Vārda dienu svin: Imants, Rimants, Ingars, Intars

MADARA sākusi ražot eko kosmētiku matiem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Latvijas eko kosmētikas ražotājs mūs atkal iepriecina ar vienu jaunumu – sākot ar jūniju visos MADARA veikalos Latvijā ir iespējams iegādāties matu kopšanas līdzekļus.

Jaunā MADARA matu kopšanas līnija ecohair sastāv no šampūniem un balzamiem trīs dažādiem matu tipiem: sausiem un bojātiem, krāsotiem un ķīmiski apstrādātiem, kā arī normāliem un kombinētiem matiem. Ņemot vērā matu tipu īpatnības un vajadzības, katrā MADARA pudelītē rūpīgi atlasīti spēcinošie Baltijas augi.

Jaunā produktu līnija SIA “Madara Cosmetics” ir bijis jauns izaicinājums, jo līdz šim uzņēmuma darbībā šī skaistumkopšanas kategorija vēl nav bijusi skarta. Tāpēc pusotrs gads ir pavadīts pētījumos, testēšanā un sarunās ar matu kopšanas speciālistiem. Ar topošajiem matu kopšanas līdzekļiem iepazinās arī sabiedrībā zināmais, šobrīd skaistumkopšanas salonu Kolonna vadošais frizieris un speciālists Dmitrijs Krivko, kas augstu novērtēja produktu dabisko sastāvu, kvalitāti, sniegtos rezultātus un pieņēma SIA “Madara Cosmetics” uzaicinājumu kļūt par šo produktu patronu.

 “Man ir liels prieks un pārsteigums, ka Latvijas tirgū ir uzņēmumi, kas pieņem lielus izaicinājumus un rada kvalitatīvus produktus skaistumkopšanas nozarē. MADARA šampūni un balzami paver jaunas iespējas ikdienas matu kopšanā, piedāvājot dabas produktu saturošu alternatīvu. Šis faktors – dabiskas izejvielas – kļūst aizvien aktuālāks visā pasaulē. Īpaši itāļu matu kopšanas līdzekļu ražotājiem spilgti izpaužas šī tendence – atteikties no ķīmiskajām sastāvdaļām, tās aizvietojot ar to, kas nāk no dabas,” skaidro Dmitrijs Krivko. 

Attiecībā uz jauno MADARAmatu kopšanas līdzekļu lietošanu frizieris iesaka: “Izbaudiet to, ko dod šo produktu sastāvs. Īpaši, ja līdz šim neesat izmantojuši dabiskus matu kopšanas līdzekļus, rēķinieties, ka dabiskā produktā aktīvās vielas un ekstrakti ir ekskluzīvi un iedarbīgi, tāpēc  svarīgi ir sekot līdzi padomiem, kas norādīti uz produktu iepakojuma – balzama pilnvērtīgai iedarbībai noteikti jāpiešķir tās trīs minūtes, kā arī gan šampūns, gan balzams ir jāizskalo rūpīgi un pamatīgi. Atvēlam saviem matiem laiku, neuzskatot to mazgāšanu par ikdienišķu un rutīnas pilnu nodarbi. Un galvenais – izmantojiet tieši tos matu kopšanas līdzekļus, kas piemēroti jūsu matu tipam.”

 

MADARAS ecohair līnija:

Sausiem un bojātiem matiem

Nourish&repair šampūns

Bagātīgs šampūns, kas maigi attīra un baro sausus, bojātus matus. Uzveic nogurumu, novērš matu lūšanu un matu galu šķelšanos. Stiprina to struktūru, padara matus dabīgi zīdainus un mirdzošus. Bagātināts ar spēcinošajiem Baltijas augiem: kalmēm, ceļmallapām, diždadžiem, nātrēm un cidonijām. 

Lietošana: iemasēt mitros matos, saputot un izskalot.

Nourish&repair balzams

Bagātīgs balzams, kas dziļi baro un atjauno sausus, bojātus matus. Uzveic nogurumu, novērš matu lūšanu un matu galu šķelšanos. Piešķir tiem mirdzumu, mati kļūst zīdaini maigi un viegli veidojami. Bagātināts ar spēcinošajiem Baltijas augiem: kalmēm, ceļmallapām, diždadžiem, nātrēm un cidonijām.

Lietošana: iemasēt tīros, mitros matos. Paturēt 1-3 min, rūpīgi izskalot.

 

Krāsotiem un ķīmiski apstrādātiem matiem

Colour&shine šampūns

Krāsu saudzējošs šampūns, kas maigi attīra un stiprina krāsotus, ķīmiski apstrādātus matus. Piešķir matu krāsai dzīvesprieku, mirdzumu un intensitāti.

Bagātināts ar spēcinošajiem Baltijas augiem: nātrēm, linsēklām, ceļmallapām, kastaņu, āboliem.

Lietošana: iemasēt mitros matos, saputot un izskalot

 

Colour&shine balzams

Krāsu saudzējošs balzams, kas dziļi baro un aizsargā krāsotus, ķīmiski apstrādātus matus. Kavē matu krāsas izbalēšanu, piešķir tai dzīvesprieku, mirdzumu un intensitāti. Mati kļūst zīdaini maigi un viegli veidojami.

Bagātināts ar spēcinošajiem Baltijas augiem: nātrēm, linsēklām, ceļmallapām, kastaņu, āboliem.

Lietošana: iemasēt tīros, mitros matos. Paturēt 1-3 min, rūpīgi izskalot.

 

Normāliem un kombinētiem matiem

Gloss&vibrancy šampūns

Spēcinošs un mirdzumu veicinošs šampūns, kas maigi attīra un stiprina matus. Nomierina galvas ādu, baro sausos matu galus, un liek matiem priekā starot. Piešķir matiem zīdainu maigumu un veselīgu mirdzumu.

Bagātināts ar spēcinošajiem Baltijas augiem: liepziediem, kumelītēm, bērzu, ceļmallapām, apiņiem un dzērvenēm.

Lietošana: iemasēt mitros matos, saputot un izskalot.

Gloss&vibrancy balzams

Spēcinošs un mirdzumu veicinošs balzams, kas dziļi baro un stiprina matus. Nomierina galvas ādu, baro sausos matu galus, un liek matiem priekā starot. Mati kļūst zīdaini maigi, mirdzoši un viegli veidojami.

Bagātināts ar spēcinošajiem Baltijas augiem: liepziediem, kumelītēm, bērzu, ceļmallapām, apiņiem un dzērvenēm.

Lietošana: iemasēt tīros, mitros matos. Paturēt 1-3 min, rūpīgi izskalot.

Aptuvenā cena veikalos: 7,95 Ls

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu