Vārda dienu svin: Evija, Raita, Jogita

Matrix matu veidošanas līdzekļu testa rezultāti

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Novembra sākumā izspēlējām iespēju 24 sievietēm testēt L’oreal Baltic pārstāvētās Matrix Design Pulse matu veidošanas līdzekļu sērijas produktus. Nu publicējam lasītāju viedokļus par šiem produktiem!

 

LASĪTĀJAS VĒRTĒ MATRIX ZOOM FORCE ŠĶIDRO MATU LAKU
Inga Smelte:

Noturība šai lakai ir ideāla, mana frizūra saglabājās ilgi un pat izstaigājoties vējainā laikā, kad tie tika papūsti, pavirpināti, frizūra saglabājās. Vienīgais, kas man nepatika, bija lakas smarža, īpaši, tikko uzpūšot. Taču, kad pirmā dvaka pāriet, tad ir ok.

Linda Rozentāle-Rožkova:
Laku izmēģināja un tās īpašības testēja gan ģimenes sievietes – es un mamma, gan vīrieši – mans vīrs. Jāsaka, ka visspilgtāk šo laku raksturo divas labās īpašības, ko gribētu izcelt: tās ārkārtīgi patīkamais aromāts, kā arī noturība. Kad pirmo reizi laku iesmidzināju matos, tās aromāts virmoja gaisā visu dienu, lai kurp es ietu. Vīrs pat nodomāja, ka esmu iegādājusies jaunas smaržas. Atteicu, ka tā ir jaunā, testējamā matu laka, un tad arī viņš šim produktam pievērsa uzmanību. Vīram bez aromāta vēl patika iepakojums un inovatīvā pieeja, ko līdz šim nebija atklājis, proti, ka matu laka ir šķidra un uz matiem uzsmidzināma kā sprejs. Atzīšos, ka mani šis fakts nedaudz mulsināja, jo šī bija pirmā reize, kad lietoju šādas konsistences matu laku. Biju iedomājusies, ka šāda matu laka noteikti matus salipinās un no iecerētās frizūras nekas prātīgs nesanāks, tomēr biju kļūdījusies. Laka matus nesalipina, tā piedod tīkamo spīdumu, un, galvenais, ir ļoti noturīga. Tā kā man ir diezgan gari un nepakļāvīgi mati, kurus vienmēr ir bijusi problēma savākt. Domāju, ka šī matu laka netiks ar uzdevumu galā, jo visas matu lakas, kuras līdz šim biju lietojusi, matus vai nu vispār nespēja saturēt vai arī frizūru noturēja salīdzinoši īsu laiku – pāris stundas. Piemēram, izejot ārā vējainā laikā, frizūra izjuka skaitītās minūtēs. Tādēļ uzreiz nolēmu, ka viens no pārbaudījumiem šai lakai būs vērsts uz tā ilgnoturību. Tā kā novembra pirmās dienas bija gana vējainas, eksperiments varēja notikt kā iecerēts. Sataisījusi šiku vakara frizūru, kādā vējainā vakarā devos iekarot Vecrīgas sirdi. Pēc vairākām stundām, ko pavadīju staigājot gan pa vējainajām ielām, gan dejojot un izbaudot naksnīgo klubu dzīvi, attapos, ka frizūra joprojām bija nemainīga, un es tai pateicoties, izskatījos tikpat nemainīgi labi kā mirklī, kad tik tikko biju to uzmeistarojusi. Arī vīrs tovakar nezin kāpēc izteica sen nedzirdētus, īpašus komplimentus. Neatminēts paliek vien jautājums, vai tas bija matu lakas nopelns… Katrā gadījumā – laka man tovakar palīdzēja labo izskatu saglabāt daudz ilgāk par citām reizēm. Tādēļ šo matu laku izmēģināt varētu ieteikt visiem tiem cilvēkiem, kuriem, tāpat kā man, līdz šim nav izdevies atrast sev piemērotāko produktu cīņā ar nepaklausīgajiem matiem. Varbūt šī laka to spēs un padarīs kādu dienu gaišāku!

Yule:
Man šī laka ir atklājums, jo nezināju, ka lakas mēdz būt šķidrā konsistencē. No sākuma domāju – kāda tad īsti izskatās šķidra laka, jo līdz šim biju lietojusi tikai flakoniņos pūšamās. Šķidrā ir kas līdzīgs izsmidzināmajam matu kondicionieriem. Ļoti viegli lietojama. Man patika lakas smarža – tāda saldeni svaiga, tāpat mani mati smaržo, kad esmu izgājusi no frizētavas.
Šī laka paredzēta frizūras noturībai vai konkrētām šķipsnām detaļu izcelšanai. Jāsaka, mani mati nav tie paši vieglāk ieveidojamie – ja jādodas uz kādu pasākumu vienmēr lietoju super stipras fiksācijas laku, un pat tad nav garantijas, ka frizūra stāvēs visu vakaru. Arī ar šo laku bija tāpat – kādas četras stundas frizūra stāvēja super, pēc tam sāka pajukt. Taču, kad to lietoju konkrētu šķipsnu ieviedošanai vai savākšanai, tad gan laka bija uzdevumu augstumos – visu dienu tā arī tā šķipsna nostāvēja. Interesanti ar šo laku bija tas, ka mati izskatījās spīdīgāki un neizskatījās cieti un sakaltuši, kā pēc citu laku lietošanas mēdz būt. Lai gan, pieskaroties matiem, varēja just vieglu cietību, taču no malas tie izskatījās brīvi un mīksti, arī sajūta bija viegla.
Ievēroju, ka šī laka man palīdz tikt galā ar vienu ziemai raksturīgu problēmu – matu elektrizēšanos. No rīta nedaudz ieveidoju matus, sapūšu ar šķidro laku, un mati neelektrizējas, bet visas dienas garumā smuki smaržo un spīd. Kopumā esmu apmierināta ar šo produktu un, godīgi sakot, šķidrā laka man tagad patīk daudz labāk nekā flakoniņos pūšamā.

 

LASĪTĀJAS VĒRTĒ MATRIX THERMO GLIDE TERMOAKTĪVO MATU VEIDOŠANAS KRĒMU
Ivanda Šivare:
Esmu apmierināta ar šo līdzekli. Tas smaržo lieliski. Iepakojums ir ar savu savdabīgu stiliņu, katrā ziņā starp daudzām bundžiņām uzreiz var pamanīt – Matrix. Ieklājot līdzekli matos tie ir gludi, slīdīgi. Mani mati dabīgi skruļojas, tāpēc pārsvarā cenšos panākt taisnu matu efektu. Līdzekli izmantoju gan veidojot taisnus, gan arī lokainus matus. Vairāk gan ieteiktu to taisnu matu veidošanai. Pēc iztaisnošanas tikai ar fēnu un ķemmi mati ir taisni, spīdīgi un nemaz nav nepieciešams lietot taisnojošo ķemmi.

Antra Leščinska:
Produkta ārējais izskats nav vizuāli uzbāzīgs, bet atturīgi elegants, kas vēsta, ka ir padomāts ne tikai par to, kas ir iekšā, bet arī par ārējo izskatu, kas nav mazsvarīgs faktors! Melnā krāsa savienojumā ar zeltu – rada par sevi izsmalcinātu un “Luxury lifestyle” iespaidu. Produkta smarža nebija pārspīllēti uzbāzīga, drīzāk patīkama. Produkta konsistence apmierināja, nebija ne pa šķidru, ne pa ķepīgu, tieši laikā. Zinu, ka citu zīmolu produktiem tā ir problēma.
Ieklājot produktu mitros, izmazgātos matos uzreiz manīju, ka ķemmēšana ir daudz vieglāka, tad žāvēju ar fēnu. Līdzekļa aprakstā minēts, ka tas paātrina matu žūšanu un tas tiešām tā arī bija. Man ir biezi, dabīgi lokaini mati, taču ar šo līdzekli nepaspēju izžāvēt pusi, kad otra jau arī gandrīz sausa. Bet tad jutu, ka matu tekstūra ir pa raupju, tiem nepatika tā “ātrākas žūšanas” lieta. Iespējams, citas tekstūras matiem tas patiktu. Vēlējos gūt taisnu, zīdainu matu efektu, tāpēc izžāvētos matus vēl taisnoju ar taisnotāju. Gribētos atzīmēt, ka spīdums, ko sola šis produkts, tiešām efektīvs un uzreiz redzams. Galu galā ieguvu taisnus matus, tie bija taisni, spīdīgi un efekts turējās ilgi, tas priecē.
Secinu to, ka šis produkts spēj izdarīt visu to, ko mans līdzšinējais, tikai atšķirība tā, ka līdzeklis, ko lietoju iepriekš maksā 3x vairāk, tāpēc turpmāk noteikti lietošu arī šīs līnijas produkciju. Uzskatu, ka šis līdzeklis būs vienlīdz labs kā īso, tā arī  garo matu īpašniecēm, ja viņas taisno matus ar matu taisnotāja vai fēna palīdzību.

Kristīne Kaļva:
Iepakojuma dizains ne ar ko jaunu nepārsteidza, taču to lietot ir ērti. Produkta kosistence ir patīkama, matus nesaķepina, smarža arī patīkama, neuzbāzīga. Krēms ļoti labi iesūcās matos, nepadarīja tos lipīgus. Iegūtais matu apjoms bija vidējs, varēja būt labāks. Matu tekstūru labi nogludina, padara tos vieglus. Spīdums nav izteikts. Krēmu ieteiktu sievietēm ar gariem vai vidēji gariem matiem, kas ikdienā lieto fēnu un veido matus ar ķemmi.

 

LASĪTĀJAS VĒRTĒ MATRIX FIBER SHUFFLE ŠĶIEDRAINO PASTU
Ilze Lipska:
Produkta iepakojums ir ļoti pievilcīgs. Tieši tumšā krāsa ir tā, kas uzreiz rada asociācijas ar kādu labu matu kopšanas līdzekli (nezinu, kāpēc, bet tā ir). Smarža ir patīkama, konsistence diezgan ķēpīga, nospriedu, ka patīkamāk protams, ja kāds cits pastu ieliek matos, bet tā jau ir ar jebkuru līdzekli, tāpēc to par mīnusu neuzskatu. 
Izmēģināju pastu gan mitros, gan sausos matos un jāsaka, ka sausos matos to ir vieglāk un ātrāk ieklāt un ieveidot. Matos momentā tas lipīgums pastai zūd un mati nekļūst cieti. Tāds ļoti dabīgs efekts un sajūta, tikai izskats nu gan vairs nav tāds, kāds man skaitās dabīgs, tas ir, mati neizskatās nolaizīti un pieplakuši. Man ir ļoti smalki un plāni mati, kuros tikpat kā neviens līdzeklis neturas, pat frizētavā taisīts matu sakārtojums pēc stundas jau ir izslīdējis. Bet ar šo pastu ieveidotie mati savu izskatu saglabāja 4 stundas noteikti. Un tas maniem matiem ir WOW! Ar šo pastu var skaisti sadalīt matus šķipsnās un var arī iegūt tādu out of bed izskatu, kas man patpatīk labāk. Tāpēc tā veidoju biežāk: ieklāju pastu matos un saveidoju šķipsnas ņigu-ņegu. Mans pārsteigums bija par to, cik labi frizūra turas, bet tā nav cieta, mati ir mīksti un patīkami un ļoti labi smaržo. Mani īsie mati ir nedaudz atauguši, tāpēc šī pasta ir mans pamudinājums aiziet pie friziera. Īsiem matiem tā noteikti ir efektīvāka, arī dēļ tā iemesla, ka vieglāk ir ieklāt mazāku pastas daudzumu. 

Rita Šteinberga:
Produktam ir ērts iepakojums, to ir komfortabli turēt rokā. Smarža ir patīkama, svaiga. Atverot iepakojumu, masa izskatās cieta, bet, kad ieliku pirkstu baltajā pastā – izrādījās tā ir mīksta un līp pie pirkstiem. Tā tiešām atgādina līmi. Lietoju sekojot instrukcijai. Pirmajā pastas testēšanas reizē liku to pilnīgi slapjos matos un tā īpaši nežēlojot, kad galvu piecēlu augšā izskatījās pēc riktīgas pinkas un pat mani biezie mati turējās sānis, kā pepijas bizes. Sapratu, ka joki ar šo produktu mazi un pārspīlējot labs rezultāts nebūs. Bet tas bija arī uzjautrinoši, jo pat savus biezos matus varēju pārvērst pank frizūrā vai ēzītī. Mēģināju pastu likt arī sausos matos, bet īpašu jēgu tam neredzēju. Man piemērots lietošanas variants šķiet: izmazgāti mati, kārtīgi nosusināti ar dvieli, nedaudz Matrix matu pastas, saķemmēt un ieveidot matus tā kā nepieciešams, uz minimālā fēna karstuma izžāvēt matus. Man mati ir līdz pleciem, biezi, bet tai pat laikā mīksti. Tamdēļ matu gali izlokās uz āru pie pleciem, kas man ļoti nepatīk. Bet ar šo līdzekli mati paliek tādi kā stingrāki un turas kā tika ieveidoti līdz es tos atkal izmazgāju. Mati spīd, kā jāspīd veselīgiem matiem un izskatās, ka pie tiem tiek strādāts katru dienu pirms izeju uz darbu (kolēģu novērtējums). Tas, ka ārā lietus vai jāstaigā cepurē, uz manu matu sakārtojumu iespaidu neatstāj un var pārdzīvot periodu, kamēr mati ataugs pāri pleciem.

 

LASĪTĀJU VĒRTĒJUMS PAR MATRIX ROCK SOLID STIPRAS NOTUĪBAS MATU ŽELEJU
Kaspars:
Man ir īsi mati un vienīgais, ko vēlos panākt ar matu veidošanas līdzekli – piešķirt matu griezumam asumu un panākt, lai mati labi “stāvētu”. Izaicinājums – stipra svīšana stundu garā treniņā. Daudzas želejas, lai arī stipras fiksācijas, ļauj matiem sakrist svīstot un galu galā treniņa beigās no frizūras ne vēsts. Izmēģināju šo, un – trāpīts! To ir ļoti viegli ieziest matos, uzreiz sajūtot fiksāciju. Želejai piemīt patīkams, salds aromāts, un tā notur vajadzīgo matu stāvokli ilgi, to pat nebojā kapuces. Ja nav sanācis matus izmazgāt, droši var lietot vēlreiz, un vajadzīgo efektu panākt no jauna. Nekāda saķepuma, pēc izskata tīri mati, un viegli izmazgājami!

Annija:
Produkta iepakojums ir stilīgs, manuprāt, orientēts vairāk uz jauniešu auditoriju. Pati želeja ir ok, es to izmantoju, lai nostiprinātu čolku un tā nelokotos. Izmantoju arī nedaudz pie saknēm. Principā želeja savu uzdevumu pilda. Tomēr man šķiet, ka to vairāk novērtētu vīrieši ar īsiem matiem, garāku matu īpašniekiem, kuri vēlas uztaisītu matus uz augšu kā pankiem vai arī meitenēm, kam patīk saburzīto matu stils.

Ivars:
Patika, ka iepakojums ir melns, nevis, piemēram, rozā. Iepakojums ir ērts, želeju ir viegli dozēt. Atšķirībā no citām želejām, ko esmu lietojis, novēroju, ka šo vajag ļoti nedaudz, lai panāktu vēlamo efektu. Patīk, ka rezultātā tiek iegūts tāds sava veida mitro matu efekts – var pateikt, ka ir lietots kāds matu veidošanas līdzeklis, tomēr mati nav saķepuši kā tas ir pēc citu želeju lietošanas. Vēl smarža šai želejai ir vienreizēja. Manuprāt želeja piemērota īsu matu īpašniekiem un tiem, kam pēc matu mazgāšanas tie pūkojas un ir grūti savaldāmi. Ja lieto lielākās devās, noteikti var izveidot arī visādus crazy matu sakārtojumus.

 

LASĪTĀJAS VĒRTĒ MATRIX GO BIG STIPRAS MATU PUTAS
Guntra Lāce:
Manuprāt, produkta iepakojums varēja būt mazliet košāks, dzīvespriecīgāks. Produkta smarža ir patīkama, neuzbāzīga. Putas vajag ļoti nedaudz, tās ātri iesūcas matos un  nesaķepina tos. Manuprāt, efekts ir iegūts 100%, mani mati tiešām pēc putu lietošanas, ir kļuvuši kuplāki, arī otrā dienā ir redzams efekts. Matiem ir arī mirdzums. Šīs putas varētu palīdzēt iegūt kuplāku frizūru īpaši tām sievietēm, kam ir plāni mati.

Aija Ozoliņa:
Putu smarža sākumā man tā ne pārāk patika, bet labi, ka tā ātri gaist. Putu kostistence man ar ne pārāk, jo likās, ka tās ir ļoti šķidras un tikai pēc kāda brītiņa sāk izskatīties pēc putām (itkā uzpūstos), bet patīkami, ka rokas pēc putu ielikšanas matos nebija tik lipīgas, kā tas mēdz gadīties ar citām putām. Šīs skaitās stipras fiksācijas putas un tas ir diezgan precīzi. Lai arī ikdienā nelietoju daudz putas, taču ar šīm, viegli ieveidojot, matu sakārtojums turējās arī mitrā laikā, kaut arī parasti manos matos visi ieveidojumi ātri iztaisnojas. Ar spīdīgumu bija, kā bija. Rezumējot – īsti nezinu, ar ko šīs matu putas būtu pārākas par citām, kas ir pieejamas Latvijas tirgū. Vai es pati tādas pirktu – nezinu, laikam jau no cenas būtu atkarīgs.

Dace Svabadniece:
Putu pudele ir ar atturīgu, stilīgu iepakojumu, kas iederēsies jebkurā vannas istabā. Konsistence – putas kā putas, nejutu neko savādāku. Smarža – neuzbāzīga un, domājams, jebkuram degunam pieņemama. Pēc to lietošanas un izžāvēšanas mati tiešām bija viegli, vijīgi un nesaķepuši, neskatoties uz to, ka šīs ir ļoti stipras fiksācijas putas. Mani mati ir smalki un plāni un, ja vēlos tos uzfēnot kuplus, nepieciešams stiprs un spēcīgs līdzeklis. Pēc matu izmazgāšanas iesmērēju matu putas un ar apaļo suku fēnoju kā parasti un, varu apgalvot, efekts bija lielisks! Otra lieta, ko piefiksēju – mati ļoti viegli ķemmējās. Likās pat, ka mati ir kļuvuši maigāki, vijīgāki. Šīs matu putas būtu lielisks palīgs tām dāmām, kas fēno kuplus matus ar apaļo suku vai veido matus ar difūzeri. Matu putas ir spēcīgas līdz ar to ļoti viegli ir safēnot pat plānus, smalkus matus.

 

LASĪTĀJAS VĒRTĒ MATRIX SHAPE SCENE VEIDOŠANAS PASTU
Elita Vaškova:
Pasta ir stilīga, iepakojums ērts, tai ir patīkama smarža, kas saglabājas. Mati pēc pastas lietošanas iegūst mitru matu efektu. Ar rokām aiztiekot, protams, ir sajūtama fiksācija, taču tas matiem neliek justies netīriem. Man ir īsi, smalki mati. Tāpēc pastu lietoju šķipsnu izcelšanai un arī visu matu pacelšanai uz augšu. Tas arī bija tas, ko es gribēju no šī produkta iegūt. Pacelti mati saglabājās visas dienas garumā, arī pēc cepures nēsāšanas, dienas gaitā var arī matu sasuku viegli pamainīt. Arī nemazgājot matus katru dienu, otrā dienā mati vēl ir viegli sasukājami un saveidojami. Ja kāda vieta ir sagulēta, tad to ir viegli izlabot, matus vienkārši samitrinot un tad vai nu ar fēnu izžāvējot vai ļaujot tiem izžūt pašiem. Manuprāt, pasta ir vienkārši lieliska.

Anita Špoģe
Pasta iepakota gaumīga dizaina iepakojumā, ir ērti lietojama un pēc smaržas ir patīkama. Sākumā raudzījos uz to ar lielām aizdomām, jo ilgi bija lietotas tikai putas un želeja, un nespēju iedomāties neko labāku par saviem ierastajiem matu veidošanas līdzekļiem. Uzreiz nolēmu likt pastai izpildīt visgrūtāko uzdevumu, savaldīt manu nepaklausīgo mata šķipsnu, kura krīt acīs un traucē darbam. Tas izdevās! Pozitīvi pārsteidza tas, ka mati nezaudēja spīdumu, nekļuva cieti un ārēji izskatījās, ka nekāds matu līdzeklis nav lietos, ka mati paši man tik lieliski stāv. Esmu atradusi patiešām izcilu matu veidošanas līdzekli un to rekomendēju arī citiem!

Viviāna:
Pieļauju, ka šis līdzeklis būtu ērtāk lietojams, ja tam būtu dozators, jo sākumā bija grūti saprast, cik daudz varētu būt vajadzīgs. Nu jau zinu, ka tās nepieciešamas ļoti maz. Pirmajā reizē ieliku nedaudz par daudz un atsevišķas šķipsnas bija smagākas par citām. Tomēr, nepārspīlējot ar daudzumu, efekts ir ļoti labs – mati ir viegli veidojami un ļoti elastīgi. Arī tad, ja mati tiek izķemmēti, pastas efekts nemazinās un matus var atkal sakārtot pēc savām vēlmēm. Arī produkta smarža ir ļoti patīkama.

 

LASĪTĀJAS VĒRTĒ MATRIX MESSY COUTURE MATU PASTU
Kristīne Zariņa:
Pasta ir ļoti simpātiskā melnā bundžiņā, saulaini dzeltenā krāsā ar ļoti patīkamu aromātu, kas man nedaudz atgādina solārija krēma aromātu! Tā kā neesmu friziere, man šķiet, ka šo pastu vieglāk ir izmantot, lai ieveidotu īsus matus. Tā kā mani mati ir vidēji, tad pastu izmantoju tikai atsevišķu šķipsnu izcelšanai un matu nogludināšanai! Rezultāts mani ļoti apmierināja, jo mati neizskatījās taukaini un diezgan viegli bija panākt sev vēlamo rezultātu!

Maira Turka:
Produktam piemīt patīkama smarža, iepakojums ir ērts. Nelielā izmēra dēļ to var ņemt līdzi arī ikdienas gaitās. Pie šīs pastas lietošanas vajag piešauties, lai to neiesmērētu par daudz, jo tad tā rada gluži pretēju efektu (taukaini saķepuši mati). Sākumā noteikti vajadzīga milzīga pacietība un gribasspēks, jo ar šo līdzekli matu veidošana mājas apstākļos man prasīja 40 min, lai gan parasti tam veltu 20-25 min.
Es ieteiktu šo pastu saviem dēliem, jo viņiem ir īsāki mati un šķipsnas ir iespējams vairāk atdalīt un frizūra sanāk stilīgāka. Dēli šo produktu ir izmēģinājuši un atzinuši par veiksmīgu.

 

LASĪTĀJAS VĒRTĒ MATRIX  GLOW TO PIECES MATU VASKS SPĪDUMAM
Gunta Raciņa:
Produkta iepakojuma stils ir mūsdienīgs. Vaska krāsa neitrāla, smarža patīkama, konsistence maiga – viegli kūst un iesūcas rokās, tādēļ jāpaspēj ātri to ieziest matos. Izmēģināju gan mitros, gan sausos matos. Mani mati ir vidēja garuma, pakāpeniska griezuma, biezi, krāsoti. Ieziežot vasku sausos matos tas piešķir matiem spīdumu, vieglu fiksāciju un defilē struktūru. Šādu efektu neizjutu, lietojot vasku mitros matos. Tad mati kļuva pārāk mīksti, nedaudz taukaini, jo žāvēju tos vēl ar fēnu un veidoju ar apaļo fēna uzgali. Pēc vaska lietošanas nākamajā dienā mati noteikti jāmazgā. Es vēlētos, lai matu fiksācija būtu izteiktāka un tas padarītu tos kuplākus. Iespējams, vasks labāk der lietošanai plānākiem un īsākiem matiem. Tai pat laikā labi varētu derēt arī lietošanai garu matu galiņos vai to nolīdzināšanai.

Liene G.:
Matu vaskam ir ļoti patīkams aromāts, tas ir pirmais iepsaids, atverot iepakojumu. Patīk vaska konsistence. Tā kā man ik pa laikam gadās kāda matu cirta, kas ir nolēmusi sprogoties, tad matu vasks to lieliski savalda, neļaujot tai kļūt pūkainai.

Gunda:
Produktu lietoju gan es, gan meita. Produkta iepakojums ir parocīgs, vaska smarža ļoti svaiga, patīkama. Ieklājot to mitros matos, tos izžāvējot ir manāma matu uzlabošanās un kļūst izteiktāka to struktūra. Mati ir spīdīgi un mīksti. Man mati ir pagari. Ieliekot vasku sausos matos tie salīp. Tāpēc lietoju mitros matos. Vēlējos iegūt spīdīgus un mīkstus matus un man tas izdevās. Principā apraksts, ko izlasīju par šo vaskus atbilst patiesībai.

 

 

Par Matrix Design Pulse
Šī matu veidošanas līdzekļu sērija ir paredzēta modes noteicējiem ielās, kuri nebaidās pieņemt un eksperimentēt ar jaunām idejām un virzieniem. Cilvēkiem,  kuriem patīk izpaust sevi visdažādākajos matu sakārtojumos.  Design Pulse ir uni-sex līnija, ko ir viegli un aizraujoši lietot. Daudzpusīgie un inovatīvie produkti  palīdz radīt pat vispārdrošākās frizūras! Atveriet acis iedvesmai jums apkārt!

Vairāk par katru produktu un stilista ieteikumus, kā labāk un pareizāk to būtu lietot, varat lasīt šeit!

Dalīties.

2 komentāru

  1. Kur sos produktus var nopirkt? Drogas man skiet neesmu manijusi varbut vienkarsi nepamaniju. Un kadas cenas tie ir?

Atstāt Ziņu