Vārda dienu svin: Ilze, Ildze, Izolde

MĀCĪTIES DAROT! Kā tas ir?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ūsdienu dinamiskajā un informācijas pārbagātajā pasaulē, kad visu nav iespējams atcerēties, tikai vienreiz izlasot vai redzot, svarīgi ir ļaut cilvēkam visu izmēģināt pašam – mācīties darot.

Tu vēlies iemācīties vadīt automašīnu, tu nevēro, kā brauc citi, bet instruktora vadībā mācies braukt pati.

Tavs bērns mācās slidot, viņš nevar to iemācīties, tikai vērojot citus, jākāpj vien pašam uz slidām un jāmēģina. Un, ja viņš dara, viņam izdodas, viņš trenējas un slido arvien labāk.

Tu mēnešiem vai pat gadiem ilgi mācies svešvalodu, līdz rodas izdevība doties ceļojumā uz ārzemēm – veselu nedēļu tu runā tikai svešvalodā. Atbraukusi mājās, tu saproti, ka nedēļas laikā esi iemācījusies divreiz vairāk jaunu vārdu, cik visos iepriekšējos mēnešos kopā.

Cilvēks mācās darot!

Ja iepriekš minētās situācijas liekas kaut nedaudz pazīstamas, aicinām tevi veikt nelielu testu!

1. Tev vai tavam bērnam īsā laikā jāiemācās 17 jauni vārdiņi angļu valodā. Kurš mācīšanās variants tev liksies aizraujošāks un produktīvāks?

a) Lūgt, lai tevi neviens netraucē, sarakstīt visus vārdus uz lapas un mācīties no galvas.

b) Izvēlēties vienu no sešām HEIDA kāršu spēlēm angļu valodas apguvei, kurā katrā ir 17 vārdu kārtis un 17 attēlu kārtis, kā arī džokera Heida kārts. Pieaicināt ģimenes locekļus, draugus vai bērna klasesbiedrus un spēlēt kāršu spēli, izvēloties vienu no trim spēles variantiem vai arī spēlēt visus trīs pēc kārtas –
JAUTRĀ HEIDA
(līdzinās bērnībā spēlētajai spēlei Melnais Pēteris)
MEKLĒ UN ATRODI!

ATMIŅAS TRENIŅŠ
(Memory)

2. Matemātikas skolotāja norādījusi, ka tavam bērnam mājās jāvingrinās skaitļošanā un saskaitīšanas darbības locekļu atpazīšanā. Kurš mācīšanās variants tev liksies aizraujošāks un produktīvāks?

a) Saukt bērnam skaitļus, likt tos pierakstīt rūtiņu burtnīcā un ļaut aprēķināt rezultātu.

b) Izvēlēties HEIDA matemātikas spēli Maģiskie stūri, kura sastāv no 40 krāsainiem trīsstūrīšiem. Pieaicināt ģimenes locekļus, draugus vai bērna klasesbiedrus un spēlēt spēli, izvēloties vienu no trim spēles variantiem vai arī spēlēt visus trīs pēc kārtas –

  • SKAITĻU MAĢIJA – sniedz iespēju apgūt skaitļošanu 20 apjomā ar pāreju citā desmitā.
  • GUDRAIS MATEMĀTIĶIS – sniedz iespēju mācīties atpazīt saskaitīšanas darbības locekļus.
  • JAUTRĀS FIGŪRAS – sniedz iespēju salikt dažādas figūras – mazus un lielus trīsstūrus, četrstūrus, dažādus simetriskus un asimetriskus rakstus; šis spēles variants sniedz iespēju ļaut vaļu fantāzijai un salikt dažādas pašizdomātas figūras – kuģus, ziedus, automašīnas u.c.

                          

HEIDA izglītojošās galda spēles paredzētas patstāvīgai un aizraujošai angļu valodas un matemātikas apguvei un ir izstrādātas diplomētu, praktizējošu pedagogu – sava darba profesionāļu vadībā. Spēles aprobētas bērnu, pusaudžu un pieaugušo auditorijās un guvušas nedalītu atzinību. Ar HEIDA spēlēm mācīšanās ir patīkama, aizraujoša un ļauj to spēlētājiem gūt straujus panākumus angļu valodas un matemātikas apguvē.

Ja tu dod priekšroku testa B variantiem, tad sveicam tevi visu radošo vecāku un pedagogu pulciņā! HEIDA ir Latvijas radošo pedagogu izstrādātās spēles tieši tavam bērnam!

Iegādājies HEIDA spēles „J. Roze” grāmatnīcās visā Latvijā vai internetā, padari sava bērna mācīšanos aizraujošu un atbalsti Latvijas preci!

Vairāk informācijas www.heida.lv
                            

Dalīties.

Atstāt Ziņu