Vārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Lasītājas vērtē sāls skrubi ķermenim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ja patiešām vēlies pabarot, attīrīt, nomierināt un aizsargāt savu ādu, ir nepieciešams skurbis. Sešām portāla lasītājām bija šī iespēja un viņas izmēģina „Jāņa Ziepes” sāls skrubi ķermenim. Tad nu lasi un uzzini, kādas ir viņu atsauksmes par to.

Liene: Īsta SPA procedūra mājās
Jau atverot iepakojumu biju patīkami pārsteigta par to, ka ēteriskās eļļas nav atdalījušās atsevišķi no paša skrubja, kā tas ir vairāku dažādu citu firmu skrubjiem. Par cik esmu lietojusi vairākus, tai skaitā slavenos „ Stendera” ražojumus – tad šis skrubis no „Jāņa ziepēm” mani iepriecināja jau no paša sākuma. Tas ir maigs un ar pārsteidzošu smaržu. Iemasējot ādā tas maigi noņem atmirušās ādas šūniņas, tai pat laikā, lieliski mitrinot. Pēc skrubja lietošanas uz ādas ilgāku laiku vēl saglabājas maigais citrusu aromāts, kā arī pati āda ilgāku laiku paliek zīdaini gluda. Šo produktu varētu salīdzināt ar nelielu SPA procedūras apmeklējumu – jo uzliekot sāls skrubi uz ādas un, veicot vieglu masāžu visam ķermenim, – sajūtas ir vienkārši neaprakstāmas un, ja to vēl veic vakarā pirms gulētiešanas – pavisam dievīgi. It īpaši patīkami bija pēdiņām – tās bija tik zīdaini gludas un no papēžiem nedaudz tika noņemta raupjā āda, nebija pat nepieciešamība lietot pumeku papēžiem.
Šis skrubis viennozīmīgi ir kļuvis par manu iemīļotāko skaistumkopšanas līdzekli un arī turpmāk es vēlētos iegādāties vēl kādu skaistumkopšanas produktu no „Jāņa ziepēm”.

Sanita: Man kā „aso” skrubju cienītājai, prasījās vēl graudaināku sastāvu
Fantastiska smarža! Vien atverot bundžiņu, visu vannasistabu piepildīja tropiska smarža. Tā nav pārāk salda, bet drīzāk patīkami garšīga un svaiga. Produktu viegli lietot – ar pirkstiem paņem vajadzīgo daudzumu un iemasē mitrā ādā, viegli klājas un tikpat viegli var arī noskalot nost (ir gadījušies skrubji, kas gandrīz vai pieķep pie ādas un grūti tos graudiņus noskalot pēc tam…)  Taču te varu pieminēt produkta trūkumu jeb lietu, ko ieteiktu uzlabot- padarīt to skrubīgāku, proti, pievienot produktā lielākus ‘graudiņus’. Vismaz man prasījās, lai iemasējot ādā, varētu tā kārtīgi to noberzt un norīvēt, pašlaik skrubī esošie graudiņi uzreiz izšķīda uz ādas, un pēc tam masējot to ādā vairs, nebija tā patīkamā ‘skrubīguma’ efekta. Iespējams, ka vienkārši esmu tādu ‘aso’ skrubju cienītāja 🙂
Tomēr sajūtas pēc tā bija lieliskas -pēc skrubja lietošanas āda kļuva maiga, zīdaina un smaržīga, pat ķermeņa krēmu vairs nevajadzēja lietot. Esmu priecīga, ka šim skrubim ir tik liels iepakojums – jo zinu, ka tas tiks lietots bieži, un dušas želejai nāksies atpūsties uz vannasistabas plauktiņa!

Elīna: Izteikta smarža, kas patiks visām citrusa aromātu piekritējām
Šis skurbis noteikti patīk izteiktu smaržu cienītājām un it īpaši, citrusa aromātu cienītājām. Jā, smarža ir patīkami spēcīga – pēc skrubēšanās visa vannasistaba vēl ilgi smaržo pēc apelsīniem un greipfrūtiem.
Āda tiešām paliek ļoti mīksta, maiga un pabarota. Vēl ilgi neprasās uzklāt krēmu, jo efekts turas ilglaicīgi. Skrubis patīk arī pēdiņām, kurām vasarā prasās īpaša lutināšana.
Pirms tam biju lietojusi skrubjus, kuros ir lielāki graudiņi un kuruss lietojot, ir izteikta skrubēšanās sajūta. Šīs, salīdzinot ar tiem, ir maigāks un saudzīgāks. Tas ir patīkami, taču, ja gribas ko izteiktāku, tad tas būs par maigu.
Noteiktu ieteiktu izmēģināt šo skurbi – tas lieliski smaržo un mitrina ādu, padarot to maigu kā zīds.

Valija: Pirtī tas bija īpaši labs, nespēju beigt baudīt to…
Mmm, patiesībā, man gribējās šo skurbi gandrīz vai apēst. Kad atvēru bundžiņu ar šo brīnišķīgo sāls skurbi, sākumā mielojos ar acīm par tā brīnišķīgo krāsu, un tā smarža! Ļoti patika. Vannā skrubējos līdz pēdējam, kas ādai radīja īstu baudu, mitrināja un tā kā pat izmasēja to. Tas nav tik ļoti taukains, kad to noskalo, kā ir citiem skrubjiem. Ķermeni pēc skrubēšanās, nebija nepieciešams iesmērēt papildus ar kādu losjonu vai krēmu, vismaz man pēc tā neprasījās. Tas ir ļoti maigs, labi uzklājas. Īpaši labs tas ir pirtī – karstuma iedarbībā paliek tik vienmērīgs, nedaudz izkūst uz ādas, tiešām kolosāli. Citi pirtiņā jau mazgājās, bet es tikai baudīju un baudīju…
Iepakojums ļoti ērts, nav smags un ērti ņemams līdzi. Ar efektu esmu apmierināta. Iepriekš nebiju iegādājusies nekādus produktus no “Jāņa ziepēm”. No skrubja man vairs palicis tikai trauciņš:)

Evija: Labpatikā noelsos, jo āda palika maiga kā bērnam
Mani iepriecināja skrubja aromāts, tieši piemērots vasarai – svaigs un garšīgs, kā sasaldētās sulas saldējums. Iemasēju to ķermenī visas 5 minūtes un jāsaka, ka noskalojot skrubi, es labpatikā noelsos, jo āda bija tik maiga, kā mazam bērnam.
Skrubis tiešām pildīja savu funkciju, noberžot nevajadzīgo ādas virsslāni un atstājot maigu ādu un svaiguma sajūtu.
Šī ir lieliska dāvana aizņemtai sievietei, kas var atvēlēt tikai 5 minūtes sevis lutināšanai.

Ieva: Tas ir tik enerģizējošs – burtiski pamodina
Paldies par iespēju izbaudīt jaunas sajūtas! Līdz šim man nav bijis ķermeņa skrubju fetiša – ir viens iecienītais brūnā cukura skrubis, ko reizi pa reizei arī lietoju. Taču nu jau sāku domāt, ka velti neesmu mēģinājusi citus. Brūnā cukura skrubis gan pēc smaržas, gan ādai dāvātajām sajūtām ir ļoti maigs un burtiski ieaijā miegam, tāpēc esmu iecienījusi to lietot tieši vakaros. Tikmēr šis greipfrūtu-apelsīnu skrubis ir tik enerģizējošs – burtiski pamodina. Tā smarža ir spēcīga un tieši tas man patīk, jo esmu greipfrūtu un citu citrusaugļu aromātu cienītāja. Arī ādu pēc šī skrubja lietošanas pārņem nedaudz kņudinoša sajūta – šķiet, ka āda mostas un asinsrite ir iekustināta. Es teiktu, ka skrubis ir vidēji ass, tā konsistence līdzinās pasausai pastai, kā rezultātā to ir viegli paņemt no trauciņa un, kas būtiski, pēc skrubēšanās vanna nepaliek nepatīkami eļļaina.

 

Dalīties.

3 komentāru

  1. Esmu lietojusi šo sāls skrubi.Ļoti patika.Iegādājos to kādā gadatirgū pie izplatītājiem.Tagad ir jautājums-kur to var iegādāties?

  2. Atbilde Ingai on

    Šo un citus "Jāņa ziepes" produktus var iegādāties lielveikalā "Bērnu pasaule" Kr.Barona ielā, kā arī "Latvijas Pasts" nodaļās. Vieglākam risinājumam produkciju var pasūtīt arī, rakstot uz info@janaziepes.lv Vēlams pasūtījumā norādīt tālruņa numuru, lai precizētu produkcijas saņemšanas laiku/ piegādes vietu. Visas produkcijas apraksts: http://www.janaziepes.lv

  3. Jana Makojeva on

    Es arī esmu izmēģinājusi šo skrubi un varu piekrist meitenēm, ka produkts tiešām ir ļoti labs. Arī man ļoti patika skrubja spēcīgā smarža,kas saglabājas ilgi pēc produkta lietošanas. Līdz šim nebiju liela skrubju fane, jo man ne visai patīk asie skrubji, taču šis man ļoti patika, jo tam piemīt ļoti maiga konsistence un tas tiešām pilda savas funkcijas! Man tas ļoti patika! 🙂

Atstāt Ziņu