Vārda dienu svin: Ilze, Ildze, Izolde

Man vienmēr jābūt formā!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vēstule iesūtīta akcijai “Uzplauksti pavasarim!”

Cik jauks piedāvājums – uzplauksti pavasarim!
Mani patiesi uzrunāja šis moto, jo šajā pavasarī, kad raisīsies pirmie ziedu pumpuri dārzā, man būs iespēja piedzīvot ļoti apaļu sava pusmūža jubileju. No vienas puses es, protams, priecājos ka Dievs ir devis šo iespēju, no otras puses, kā sievietei, mazliet žēl, ka gadi aizskrējuši tik ātri un to skriešanas ātrums, šķiet kļūst arvien straujāks.
Esmu mamma trīs lieliskiem bērniem un vecmāmiņa vienam brīnišķīgam mazbērniņam. Esmu sieviete, kurai ir ļoti būtiski labi izskatīties kā darbā ar kolēģiem, tā arī kartupeļu vagā vai sēņojot. Arī savējiem patīk smuka mamma un perfekta omīte. Man arī ir prieks, jo ir priekš kā censties un jātur līdzi novitātēm.
Sapnis, ko atlieku no pavasara līdz pavasarim ir konsultācija pie stilista/vizāžista, lai gan ar savu imidžu esmu apmierināta, bet vērojot “Ievas pārvērtības” šķiet, ka vienmēr kaut ko var uzlabot. Ja ar kaut ko esmu neapmierināta un īsti neprotu tikt galā, tad tās ir uzacis. Mans sapnis ir bijis un ir –  permanentais grims (uzacīm), bet līdz šim ir bijuši vairāki iemesli, lai sapņa piepildīšanās būtu patālu. Bijušas gan bailes un neziņa par šo procedūru, gan arī maciņš par plānu, bet reklāmu skaistums ir vilinājis, ka tad man būs tāāaaaaaaaaaaaaadas uzacis.
Nu ko, varbūt uzdrošināties šajā pavasarī un arī piedalīšanās akcijā būtu fantastisks iegansts man uzziedēt tieši šajā pavasarī?!

 

Pieteikumu iesūtīšana dalībai akcijā “Uzplauksti pavasarim!” noslēgusies.

 

 

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu