Vārda dienu svin: Grieta, Strauta, Rebeka

Lutināsim ne tikai līgavu, bet arī pašas sevi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Esmu romantiķe, turklāt jau trešajā ar pusi gadu desmitā, tādēļ man pašai gribētos mazliet atkāpi no klasiskās vecmeitu ballītes izpildījuma.

Aktivitātes Mežaparkā
12:00 Diena sāksies ar klauvējienu pie durvīm, kur viņu sagaida draudzenes. Topošā līgava ir saģērbusies romantiskākajā no savām vasaras kleitiņām un matos gaumīgi saspraustas mākslīgās puķes, kuras atnesušas līgavas māsas. Lejup pa kāpnēm, un iekšā rūpīgi noķertā vecmodīgajā tramvajiņā. Diena ir tikko sākusies un esam gandrīz vienas pašas. Līgavas māsas arī ir tērpušās gaisīgās kleitās un lentēm matos. Dodamies uz Mežaparka pusi, pa ceļam pūšot burbuļus, dzerot auksto kafiju un uzēdot augļus šokolādē, ko meitenes ir iepriekš sagatavojušas.
13:00 Mežaparkā noīrējam gokartus (zemās kājminamās mašīnītes) un izbraukājam pa visiem iespējamiem celiņiem – topošajai līgavai ir jāspēj turēt līdzi vīram braukšanas jomā, tādēļ nepieciešams treniņš.
13:30 Apstājamies pie atrakciju parka un izbraucam ar ķēžu karuseļiem un izejam cauri greizajiem spoguļiem, (pavisam drīz līgavas vieta būs pie katliem un šūpoties un spoguļoties laika neatliks):)
14:00 Pēc atrakciju aktivitātēm piestājam izdzert saldējuma kokteili tuvējā eko kafejnīcā, šeit līgava, pirmkārt, sastāda garu sarakstu ar iemesliem, kādēļ vēlas saistīties laulības saitēm ar savu topošo vīru – kā atgādinājumu nebaltām dienām. Otrkārt, uzraksta sev sirsnīgu un patiesu mīlestības vēstuli. Vēstules tiek apzīmogotas. Šī procesa nobeigumā līgavas māsas uzdāvina katra savu vēstuli, kurā apraksta, kāpēc viņu draudzība ir svarīga un pievieno kādu jauku recepti.

Romantisks izbrauciens ar jahtu un sevis lutināšana
15:00 Īsi pirms 3 pēcpusdienā mēs dodamies uz krastmalu uz jauko balto jahtu, lai dotos atpakaļ uz Rīgas centru. Uz jahtas mēs gozējamies saulītē uz klāja un malkojam šampanieti un uzkožam siera uzkodas un vīnogas.
17:00 Vecrīgā izkāpjam un dodamies uz SPA salonu – gluži kā filmās, čalodamas – katra izvēlas procedūru un mēs relaksējamies liegas mūzikas skaņās – pirms iesoļo laulības ostā, ir jāsaved sevi kārtībā līdz pašiem pirkstu galiņiem.

Vakara izklaide dziedot un dejojot
19:00 Tās, kas vēl nav sagurušas, dodamies uz kino. Pirms tam, iestiprinoties kafejnīcā, aizrautīgi skatāmies tābrīža aktuālo 3D romantiku. Pēc tam uz klubu vai kādu jauku āra kafejnīcu ar karaoki. Brīva improvizācija.

*Laiki ir aptuveni **Izmaksas plānojamas ap 20 – 30 Ls uz cilvēku: biļetes tramvajiņā, jahtā, augļi šokolādē, siers, šampanietis, pusdienas, kino, SPA u.c. atrakcijas – ja sapņojam, tad sapņojam ar vērienu, precamies taču vienu reiz! Un šajā dienā lutināsim ne tikai līgavu, bet arī pašas sevi 🙂

 

KONKURSS ‘MEKLĒJAM IDEĀLAS VECMEITU BALLĪTES SCENĀRIJU!’
PIEDALIES ARĪ TU! BALVAS VIENREIZĒJAS – FOTOSESIJA, LĒCIENS AR GUMIJU, BRAUCIENS AR DRIFT TAXI UN GARRA RUFFA ZIVJU PEDIKĪRS!

VAIRĀK PAR KONKURSA NOTEIKUMIEM LASI ŠEIT>>>

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu