Vārda dienu svin: Vera, Vaira, Vairis

Latviski izdota slavenā katoļu eksorcista grāmata

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Apgāds Zvaigzne ABC izdevis Romas katoļu baznīcas galvenā eksorcista Gabriēles Amorta grāmatu „Sātana izdzinēja stāsts”. Šajā grāmatā Gabriēle Amorts ir apkopojis gan savu ilggadējo eksorcista pieredzi, gan neparastākos sātana izdzīšanas piemērus. Labi pazīdams ļaunā dabu, Amorts māca pamanīt tā tuvošanos un aizsargāt sevi.

Gabriēle Amorts ir Romas diacēzes eksorcists kopš 1996. gada. 1990. gadā Amorts pats dibināja Starptautisko eksorcistu organizāciju, ko viņš vadīja desmit gadus līdz kļuva par tās Goda prezidentu. Amorts ir ieguvis doktora grādu Baznīcas tiesībās, strādājis par žurnālistu un galveno redaktoru kristīgajos itāliešu preses izdevumos.

Kā „Sātana izdzinēja stāsta” latviešu izdevuma priekšvārdā raksta priesteris Pauls Kļaviņš „Gabriēle Amorts atgādina sātana vai dēmona ietekmes iespējas nevis lai radītu lasītājā raizes vai bailes, varbūt pat ļoti kaitīgu interesi par okultām lietām, bet gan lai mudinātu katru no mums apzināties savas vājības un grēkus”.

Gabriēle Amorts vairākas reizes sev pievērsis plašu starptautisko mediju uzmanību, paziņodams, ka Harijs Poters un joga ir ļaunumu un sātaniska prakse, kā arī, ka Vatikānā ir iefiltrējies Sātans.  

Dalīties.

Atstāt Ziņu