Vārda dienu svin: Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis

Lasītāju vērtējums par Physiogel krēmu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Februāra izskaņā piecas portāla lasītājas ieguva iespēju izmēģināt „Physiogel” hipoalerģisko ķermeņa krēmu. Piedāvājam ieskatu viņu vērtējumā!

Šeit arī vērtējumi!

Elīna Gatere:
Lai arī jau pirms lietošanas teorētiski zināju, ka šim krēmam nav smaržas, tas tik un tā bija pirmais, kas mani patiešām pārsteidza. Neuzskatu to ne par krēma plusu, ne mīnusu, bet smaržas viņam tiešām nav, pilnīgi nemaz! Līdz šim nebiju atradusi ideālo krēmu savai sejas ādai, jo tā man ir diezgan sausa, taču ar lielām porām un attiecīgi melnajiem punktiem T zonā, turklāt ik pa brīdim uzmetas arī pa kādai pumpai. Skrubji un krēmi, kas palīdz pret pumpām, padara manu ādu tik sausu, ka tā lobās, savukārt barojošie krēmi liek degunam un pierei spīdēt. Tā nu pieteicos “Physiogel” krēma testam ar domu, ka tas varētu palīdzēt man apkarot pumpas, vienlaikus barojot un lieki nekairinot ādu. Tagad, kad esmu lietojusi krēmu jau divas nedēļas, mani secinājumi ir sekojoši:
– krēms uz ādas klājas ļoti labi un vienmērīgi, savukārt iesūcas ādā ne īpaši ātri, bet nu tas drīzāk ir krēma pluss, jo man nav uzticības tiem krēmiem, kas pilnībā iesūcas un pazūd jau trīs sekundēs.
– āda nepaliek spīdīga un taukaina, tā bija gluda un pie reizes mitrināta.
– krēmu ļoti labi izdevās sapludināt ar tonālo, tādejādi veidojot bāzi pārējai kosmētikai.
– krēms diezgan ātri sadziedēja gan pumpas, gan noberztu ādu.
– smērēju krēmu arī uz lūpām, tas labi mitrināja, bet garšoja dīvaini (saldeni rūgti).
Kopumā secināju, ka šis krēms ir piemērots sausai, iekaisušai, alerģiskai ādai, taču lieki netauko arī taukainu ādu. Visticamāk, cilvēkiem ar nopietnām ādas problēmām būtu ļoti efektīvs.

Vineta Dambrovska:
Mana problēma bija sausa ķermeņa āda, kura savukārt izraisīja ādas niezi, kā arī dekoltē zonā bija iekaisušas poras. Lietojot šo krēmu dekoltē zonā iekaisušu poru problēma vairs nebija, kā arī samazinājās ķermeņa nieze. Patīk krēma struktūra, jo tas viegli klājas, kā arī pēc tam iesūcas ādā un tā paliek gluda, bet ne taukaina, kā tas ir pēc ķermeņa sviesta lietošanas. Patīkami, ka krēms ir bez smaržas, jo man ļotī patīk, lai smaržoju tikai pēc parfīma un nejaucas smaržas. Krēmu lietoju visam ķermenim, izņemot sejas ādu. Man tas ļoti patika, tāpēc iesaku to izmēģināt arī citām sievietēm, kurām ir sausas ādas vai iekasušu poru problēmas.

Dina Kupča:
Mans vērtējums par šo krēmu ir ļoti labs, nevaru pateikt neko negatīvu. Tā kā man lielākās problēmas bija ar sejas un roku ādu tad šo krēmu izmantoju tikai šīm problemātiskajām zonām. Man bija problēmas ar sejas ādu, bieži tā bija sausa, veidojās dažādi izsitumi dēļ vēja vai ūdens, bet ar prieku varu atzīt, ka šis krēms palīdzēja tikt ar to galā.  Regulāri to lietojot, uz ādas vairs nejutu kairinošo vēja vai ūdens ietekmi – sejas āda bija gluda, līdzena, bez izsitumiem vai sausām zonām. Tā kā strādaju darbā, kurā tiek izmantoti dažādi ķīmiskie līdzekļi, bija problēmas arī ar ādu uz rokām, bet, pateicoties šim krēmam, es pēc darba ikdienā šīs nepatīkamaās sajūtas vairs nejutu. Krēma konsistence arī mani apmierināja, tas viegli klājās un labi iesūcās. Sākumā biju pārsteigta un negribējās ticēt, ka tiešām šim krēmam nav nekāda aromāta, bet tas izradījās tiesa un man tas patika, jo agrak dažādi krēma aromāti šķebināja. Kopumā es esmu ļoti apmierināta. Citus krēmus šobrīd nelietoju. Iesaku pamēģināt šo krēmu visām sievietēm, kurām ir kādas problēmas ar sejas ādu un ir apnikusi tā velkošā sajūta pēc saskares ar vēju vai ūdeni.

Elīna Plūme:
Sajūtas. Krēms ir patīkami mitrinošs. Reakcija.  Pēc krēma lietošanas īpašas pārmaiņas nejutu, iespējams, bija pārāk īss posms, lai redzētu kādu reakciju. Tā kā man ir ļoti jūtīga āda, kas atgrūž daudz ko, šoreiz tā krēmu uzņēma normāli. Struktūra. Sākumā domāju, ja jau mitrinošs krēms, būs ļoti taukains, bet tā nebija, ļoti ātri iesūcās un viegli klājās, neatstājot spīdīgu, taukainu kārtu. Krēms ir pilnīgi bez smaržas. Tīrs kā ūdens. Piemērots tiem, kas nemīl krēmu aromātus. Pamēģināju gan ķermenim, gan sejai. Liekas, ka nav gluži piemērots sejai. Patika, ka tas neizraisa alerģiskas reakcijas un lieliski sadzīvo ar jūtīgu ādu. Paskatījos arī krēma cenu (tā ir robežās Ls 9-11 – red.) un, jāsaka, ka nezinu, vai ikdienas lietošanai ir vērts pirkt krēmu par tādu naudu.

Laura:
„Physiogel“ krēmu ādas mitrināšanai man jau bija ieteicis dermatologs. Aptiekās nopērkamā ķermeņa kopšanas produkcija rada tādu kā lielāku pārliecību, ka tās sastāvs ir mazāk ķīmisks un ir ar labāku iedarbību. Man patīk šī krēma konsistence – tas nav ne par šķidru, ne par biezu, labi klājas uz ādas un mitrina to. Lai arī dažreiz krēmu aromāti priecē, tas, ka šim krēmam aromāta tā nav nemaz, netraucē un palīdz noturēt mērenību – lietojot vienlaicīgi arī smaržas, netiek radīts „smaržu mākonis”. Novērtēju, ka lidojot, šis krēms nebūs jāatstāj mājās vai jānodod bagāžā, jo tā izmērs ļauj to ērti ņemt līdzi lidmašīnas salonā (75 ml).

 

Ko par šo krēmu saka ražotājs:
„Physiogel” krēms ir hipoalerģisks, proti, tas nesatur kairinošas sastāvdaļas – smaržvielas, konservantus, balinātājus, tradicionālos emulgatorus, silikonu, minerāleļļas. Tas labāk klājas, ilgstoši mitrina, pasargā un atjauno ādu, jo tā dermas membrānas struktūra ir maksimāli pietuvināta mūsu ādas dabiskajai  struktūrai un palīdz ādai pašai atjaunoties. Parastos krēmos, samaisot tauku un ūdens daļas, lai iegūtu tādu struktūru jāpievieno emulgatori, kas var uzkrāties ādā, tādā veidā izjaucot tās dabīgo lipīdu struktūru. Mazgāšanās laikā tie var pat izšķīst un tikt izskaloti no ādas, padarot to sausāku. Turpretim „Physiogel” krēma sastāvā esošie lipīdi, kas ir identiski dabīgās ādas sastāvā esošajiem, iekļūst epidermas dziļākajos slāņos, lai efektīvi novērstu turpmāku mitruma zudumu un nodrošinātu ilgstošu ādas mitrināšanu.
„Physiogel” var lietot jebkuras ādas īpašnieki, tomēr īpaši piemērots tas ir sausas, jutīgas un kairinātas ādas ikdienas kopšanai. Krēms ir nopērkams tikai aptiekās. Vairāk par „Physiogel” produktu līniju vari uzzināt www.physiogel.com.

Dalīties.

Atstāt Ziņu