Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Lauvām aprīlī atļauts ‘atlaist grožus’ un iztrakoties!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

ieliskās Lauvas! Aprīlis zināmā mērā ir jūsu mēnesis, jo gaisā parādīsies saule, kas ir jūsu – uguns stihijas elements. Pēc ilgstošās lietus sezonas (ļoti ilgstošās lietus sezonas), beidzot uzspīdēs saule. Nu jūs varēsiet izžāvēt savus kažokus. Es saprotu, ka ūdens laikmets jums jau zb un tagad jūs beidzot norausieties no ķēdes un pa smago… Bet nu prātīgi, ja tas vispābā ir iespējams.

Kas notiek tad, kad lauva ir ilgi turēta krātiņā, pie kam tādā, kur ož pēc zivīm un kāds visu laiku pilina ūdeni tiem uz galvas? Un tad tāds/tāda lauva tiek brīvībā… Saulainā brīvībā, kurā nav neviena ierobežojuma un beidzot, BEIDZOT spīd saule! (Saule jau sāk spīdēt. Īpaši koši pēc jaunā mēness 30. martā). Tad lauva, kam apžuvis kažoks ies uzmeklēt ūdens rāpuļus, lai izteiktu savu viedokli – VIEDOKLI par ūdens stihiju.

Smadzeņu jums aprīlī daudz nebūs, bet spēka gan! Skorpioni, zivis, vēži (ūdens zvēri) glābjas, kur var! Lauvas nāk. Pārējie tiks saudzēti (varbūt).

Draivs un uzbudinājums Lauvām aprīlī var būt milzīgs. Bet ir viens bet. Ļoti smalks un cinisks Kosmosa joks. Lai kā jums kretinētu ūdens rāpuļu smaciņa, šķietamā sīkumainība un kuslums, bez ūdens rāpuļiem jūs cauri netiksiet aprīlī. Hehe… Viss labais šajā mēnesī nāks tikai no Zivīm un Vēžiem. Smieklīgi, vai ne?

Jau 5. aprīlī jūs to sajutīsiet, ka tieši tas, ko jūs ienīstat visvairāk (pamatā citos), nezin kādā veidā dod vislielākos labumus gan materiāli, gan seksuāli, gan veselības jomā. Nu, par veselību skaidrs – Karlasons jau teica, ka veselīgs ir viss, kas garšo riebīgi. Vai otrādi – viss kas garšo riebīgi, ir veselīgs. Par seksu nezinu.

Ja gribat daudz naudas,
baudas un seksu ar
kaisles elementiem –
super laiks!

Lauvu agresija augs augumā, līdz 15. aprīlī – babāc! Pilnmēness ar pilnu mēness aptumsumu jūsu iemīļotajā komunikāciju sektorā. Tur nu ir tikai divi varianti vai nu jūs rēksiet pilnā balsī un vairs nefiltrēsiet, ko un kā rēcat, vai nu jūs apklusīsiet un sapratīsiet, ka visi jau ir aizlaidušies un vajag samazināt decibelus.

Aprīli jūs varat totāli “salaist ripā”, bet uz aprīļa enerģijas jūs varat NEREĀLI uzvārīties. Te skatieties paši. Ja jums vajag ārprātā izārdīties un nolaist tvaiku – lūdzu! Lielisks laiks, bet ārdieties likuma robežās! Ja gribat daudz naudas, baudas un seksu ar kaisles elementiem – super laiks. Lielisks laiks kredītiem, ilgtermiņa ieguldījumiem. Sākat domāt lielus, LIELUS plānus. Maijā varēsiet tos sākt realizēt.

Atcerieties jums ir pēdējie metri līdz MILZĪGAM un NOZĪMĪGAM jums kosmiskam notikumam. Jau jūlija vidū jums sākas pilnīgi jauna rītausma. Jums sāksies jauns 12 gadu Jupitera (veiksmes un izaugsmes) cikls. Tagad jūs pa īstam sāksiet sajust pirmās tā vēsmas. Un pat tie daži Jupitera pilieni jūs jau pacels spārnos.

TĀPĒC ĀRDIETIES LIKUMA IETVAROS. Ir ļoti svarīgi, kur jūs pēc aprīļa neprāta finišēsiet. Kārtību sargājošās instances nebūtu tam piemērota vieta, jo nākotne ir pārāk skaista. Drīzāk izārdieties naudas pelnīšanas un seksa sfērās. Maijs jums ir lielo iespēju mēnesis, kad atkal prāts rukās uz visiem 100%. Bet aprīlī vienkārsi atļaujiet atlaist sev grožus. Ilgi jūs krātiņā turēti un saules īsti neredzējuši.

Lai jums jautri, bagāti un seksīgi. Saudzējiet ūdens dzīvniekus, tie jums noderēs. Saudzējiet mani… Priekā!!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

3 komentāru

Atstāt Ziņu