Vārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Laulību gredzenu izvēle – svarīgs uzdevums

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ir sākusies vasara. Daudziem pāriem tas ir jaunas dzīves – ģimenes dibināšanas laiks. Tas ir viens no lielākajiem notikumiem sievietes dzīvē. Kļūt par sievu! Vasaras kāzu sezona ir sākusies un, lai arī laiks ārā dažbrīd vēl ir diezgan drēgns, tomēr vasara vēl ir pašā sākumā un daudzām sievietēm Latvijā vēl priekšā viņu mūža skaistākais notikums-kāzas.

Kāzu kleitas pirkšana, svinību vietas organizēšana, ielūgumu gatavošana un citas lietas ir ļoti svarīgas un tikpat un vēl vairāk svarīga ir laulību gredzenu pasūtīšana un pirkšana. Kāzu diena būs vienreiz, kleita tiks uzvilkta vienreiz, bet gredzeni paliek kā laulības apliecinājums uz mūžu, tam ir jākalpo labi, tāpēc, varētu teikt, ka laulību gredzenu pasūtīšana, pirkšana ir viens no atbildīgākajiem uzdevumiem pirms kāzām.

Kā jau stāstījām, gredzenu izvēlei ir būtiska nozīme. Šim aksesuāram ir simboliska nozīme, kas vizuāli apliecina sievietes statusu sabiedrībā. Daudzi pāri meklē sev skaistāko un labāko risinājumu. Tikpat svarīgi jaunajam pārim ir atrast labu, uzticamu juvelieri, kas palīdzēs viņu idejām un vēlmēm labi piepildīties attiecībā uz gredzeniem.

Juvelieris Arvis Kotins ir pieredzējis speciālists un daudzu oriģinālu ideju realizētājs dzīvē. Arvim šajā lietā ir divpadsmit gadu pieredze, kas nemitīgi tiek papildināta ar jaunām zināšanām. Katram klientam tiek veltīts individuāls laiks, lai labāk izprastu viņa/as vēlmes.
Topošās sievas no Arvja Kotina piedāvājuma izvēlas gan klasiskus gredzenus, gan arī gredzenus ar briljantiem, tā, protams, ir katra paša izvēle.
Piedāvājam arī nelielu galeriju ar Arvja individuālo darbu kolekciju.

Daži padomi no Arvja praktiskās pieredzes, pirms izvēlaties laulību gredzenus:

1. Apsveriet gredzena praktiskumu, funkcionalitāti-atcerieties, ka tas būs jānēsā visu mūžu, ikdienā.

2. Meklējot juvelieri, apskatiet šī cilvēka iepriekšējos darbus.

3. Svarīgi ir, lai gredzens tiktu labi apstrādāts ne tikai no ārpuses, bet arī iekšpuses, jo no tā atkarīgs valkāšanas ērtums.

Kontakti:
Arvis Kotins
Mob.tālr.: 29481526
E-pasts: arvis.kotins@gmail.com
Lapa draugiem.lv: www.draugiem.lv/arviskotins Pievienojies arī maniem sekotājiem un gūsti iespēju apskatīt pirmā manus jaunākos, skaistākos darbus!

Dalīties.

Atstāt Ziņu