Vārda dienu svin: Vera, Vaira, Vairis

Ļauj tavam smaidam apburt visus!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Skaists smaids ir viena no mūsu personīgās vizītkartes svarīgām daļām. Skaists smaids nozīmē – veseli un balti zobi. Tomēr jāatzīst, ikdienā lietojam tik daudz dažādus produktus, kas iekrāso zobus un arī zobu pasta viena pati ar visu netiek galā. Tādēļ mēs, SievietesPasaules meitenes nolēmām izmēģināt WhiteWash Laboratories zobu balinošās plāksnītes un uzzināt, kādus rezultātus tās spēj sniegt. Lasi, kā mums gāja ar šī produkta iepazīšanu un kādi bija rezultāti.

Annija: Tās ir tik nemanāmas, ka var lietot arī ikdienā
Jāsāk ar to, ka pirmās 10 minūtes nocīnījos, lai dabūtu virsū plastmasas plāksnīti, jau paspēju nosolīties, ka šī ir vienīgā testēšanas reize, bet tad apskatīju kārbiņu, kur skaidri un gaiši bija uzzīmēts – noņemt no plastmasas plāksnītes uzlīmi un uzlikt to zobiem. Atviegloti nopūtos, jo tas nostrādāja. Uzlīme turējās apmēram 2 h, kas šķiet sakrita ar laiku, kad “izlietojās” viss balinošais līdzeklis, kas bija uzklāts uz plēvītes.
Ar kolēģēm konstatējām, ka dienas laikā bieži vien aizmirsās šo procedūru izdarīt, un attapāmies tikai vakarā pirms gulētiešanas. Taču konstatēju, ka šī plēvīte ir tik nemanāma, ka to droši var lietot ikdienā strādājot birojā, nu, ja vien nav jāatbild uz telefona zvaniem, jo tai esot uz zobiem tā nedaudz ietekmē runas veidu:)

Jana: Kafijas atstātie nosēdumi uz zobiem kļuvuši mazāki
Esmu melnās tējas un kafijas cienītāja, kas diemžēl ne visai labvēlīgi ietekmē manu zobu izskatu, lai gan cenšos pēc iespējas biežāk lietot balinošās zobu pastas, kaut kā, negribas pārāk daudz aizrauties, jo tādā veidā varu pieradināt zobus pie šāda tipa zobu pastām. Jau agrāk biju domājusi veikt zobu krāsas uzlabošanu ar šādu balinošo līdzekļu palīdzību, taču kaut kā nebiju saņēmusies šim solim, tāpēc esmu ļoti priecīga par iespēju izmēģināt „WhiteWashStrips” zobu plāksnītes.
Pirmajā reizē, izmēģinot plāksnītes, biju patīkami pārsteigta par to, cik vienkārši tās ir lietot – noņem no uzlīmes un pielīmē pie zobiem, tās praktiski nemaz nevar just un, ja nav daudz jārunā, tad var pat aizmirst par to esamību. Pēc plāksnītes noņemšanas man patika slidenā sajūta, ko varēju just ar mēli pārbaudot zobus. Šī slidenā sajūta saglabājas ļoti ilgu laiku, arī otrajā dienā tā ir jūtama.
Tagad, kad ir pagājis šim izmēģinājumam noteiktais laiks, es nevaru apgalvot, ka mani zobi ir kļuvuši izteikti balti, tomēr efekts ir. Tie ir palikuši gaišāki un kafijas pleķi, kas bija pamanāmi vairs nav redzami (parasti tiem līdzēja vien zobu higiēnists) domāju, ka, ja es turpinātu šīs plāksnītes lietot vēl ilgāk, tad efekts būtu vēl lielāks. Atdzīšos, ka tādā gadījumā noteikti vajadzētu atteikties arī no kafijas un citiem krāsainiem dzērieniem, lai pastiprinātu efektu.

                


Līga: Sākumā jāpierod, ka pastiprināti izdalās siekalas, bet tas ir tā vērts
Zobu balināšana? Man tāda nav vajadzīga! Jā, tā es būtu teikusi aptuveni pirms gada, kad nebiju vēl izgājusi cauri zīdaiņa barošanas posmam. Līdz tam tiešām mani zobi bija skaisti balti. Ja grūtniecības laikā viss bija kārtībā, tad pēc meitiņas nākšanas pasaulē un krūtsbarošanas, burtiski fiziski jutu, ka zobu stāvoklis pasliktinās. Šķiet, ka zobu emalja vairs nav tik gluda, līdz ar to pēc mazgāšanas un citām mutes higiēnas procedūrām ir grūti panākt to mirdzoši balto slīdīgo zobu sajūtu, kas bija kādreiz. Tāpēc arī ar lielu prieku pieņēmu iespēja izmēģināt šīs zobus balinošās plāksnītes.

Savulaik, kad dzīvoju Amerikā, tīrās ziņkārības pēc pamēģināju tur nopērkamās zobus balinošā gēla plāksnītes. Atmiņā palicis, ka tās uz zobiem bija jātur vien 15 minūtes, taču mutē bija nepatīkama garša vismaz divreiz ilgāk. Šīs whitewash profesionālās zobu balināšanas plāksnītes ieteicams turēt uz zobiem 30 minūtes līdz 1 stundu. No malas varētu šķist, kas tad tur – noplēs plāksnīti no pamatnītes, pielipini augšējo un apakšējo zobu rindai un sēdi stundu. Bet to stundu nosēdēt nav viegli, īpaši, ja sadomā plāksnītes lietot pirms gulētiešanas. Katrā ziņā, balinošo vielu ietekmē vai tāpēc, ka piedomā, ka uz zobiem kaut kas uzlipināts, siekalas izdalās daudzkārt intensīvāk. Tiesa, pēc tam ir prieks par ieguldīto laiku, jo zobi šķiet, ir kļuvuši manāmi baltāki, turklāt nobraucot pār tiem ar mēli ir jūtams, ka tie ir gludi, slīdīgi un patīkami spīd, nevis kā iepriekš, kad to virsma nebija tik gluda.

Nākas secināt, ka mans divu nedēļu izaicinājums, jo tieši tik ilgam laikam pietiek ar vienu iepakojumu, ir bijis veiksmīgs. Pēc kāda laika šo kursu varētu atkal atkārtot!

Zane: Jācenšas laicīgi atcerēties par plāksnīšu uzlīmēšanu, jo tām jāatvēl aptuveni stunda
No sākuma par tehniskām lietām – plāksnītes tiešām nav ne traucējošas, ne sarežģīti uzliekamas. Es pat nesauktu tās par plāksnītēm, bet par gēla uzlīmītēm, kas labi pieguļ zobu formai.
No sākuma, protams, bija nedaudz jocīgi, bija jāpierod. Pirmajā reizē, uzliekot balinošās plāksnītes mutē veidojās daudz siekalu un šķita, ka gribas tās ātrāk noņemt. Taču jau otrajā, trešajā un visas turpmākās dienas, nekas vairs netraucēja.
Tā kā plāksnītes ir jātur vismaz stundu, tad ieteiktu to laicīgi atcerēties. Man vairākas dienas bija tā, ka pienāca jau vēls vakars un ļoti gribējās gulēt, bet tad atcerējos par plāksnītēm, kas nozīmē, vēl vismaz stunda jāpavada nomodāJ
Efekts? Nav tā, ka tumsā mani zobi spīdētu jau pa gabalu, taču uzlabojumi ir. Tie tiešām paliek baltāki, šķiet, ka uz tiem nav nekā lieka un tie ir gludi. Tas, kā zobi paliek baltāki, atkarīgs arī no pašiem zobiem, to uzbūves. Personīgi es, esmu apmierināta ar rezultātu.

Dalīties.

Atstāt Ziņu