Vārda dienu svin: Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis

Ledus caponata ar cukini ziedos pildītu omāra gaļu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lai pagatavotu ēdienu četriem cilvēkiem, nepieciešami 4 cukini ziedi, 200 g omāra gaļa, Sāls un 4 bazilika lapas. Dārzeņu caponata pagatavošanai jāiegādājas 1 balto sīpolu, 1 cukini, 200 g baklažānu, 1 paprika, 1 ļoti nogatavojies tomāts, 1 ķiploka daiviņa, 1 anšovu fileja, 30 g pikanto dārzeņu mērce, Espelette (čili) pipari un būs nepieciešamas 4 ēdamkarotes olīveļļas.

Pagatavošana
Lai pagatavotu caponata, nomazgājiet izvēlētos dārzeņus un sagrieziet tos mazos kubiciņos. Atsevišķi uz īsu laiku apcepiet dārzeņus olīveļļā – atsevišķi vienu no otra. Apceptos dārzeņus ievietojiet salātu bļodā, pievienojiet pikanto dārzeņu mērci, malto anšovu fileju un Espelette (čili) piparus un atstājiet, lai atdziest.

Lai pagatavotu cukini ziedus pildītus ar omāra gaļu, rūpīgi noņemiet no cukini tā ziedus, paveriet vaļā un ar tējkaroti iepildiet omāra gaļu. Izvietojiet ziedus uz paplātes un ieveidojiet cepeškrāsnī uz 20 minūtēm 100  temperatūrā. Uz šķīvja izkārtojiet dārzeņu caponata, tai pāri pārliekot omāra ziedus. Varat izrotāt šķīvi ar pesto mērci. Pasniedz nekavējoties.

Dalīties.

Atstāt Ziņu