Vārda dienu svin: Biruta, Mairita, Bernedīne

‘Mana vīrieša mīļākais ēdiens’ konkursa uzvarētājas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ievietesPasaule sadarbībā ar Fiskars februārī izsludināja Valentīna dienas recepšu konkursu “Mana vīrieša mīļākais ēdiens”.

Mēs saņēmām daudz un dažādas receptes un arī stāstus par to, kā rūpēties par mīļotā cilvēka garšas kārpiņām. Liels paldies visām konkursa dalībniecēm – jūs iedvesmojāt arī pārējās lasītājas uzmeistarot ko īpašu un garšīgu! Uzvarētājus noteikt  nebija viegli, taču galu galā, saliekot kopā Fiskars un SievietesPasaule.lv pārstāvju balsis, tika noskaidroti laimīgie uzvarētāji.

Specbalvu Fiskars Edge nažu komplektu iegūst:

Dabā gatavota zivju zupa – Arvīds Dauksts

Fiskars Functional Form cepšanas piederumu komplektus iegūst:

Neparasti krāšņas pusdienas mīļotajam – Nataša
Kas teica ko-ko-ko? – Lana Rozenberga
Jūras velšu zupa – Diāna Tiltiņa

Uzvarētājus lūdzam līdz piektdienai sazināties ar redakciju, rakstot uz sp@sievietespasaule.lv par dāvanu saņemšanu.

PAR BALVĀM

Fiskars Functional Form cepšanas piederumu komplekts
(mīklas kuļamais, mīklas nazis, mīklas rullis un silikona otiņa)
Fiskars Functional Form cepšanas piederumu komplekts ļauj ikvienam aizrautīgam kulināram gūt pozitīvu pieredzi arī mājas virtuvē, strādājot ar cepšanas piederumiem, ko veidojuši profesionāļi un kuru dizainu izstrādājuši starptautiski apbalvoti dizaineri Tobiass Vandrups (Tobias Wandrup) un Džeikobs Heibergs (Jakob Heiberg). Šie piederumi cepšanas procesu padara īpaši vieglu un patīkamu, jo dizaineri pievērsuši īpašu uzmanību instrumentu ērtai lietojamībai, formai, ergonomikai, materiāliem, tekstūrai, izturībai un vizuālajam izskatam.
Fiskars Functional Form cepšanas piederumi veidoti Fiskars raksturīgajās krāsās – melnajā un oranžajā. Ergonomiskie rokturi pieguļ rokai gluži kā cimdi, nodrošinot ērtu leņķi darbam. Piemēram, silikona otiņa ar trīs iespējamajām pozīcijām nodrošina ērtu lietošanu un rezultātā – zeltainas un vienmērīgi noklātas smalkmaizītes. Arī mīklas nazis dažādos leņķos nodrošina minimālu piepūli, bet asimetriskais silikona naža gals spēj izturēt vairāk nekā 180°C temperatūru. Mīklas kuļamais ir veidots no nerūsējošā tērauda un pārklāts ar silikonu un speciālu pārklājumu, kas samazina mīklas pielipšanu, turklāt tas ir dizainēts tā, lai aizsniegtu visus bļodas vai sķīvja stūrus. Savukārt mīklas rullis, kas ieguvis dizaina balvas (iF Product Design Award 2010, Red Dot Design Award 2010), ir katra kulinārijas entuziasta sapņu instruments, kas izstrādāts, konsultējoties ar profesionāļiem. Tas ir pārklāts ar teflonu, tādēļ pat vislipīgākā mīkla tam nepielips. Mīklas rulli īpašu padara arī rokturi, kas izvietoti 70° leņķī gluži kā velosipēda stūre, tādējādi samazinot slodzi uz plaukstām. Šāds rokturu dizains ir ne tikai ērtāks, bet aizņem arī mazāk vietas nekā tradicionālie mīklas ruļļi.

 

Fiskars Edge nažu komplekts
(mizojamais nazis, tomātu nazis, maizes nazis, lielais pavāra nazis un santoku nazis)
Jaunais Fiskars Edge nažu klāsta dizains apmierinās pat visprasīgāko mājas šefpavāru vēlmes. Edge zīmola naži ir moderni un universāli. To iezīme ir gludi, pilnīgi melni dizaina priekšmeti ar vienkāršu, bet stilīgu oranžu detaļu, kas piešķir jaunu un enerģisku akcentu virtuvē.
Piecu nažu klāsts apvieno gan Austrumu, gan Rietumu virtuves ietekmi. To asmeņos ievērotas Japānas un Eiropas tradīcijas, un tie ir paredzēti visdažādākajām funkcijām. Vienmērīgā pāreja starp rokturi un asmeni ļauj nazi vieglāk pārvietot rokā, lai piemērotos dažādiem griešanas stiliem un atrastu visērtāko rokas pozīciju. Turklāt naža rokturis ir liets tieši uz asmeņa, nodrošinot savienojumu higiēnu un izturību. Asmens pārklājums nodrošina augstu izturību pret koroziju un padara Edge nažus vienkārši un viegli tīrāmus un kopjamus. Savukārt 2,3mm biezais asmens sniedz kontrolētu un ērtu griešanu. Fiskars Edge nažus var mazgāt arī trauku mazgājamā mašīnā.
Fiskars Edge nažu sēriju radījis ir dizaineris Tobiass Vandrups – vīrs, kurš izstrādājis arī citus atzītus Fiskars nažus, piemēram, FunctionalForm un Fuzion. T.Vandrups Fiskara produktu dizainu veido jau kopš 90.gadu beigām un viņa dizains ir ieguvis tādas atzinības balvas kā Red Dot dizaina balvu par FunctionalForm nažu sēriju. T.Vandrups darbojas kā ārštata dizaineris un ir arī partneris Dānijas briļļu dizaina aģentūrā Ørgreen. Viņš iedvesmojas no produktiem, kas ietver elementus kustībā.

Dalīties.

11 komentārs

 1. Kādreiz pastāv arī izņēmumi! Jūs izlasījāt viņa rakstīto līdz beigām? Manuprāt, katra varam vēlēties, lai par mums pasaka šādus vārdus! Man nav iebildumu, ka specbalva piešķirta tieši viņam!

 2. Nataša, Sergejs on

  Man atkal ieraugot,ka vīrietis piedalās,likās pašsaprotami,ka viens no uzvarētājiem būs viņš,jo tas ir savādāk,nedomāju,ka tas ir kas negodīgs vai pret noteikumiem,galvenais jau tas ko cilveks iesūta konkursam.

 3. Nu es jau paredzēju, ka vienu balvu iegūs vīrietis un vienu Nataša. Vai tad bija kāds recepšu konkurss, kurā Nataša nebūtu vinnējusi?…

 4. Nataša, Sergejs on

  Vienmēr būs tādi kam kaut kas nepatīk.<br><br>Es piedalījos konkursā,gatavoju,centos,uzvaru man neviens nedod par skaistām acīm.<br>Es uzskatu,ka manas receptes ir oriģinālas un ir pelnījušas arī uzvarēt.<br><br>Nepietiek tikai piedalīties konkursā,vajag tomēr pacensties izcelties,katrā manā receptē ir ieguldīts laiks,mīlestība,lai ne vien man pašai tās būtu noderīgas,bet arī lasītājiem.

 5. Viviāna V. on

  Tad nu gan – vīrietis parādījies! Jā, portāls sievietēm, bet nav taču pie ienākšanas brīdinājuma zīme "Ja esi vīrietis, ver ciet!" 😀

 6. no malas – Nataša tiešām labi gatavo un smuki fotografē, kas tev liedz pacensties? Natašas darbi ir labi un viņai tiek dota balva par ieguldīto darbu, ne par blatu.<br>Savukārt tādas kā Jana ir rasu, dzimumu un tautību kūdītājas, kas par to, ka vīrietis? vai viņš sliktāks par sievieti?

 7. Līga Rozentāle on

  Mīļās lasītājas, mums tiešām ir gandarījums, ka šim konkursam bija tāda atsaucība, bija liels prieks saņemt jūsu interesantās un daudzveidīgās receptes! Līdz ar to, protams, saprotam, ka kādam var sāpēt sirds par to, ka balva aizgājusi gar degunu, jo centušies bija pilnīgi visi dalībnieki. Tomēr kā jau itin visos konkursos ir uzvarētāji un tie, kam varbūt šoreiz nepaveicās (bet kas zina- varbūt nākamreiz!:) ) <br>Mēs SievietesPasaule.lv redakcijas meitenes un atbalstītāju pārstāvji balsošanas rezultātā noteicām uzvarētājus, un mums negribas piekrist, ka specbalvas piešķiršana vīrietim ir pret konkursa noteikumiem. Jā, konkursa nosaukums bija „Mana vīrieša mīļākais ēdiens”, taču konkursa pamatdoma ir- ar kādiem gardumiem tu iepriecini savu otro pusīti? Un tā kā esam sieviešu portāls, un mūsu lasītājas ir sievietes, loģiski, ka konkurss tika pie šāda nosaukuma. Taču konkursa noteikumos mēs neesam uzstādījuši kritēriju, ka receptes var iesūtīt tikai sievietes. Atgādināšu punktu no konkursa nolikuma: „Konkursā tiks vērtēta receptes oriģinalitāte, vizuālais noformējums, kā arī tas, cik interesanti recepte aprakstīta.”<br>Un ņemot vērā šos kritērijus, visi četri mūsu izvēlēties uzvarētāji, tai skaitā Arvīds, īpaši izcēlās – gan ar oriģinālajām receptēm, gan garšīgajiem foto un jaukajiem aprakstiem.<br>Nezaudēsim spēju priecāties par citiem un neaizmirsīsim šo recepšu konkursu galveno ideju – smelties iedvesmu garšīgām un neaizmirstamām maltītēm!<br>SP.lv redaktore Līga<br>

 8. Tas taču ir jauki, ka portālu lasa arī vīrieši! Varbūt, ka organizējot konkursus, nosaukumus jāizvēlas neitrālākus, lai nebūtu iespējas "piesieties" pie vārdiem! Lai portāla veidotājām netrūkst jaunu ideju!

Atstāt Ziņu