Vārda dienu svin: Elfrīda, Sintija, Sindija

Lauras tušas testa dienasgrāmata

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pirms atvērt jauniegūto Oriflame skropstu tušu, grozīju to rokās un prātoju, kādām īpašībām būtu jāpiemīt perfekti ideālai tušai, kādu meklē ikviena sieviete, ikviena no mums? Daudz ir dzirdēti stāsti, kā patiešām sievietes gadiem ilgi meklē īsto, sev vispiemērotāko skropstu tušu. Un, kas der vienai, ne pavisam neder citai. Jo esam tik dažādas, bet taču tik līdzīgas.

Tātad – spogulīt, spogulīt, saki man tā, kādai būtu jābūt manai ideālajai skropstu tušai?

Pirmkārt, tai jābūt melnai.

Otrkārt, tai jābūt ne pārāk biezai, taču arī ne pārāk šķidrai, lai tā nokrāsotu skropstas skaistā, melnā tonī, taču, lai nesalipinātu un nesaķepinātu tās (arī pēc 2 mēnešiem). Lai skropstas izskatītos dabīgas, bet biezākas un graciozākas. Taču man ir kāda vēlme, ko līdz šim reti kura, man pat gribētos teikt, neviena skropstu tuša nav paveikusi. Par cik manas skropstas nav apveltītas ar izsmalcinātu garumu, turklāt tās ir nevis uzskrullējušas smuki uz augšu kā koķetai meitenei, bet, ja tās nav uzkrāsotas, tās tikpat kā nevar pamanīt. Tāpēc mana sievišķā vēlme būtu – lai skropstu tuša padara tās pamanāmākas un it kā uzskrullē tās uz augšu.

Treškārt, tai jābūt ekoloģiskai un saudzīgai pret manām skropstām. Lai tajā būtu arī kāds vitamīns manām skropstām. Vai tas ir par daudz prasīts? (Vai tā varētu būt līdzīgi kā ir jau manītas skropstu tušas ar diviem atveramiem galiem – vienā galā vitamīni, otrā galā īstā tuša. Tikai jāatzīst, ka ne šāds risinājums, ne pats iepakojums nebija diez cik ērts lietošanai. Regulāri sajuka puses, nosmērējās „vitaminizētā” otiņa , kamēr veselīgo pusi vairs neizmantoju ).

Protams, ceturtkārt, lai lietus vai sniega laikā es neizskatītos kā līgava no šausmu filmas ar notecējušām, it kā saraudātām acīm.

Piektkārt, lai to patiešām ir iespējams noņemt ar parastu kosmētikas noņēmēju.

Sestkārt, lai tā negrauztu acis. Man personīgi tā nav bijis ar ne vienu skropstu tušu, bet esmu dzirdējusi, ka pat ļoti labas tušas mēdz grauzt acis. Lūk, tas tikai pierāda to, ka, kas der vienai, neder citai.

Septītkārt, un domāju tas patiešām ir svarīgi katrai no mums, īpaši šajos laikos – lai tai būtu saprātīga un adekvāta cena. Man nav žēl maksāt par labu lietu tik, cik tā ir vērta, bet tai patiešām ir jābūt savas cenas vērtai.

Nu ko? Taisām vaļā un iekrāsojam dzīvi skaistāku! J

 

Pirmais iespaids
Wow! Ļoti labi! Ir melna, nav ne pārāk šķidra, ne pārāk bieza, tomēr skropstas nokrāso ļoti labi! Man ļoti patīk, ka tā nesalipina skropstas, jo otiņas sariņi ir sarindoti attālāk viens no otra. Labajai acij gan man kaut kur pa vidu salipa tāds kumšķītis, bet tur iespējams es pati nokļūdījos, jo man nav lielas pieredzes ar krāsošanos J

Un kas ir vislieliskāk – skropstu tuša bija tā, kas uzlieca manas skropstas uz augšu bez skropstu uzliecēja un bez citām palīgierīcēm! Ļoti patīkami! Skropstas izskatās garākas un sievišķīgi graciozākas!

Pirmais izgājiens bija kopā ar draugiem uz basketbola spēli un, atnākot mājās, manas skropstas izskatījās tikpat labi kā tikko uzkrāsotas. Pirmais iespaids – lielisks! Tiešām! Es negaidīju, ka būs tik pārliecinošs pirmais iznāciens!

Vēl kāds novērojums – ārā lija lietus, bet es neizskatījos pēc noraudājušās nelaimes čupiņas ar notecējušu skropstu tušu!

 

Rīts pēc pirmā randiņa
Pēc pirmās iziešanas sabiedrībā biju patīkami pārsteigta un ļoti apmierināta. Vai varētu būt, ka esmu atradusi „savu” skropstu tušu?

Man jāatzīstas, ka, lai uzrīkotu papildus pārbaudījumu, ejot gulēt, skropstu tušu nenomazgāju, lai redzētu kāda es izskatīšos pēc nakts ar to. Es zinu, ka tas ir ļoti slikti un neveselīgi, bet dažreiz taču tā pavisam netīšām gadās, vai ne?

Pats galvenais atklājums pieejot no rīta pie spoguļa – neizskatos pēc pandas! Skropstas izskatījās samocītas, protams, bet skropstu tuša izskatījās it kā nobirusi un mazliet atstājusi pēdas zem acīm… Kopumā – ļoti labs rādītājs!

Bet – lūdzu, neatkārtot šo neveselīgo triku mājas apstākļos! Šis eksperiments tika veikts īpašos apstākļos speciālistu uzraudzībā! J

 

Ballīte
Kādas ziemīgas dienas vakarā ar draudzeni izdomājām iziet padejot un paballēties. Ļoti svarīgi izskatīties labi, galvenais, patikt sev. Tiek izmeklēts īpašs apģērbs, ieplānots īpašs „make-up”. Parasti es krāsoju draudzeni, un šoreiz viņai iedevu arī pamēģināt jauno Oriflame skropstu tušu. Laikam tā salielīju, ka viņa man jautāja, vai es esmu sākusi nodarboties ar kosmētikas izplatīšanu…

Ballīte bija izdevusies – abas bijām ļoti apmierinātas ar savu acu izteiksmīgumu un varējām miegt ar aci ikvienam pilnā pārliecībā, ka izskatās lieliski! J Skropstu tuša turējās braši, jo tā izskatījās, kā tikko uzkrāsota apmēram 8 stundas. Ieskatoties spogulī pēc trakās ballēšanās (jau rīta pusē), jāsaka, ka acis izskatījās tikpat labi kā 8 stundas atpakaļ. Vienīgais ar nelielām noguruma un miega pazīmēm… Skropstu tuša bija viegli notīrāma ar parastu kosmētikas noņemšanas līdzekli, tāpēc itin ātri varēju doties atpūtināt savas actiņas miega procedūrās.

 

24 h gara darba diena
Mana darba specifika nosaka manas darba dienas garumu, tāpēc mana 24 h garā darba diena bija īpašs pārbaudījums skropstu tušai. Jāatzīst, ka tikko, kad sāku strādāt savā pašreizējā darba vietā, vēl krāsoju skropstas, bet pēc kāda laika atklāju, ka vieglāk ir rīta uzpošanās procesā izlaist skropstu krāsošanu, jo darba dienas vakarā tā pamazām it kā notek, nobirst un atstāj pēdas zem acīm. Acis arī vairāk nogurst un jūtās samocītas. Rīta pusē jau izskatījās pavisam neglīti. Ja negribas nesāt līdzi visus kosmētikas noņemšanas (jo tā jau viss kaut kas ir jāstiepj līdzi), tad ērtāk ir acis nekrāsot nemaz. Tāpēc bija interesanti izmēģināt jauno Oriflame tušu garās darba dienas procesā.

Patīkams bija mans pārsteigums, ka neatklāju „pandas acis” ne vakarā, ne no rīta. Speciāli gāju pārbaudīt savas acis gan pusdienlaikā, gan vakarā, gan no rīta, taču tām nebija ne vainas.

Tātad – pārbaudījums izturēts! J

 

Kopsavilkums
Goda vārds negaidīju, ka būs tik labi rezultāti. Es biju gatava kritizēt un šausmināties un secināt, ka ideālas skropstu tušas nav. Vārdu sakot, biju gatava izpaust visas savas patiesās sajūtas, bet… Bet šī skropstu tuša tiešām mani patīkami pārsteidza! Tā ir ļoti tuvu tam, ko meklē katra sieviete. Pēc 2 nedēļu lietošanas tā ir mazliet pamainījusi savu konsistenci, tā vairs nav tik šķidra, bet savus pienākumus pilda vēl arvien lieliski! No rītiem nav jāvelta neskaitāmas minūtes, lai liktu savām skropstām izskatīties lieliski. Pietiek ar dažiem tušas otiņas vēzieniem un gatavs! Arī mans vīrietis konstatēja, ka izskatās dabīgi, bet skaisti un izteiksmīgi! Tāpēc esmu ļoti apmierināta un priecīga par sevi un tām sievietēm, kuras ir atradušas šo skropstu tušu!

Liels paldies par man doto iespēju izmēģināt šo skropstu tušu! Esmu ar to paspējusi sadraudzēties, un tā man ir ļāvusi noticēt, ka ideāla (nu labi, gandrīz ideāla) skropstu tuša patiešām eksistē!

Dalīties.

Atstāt Ziņu