Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Mans stāsts par fiziskām aktivitātēm jeb nekas nenotiek tāpat vien…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Savā dzīvē es ar sportu vienmēr biju uz „Jūs” – gan bērnībā, gan jau pieauguša..
Līdz šīm biju izmēģinājusi ārstniecisku vingrošanu, klasisko trenažieru zāli (skrejceliņš, eliptiskais trenažieris, „dzelzs” utt.) ar individuālo vingrojumu programmu trenera uzraudzībā. Pēc tam bija izmēģināts pilates, fitness joga, Active Power, ABL & Stretch, apļa treniņi.. Visas nodarbības bija interesantas, bet kaut kā neaizķēra. Apļa treniņi man iepatikās visvairāk, bet pēc kāda laika trenere aizgāja no fitnesa centrā, kuru es apmeklēju un apļa treniņu tur vairs nevadīja. Vingroju mājās, bet darīt to regulāri vienai man ir garlaicīgi.

Tad mēklēju vietu, kur vada apļa nodarbības un atradu fitnesa un veselības studiju sievietēm “Vivido Gym”, kur ir PACE apļa treniņi. Kāpēc tieši apļa treniņi? Jo man ir svarīgi, lai vienā treniņā būtu gan aerobi, gan spēka vingrinājumi un vingrojot vienmērīgi samazinājās ķermeņa apkārtmērs nevis “uzkačajas” muskuļi. Tās strādā vienādi labi uz visām ķermeņa zonām. 

Regulāri apmeklēju šīs PACE nodarbības 3 reizes nedēļā (sākot no p.g. oktobra beigām):
pirmdien – ABS workout (vēders, sāni, mugura),
otrdien, piektdien – Slowly&Strong (dziļā muskulatūra+mugura),
trešdien – Brazilina Bottom (sēža, gurni, augšstilbi).

Tagad jo vairāk es vingroju, jo labāk es saprotu, ka es gribu izskatīties! Ātros rezultātus es negaidu.. Skulpturēt augumu ir ilgi, bet es to patiešām vēlos. Man ir savs piemērs (reāls cilvēks)  un mani tas iedvesmo!

Vienmēr interesanti pameģināt kaut ko jaunu, it īpaši slaidumām noderīgas lietas.. 🙂
25.03.2014  23:58 

Dalīties.

Atstāt Ziņu