), profesionāls koučs (Erickson College International), MBA (BA Turība), bakalaurs psiholoģijā (RPIVA), mākslinieks-meistars (LLMK)

Dalīties.

Atstāt Ziņu