Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

Litoterapijas un akupunktūras izmēģinājuma seanss

Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Par akupunktūru tiek runāts daudz un dikti, taču tas nemazināja nepārvaramo vēlmi izmēģināt to pašai uz savas ādas – kā tas ir, kad tāda lieluma adatas tev iedur ādā, par pieri un galvu nemaz nerunājot”, saka mūsu Jana, pirms došanās uz salonu ”Anita”, kur izmantos iespēju izmēģināt akupunktūru komplektā ar litoterapiju. Procedūras var veikt gan atsevišķi, gan kopā.

Akupunktūra
Gadījumā, ja kāds nezina, tad akupunktūra ir adatu terapija, kas stimulē ķermeņa bioloģiski aktīvos punktus, tādejādi atbrīvojot un līdzsvarojot enerģijas plūsmu, un uzlabojot un atjaunojot veselību. Adatu terapija tiek veikta ar īpašām, netraumatiskām adatām.  Terapijai ir nomierinoša iedarbība, kas noņem sāpes un palīdz atlabt no daudzām slimībām un problēmām, piemēram, migrēna, smēķēšana u.c.       

Litoterapija
Litoterapija priekš manis gan bija jaunums, iepriekš nebiju ļoti daudz par to dzirdējusi, tāpēc man bija milzīga kāre uzzināt par to vairāk. Nokļuvusi līdz salonam iesākumā biju ļoti pārsteigta, jo salons tagad atrodas citā vietā un ir ieguvis gluži citu izskatu – vienkāršs, skaists un atbilstošs sniegtajām procedūrām. 

Par cik man vienmēr ir svarīgas visas detaļas ne tikai pats process, tad seansu iesākām ar sarunu par to, kas tad ir litoterapija un ko tā ārstē. Izrādās, ka litoterapija ir ārstēšana ar akmens palīdzību, kas būtu ieteicams jebkuram cilvēkam reizi mēnesī, jo kristāli gan attīra, gan tonizē, gan nomierina, tas atkarīgs no akmeņu izvietojuma. Ar akmeņiem var ārstēt ne tikai nākot uz seansiem, bet nēsājot sev noteiktos saderīgos akmeņus, arī ikdienā. Ir tradicionālas akmeņu nēsāšanas vietas, kas atšķiras sievietēm un vīriešiem: 
Sievietēm:
– Sargātājakmens – to ieteicams nēsāt kreisās rokas rādītājpirkstā.
– Amulets – kulonā vai kreisās rokas vidējā pirksta gredzenā.
– Veiksmes akmens – jebkurā redzamā vietā – auskaros, rokassprādzē, brošā utt.
– Mīlestības akmens – kreisās rokas gredzenpirkstā vai mazajā pirkstiņā.

Vīriešiem:
– Sargātājakmens – jānēsā zīmoggredzenā uz labās rokas rādītājpirksta.
– Amulets – jānēsā ķēdītē vai siksniņā ap kaklu;
– Veiksmes akmens – rokassprādzē, aprocē, aproču pogās vai, ja gredzenā, tad kreisās rokas vidējā pirkstā.
– Mīlestības akmens – jāiestrādā gredzenā un to ieteicams nēsāt uz kreisās rokas gredzenpirksta vai mazā pirkstiņa.

Nu ko, sākam!
Kad biju saņēmusi pietiekami informācijas par abām terapijām, es biju gatava izmēģinājuma seansam. Lai seanss nebūtu „pa tukšo”, tad Anita man jautāja vai ir kas tāds no kā vēlētos atbrīvoties. Par cik pēdējā laikā ir diezgan liels nervu sasprindzinājums, tad to arī minēju par iemeslu. Attiecīgi šai problēmai tika durtas adatas. Kad Anita man iedūra adatu labās rokas lejasdaļā (pie delnas), man tik ļoti iesāpējās, ka iekliedzos (parasti durot adatas nesāp), Anita uzreiz uzsvēra, ka tiešām ir redzams nervu sasprindzinājums uz ko arī norādīja šī sāpe. Pārējās adatas noritēja veiksmīgi un bez kliedzieniem.          

Pēc adatām sekoja mazas akmeņu piramīdas, ko Anita salika uz mana ķermeņa blakus adatām un pēc tam vēl tika likti akmeņi, tā saucamās „Dāvida zvaigznes” metodē. Kad viss bija salikts un akmeņi aktivizēti, tad man bija jāatbrīvojas un ātrākai iedarbībai jādomā par oranžu krāsu. Tā es tur gulēju un domāju par oranžiem apelsīniem milzīgā Spānijas plantācijā.

Rezultāts un sajūtas pēc seansa
Pēc seansa Anita man pārbaudīja pulsu un sirds ritmu, viss bija kārtībā, arī jutos labi (citiem reibst galva) un devos prom. Anita gan brīdināja, ka varētu sāpēt galva ~ 30 min., par cik mēģināju atbrīvoties no nervu sasprindzinājuma, taču tā vietā nokļuvusi līdz birojam pēcāk pārcietu mazas galvas sāpes aptuveni 2 h garumā, bija mazliet grūti sakoncentrēties darbam un sakarīgi padomāt, kas pieļauju ir tikai normāli, jo pēc šāda seansa apmeklējuma nepieciešams atpūsties, nevis ķerties pie darba un radīt jaunu nervu sasprindzinājumu.       

Pēc seansa pagājusi ir nedēļa un Jūs noteikti vēlaties zināt vai man palīdzēja? Hm.. uzvilkta, nervoza un nobažījusies pēdējā laikā neesmu, tieši otrādi – visu ņemu viegli. Ir sajūta, ka manā ķermenī ir iestājies miers un viss notiek tā kā tam jānotiek, taču vai tas ir seansa dēļ -grūti teikt, jo es apmeklēju tikai vienu seansu un būtībā man nebija tāda akūta slimība, ko vēlos ārstēt, taču es savā zemapziņā ticu, ka šāda veida terapijas ir vērts apmeklēt, jo visa pamatā jau galvenokārt ir ticība. Ticība tam uz ko tu ej un ko tu vēlies sasniegt apmeklējot šādas terapijas!     

Ja arī Tu vēlies izmēģināt kādu no šīm terapijām vai daudzām citām, kas pieejamas salonā „Anita”, tad tev noderēs šis:      
Anitas Veselības Salons       
Lāčplēša iela 61, ieeja no sētas puses.         
Adrese internetā: http://www.anitasalons.lv

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu