Vārda dienu svin: Brencis, Audris, Inuta

Māmiņas vērtē Mádara Ecobaby produktus

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pirms mēneša noslēdzās pieteikšanās trīs Latvijas eko kosmētikas ražotāja “Mádara” radītās bērnu kopšanas līdzekļu līnijas „Ecobaby” produktu saņemšanai un izmēģināšanai. Mēnesi mammas un mazie ķipari ir testējuši visus piecus šīs līnijas produktus – maigu bērnu šampūnu, maigas bērnu ziepes, maigu bērnu eļļu, sargājošu bērnu krēmu un krēmu autiņu zonai, un nu ir gatavas dalīties ar pārējām savā vērtējumā!

 • Māmiņa Daiga, viņas meitiņas (vienai 5 gadi, otrai tikai deviņi mēnesīši)
  “Pavisam nejauši un necerēti mums ar meitām izdevās iemēģināt jauno bērnu kosmētikas sēriju. Tad nu metāmies izmēģinājumos ar patiesu prieku un sajūsmu. Vislielākie prieki bija lielajai meitai, kura jau sen gribēja izmēģināt ko tādu, kas būtu „taisīts tikai no zālītēm”, jo esam runājušas par kosmētikas kaitīgumu (kad viņa grib ņemt manu kosmētiku). Viņa jautāja vai mēdz būt arī tāda, kas nekaitē. Visvairāk viņa, protams, gribētu nekaitīgu dekoratīvo kosmētiku, ar ko spēlēties, bet arī šī bērnu sērija izraisīja īstu sajūsmu,” pēc produktu testēšanas mums raksta Daiga, piebilstot, ka pēc tam, kad šie produkti būs iztērējušies, viņas noteikti mēģinās pirkt vēl. Savus favorītus – eļļu un aizsargkrēmu ziemai – noteikti!
  Daigas vērtējumu par katru konkrēto produktu lasi pievienotajā galerijā!
 • Raimonda Vītiņa un mazā Kate (šo komplektu saņēma kā dāvanu trīs mēnešu jubilejā)
  “Liels paldies par iespēju izmēģināt jauno Madara kosmētikas līniju mazajiem,” raksta Raimonda. Kopumā vērtējot šo produktu līniju, viņa raksta, ka iepakojumi ir ļoti asprātīgi – interesantie un jaukie zīmējumi uz katra no iepakojumiem ātrumā palīdz atšķirt, kas ir kas, jo šampūna, ziepju un eļļiņas iepakojumi ir vienādā izmērā, kā arī aizsargkrēms un krēms autiņu zonai arī vienāda izmēra tūbiņās. “Pieņemu, ka lielākiem bērniem šie smukie zīmējumi palīdz mazgājoties rotaļāties, jo ir gana saistoši,” pieļauj jaunā māmiņa.
  Raimondas vērtējumu par katru konkrēto produktu lasi pievienotajā galerijā!
 • Anna un viņas dēliņš Dāvids (gads un trīs mēnesīši)
  “Mīļš paldies par iespēju izmēģināt šos produktus! Pati droši vien tuvākajā laikā nebūtu iegādājusies un tā arī neuzzinātu par šo produkciju. Madaras šampūns, aizsargkrēms un dušas želeja noteikti būs tie produkti, kas stāvēs manā plauktiņā,” raksta Anna. Viņa patiesi novērtējusi to, ka mazajam pret šiem produktiem nebija nekādas alerģijas. “Man ir no svara, ar ko es mazgāju savu mazo, svarīgi, lai produkts ir maksimāli dabīgs un man prieks, ka ko tādu piedāvā Latvijas ražotāji,” raksta Anna.
  Annas vērtējumu par katru konkrēto produktu lasi pievienotajā galerijā!

Mēnesi mammas un mazie ķipari ir testējuši visus piecus šīs līnijas produktus – maigu bērnu šampūnu, maigas bērnu ziepes, maigu bērnu eļļu, sargājošu bērnu krēmu un krēmu autiņu zonai, un nu ir gatavas dalīties ar pārējām savā vērtējumā! Ar to varat iepazīties pievienotajā galerijā!

Dalīties.

4 komentāru

 1. Mani ieintriģēja tas eļļiņas apraksts! Man patīk eļļiņu radītais efekts uz ādas, tomēr tas uzklāšanas process parasti ir vienkārši šausmīgs. Tieši kā te aprakstīts, ka parasti viss šļakstās uz visām pusēm. Domājat, ka šo bērnu eļļiņu varētu lietot arī pieaudzis cilvēks? Nekam jau nevajadzētu sliktam notikt, ne?

 2. Jūlija Liene R. on

  Es domāju, ka pilnīgi noteikti arī pieaugušie var lietot! Ja jau jutīgajai bērnu ādai ir labs, tad arī pieaugušajiem būs ideāls. Vispār jau ir tā, ka to, ko lieto bērni, pieaugušie var lietot, bet to, ko lieto pieaugušie, bērniem gan nevajadzētu mēģināt. 🙂

 3. Sieviete32 on

  Jā, tas šampūns un eļļiņa tiešām iekārdināja, gribu izmēģināt uz sevīm! Mēs jau tie paši bērni vien esam, tikai lieli 🙂

 4. Nu nezinu. Es savulaik mēģināju mazgāt matus ar Johnsons Baby bērnu šampūnu. Un nebija labi. Tikai aiz tā, ka bērnam tomēr savādāka galvas āda, sviedru dziedzeri utt.

Atstāt Ziņu