Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Lasītāju vērtējums par pretcelulīta līdzekli Guam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Marika un Antra mēnesi izmēģināja pretcelulīta krēmu Guam. Kāds ir viņu vērtējums un kā mainījās āda pēc krēma lietošanas?

Preparāts ir paredzēts ķermeņa korekcijai un celulīta ārstēšanai miegā. Izstrādājot šo krēmu, ir ņemti vērā cilvēka bioritmi nakts laikā. Īpaši ieteicams tūskainā celulīta stadijā, jo produktam ir vienlaikus gan drenāžas gan pretcelulīta iedarbība. Krēma dabiskie aktīvie komponenti iedarbina procesu, kura laikā no zemādas šūnām tiek izvadīts liekais šķidrums. Šī iemesla dēļ normalizējas vielmaiņa un tiek aktivizēta tauku sašķelšana. Rezultātā figūra kļūst slaidāka, ādas reljefs izlīdzinās, atjaunojas ādas vingrums un elastība. Krēms iesūcas viegli un ātri, radot ādai komforta sajūtu. Preparāta iedarbībā rodas viegls, atslābinošs siltums un patīkama ādas durstīšanas sajūta krēma lietošanas zonās (tā ir atkarīga no ādas jutīguma pakāpes un uzklātā krēma daudzuma). Aktīvie komponenti: GUAM jūras aļģes, jūras sāls, ši koka eļļa, baltie māli, fitoplanktons, kondurango mizas un ozolu ķērpju fitoekstrakti, ēterisko eļļu maisījums (citroni, salvija, īlang-īlangs, jasmīni, sandalkoks, mežrozītes).
Cena: 35, 50 Ls

Atsauksmes par GUAM

Marika: Četru nedēļu laikā augšstilbu apkārtmērs samazinājies par 0,7 cm, āda kļuvusi gludāka!
Paldies par lielisko iespēju testēt Guam pretcelulīta krēmu. Patīkams pārsteigums bija krēma iespaidīgais tilpums (500 ml)
Pirmā doma, kas iešāvās prātā to ieraugot, bija: “Beidzot tikšu galā ar savu celulītu!”
Pēc četru nedēļu ilgas krēma lietošanas mani secinājumi par šo produktu ir sekojoši:
-smarža krēmam ir patīkama (kaut gan pārējie ģimenes locekļi nebija īpašā sajūsmā par to)
-konsistence kā labam matu balzāmam. Uz ādas klājās viegli un iesūcas diezgan ātri, ja vien nepārcenšas un neuzliek pārāk daudz krēma, kā man gadījās pirmajā dienā, par daudz uzsmērēju un kārtīgi neiemasēju, krēms viss neisūcās ādā un no rīta uz kājām un vēdera bija tāda sausa baltu mālu kārtiņa ,bet pati jau vien vainīga 🙂 
-lietošanas pamācībā rakstīts: preparāta iedarbībā rodas patīkama ādas durstīšanas sajūta, tā arī bija un jo stiprāk tika veikta masāža, jo izteiktākas sajūtas
– redzamus efektus solīja pēc divu nedēļu regulāras lietošanas, man tie efekti parādījas pēc mēneša.
Četru nedēļu laikā augšstilbu apkārtmērs samazinājies par 0,7 cm, āda kļuvusi gludāka, celulīts vairs nav tik izteikts,bet tā kā iepakojums ļoti liels un nav vēl pilnībā viss krēms izlietots, tad varu turpināt cīnīties ar to nejauko celulītu.
Kopumā vērtējums par Guam pretcelulīta krēmu ir pozitīvs, vienīgais trūkums-pārāk augstā cena!
Vēlreiz liels paldies par man doto iespēju testēt šo krēmu!

Antra: Uzklājot var just, kā krēms sāk savu darbu – ir viegli durstoša sajūta
Sākšu ar to, ka nu jau sešus gadus esmu sēdoša darba ķīlniece, un gribot negribot bubulis vārdā –  celulīts bija klāt  kā likts. Tāpēc bija jāpieņem mēri – sāku cīņu ar to.
Tātad, manas sajūtas un asociācijas testējot šo produktu:
Krēma konsistence – man atgādina jogurtu, tas viegli klājas un ātri iesūcas ādā. Kaut arī krēmu lietoju jau veselu mēnesi, bundžiņa vēl nav pat pusē, tas nav biezs un to nevajag daudz, lai iemasētu savās problēmzonās. Krēma smarža nav nepatīkama, man atgādina kaut kādu medicīnas smēri, bet draugam tieši otrādi – patika tā smarža, tā ka tā ir gaumes lieta.
GUAM krēms paredzēts uzklāšanai uz nakti, produkta iztrādātāji sola, ja katru dienu to iemasēt pirms došanās gulēt, tad mēneša laikā jābūt redzamam rezultātam – ādas reljefam jākļūst gludākam, ķermeņa aprisēm slaidākām.

Mani novērojumi ir tādi, ka uzklājot krēmu var just tādu kā dedzināšanu, siltumu un vieglu durstīšanu – kas nozīmē, ka krēms sācis savu cīņu. Varu teikt, ka ādas reljefs kļuvis elastīgāks, tvirtāks, gludāks, taču neteiktu, ka mazinājies celulīts, protams, es apzinos, ka mēneša laikā nekāds brīnumlīdzeklis to neizdarīs, tāpēc turpināšu to lietot un zinu, ka būs noteikti labāk, nekā nedarot neko.
Neteikšu, ka par šo produktu esmu starā, bet ticu, ka jāpaiet ilgākam laika periodam, lai varētu izteikti pamanīt tā iedarbību. Produkta mīnusiņš varētu būt tas, ka uzklājot to nedaudz pa daudz, tas neuzsūcas, bet paliek uz virsādas, kas veido sacietējušu konsistenci un to var noslaucīt ar roku – tas nobirst.
Vai es ieteiktu šo produktu cīņai ar celulītu? Domāju, ka jā, bet nevis kā vienīgo līdzekli , bet kā palīglīdzekli vēl kādam citam, kas kopā dos labāku, izteiktāku rezultātu.

Dalīties.

Atstāt Ziņu