Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Lasītājas vērtē Rexona dezodorantus

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pirms kāda laiciņa portālā izsludinājām pieteikšanos jauno Rexona Aloe Vera līnijas produktu testēšanai. Nu trīs mūsu lasītājas dalās savā vērtējumā par trīs šajā līnijā ietilpstošajiem produktiem – aerosolu (150ml), rullīti (50ml) un zīmulīti (40ml).

Vērtē Antra Cibiņa:
Priekšroku dodu sausajiem dezodorantiem. Arī šis Rexona sausais dezodorants mani apmierina: ādu nekairina, aromāts neitrāls, neuzbāzīgs, noturība pietiekoši ilga. Neesmu novērojusi baltas krāsas pleķus uz drēbēm. Arī Rexona roll on dezodorants ir ar noturīgu, labas smaržas aromātu. Neesmu novērojusi baltas krāsas pleķus. Lietoju mazāk, jo savā praksē maz lietoju šī tipa dezodorantus, jo mani parasti neapmierina to konstrukcija – bieži tie nerullējas, līdz ar to nevar pilnīgi izmantot visu dezodorantu. Man nepatīk arī, ka roll on dezodorantiem ir šķidrāka konsistence. Arī izsmidzināmos dezodorantus lietoju maz. Tas, ko novēroju, šim ir neuzbāzīgs aromāts, tas ir noturīgs, baltas krāsas pleķus uz drēbēm nenovēroju.

Vērtē Elīna Plūme:
Visiem trim dezodorantiem aromāts ir patīkams un neuzmācīgs. Tomēr pūšamajam dezodorantamtas ir visspēcīgākais un noturīgākais, jo turās līdz pat dienas beigām. Visi ir viegli lietojami. Mans favorīts, viennozīmīgi, ir rullītis – patīkami mazs, neitrālu aromātu, var pārnēsāt līdzi somiņā un ir noturīgs. Arī pūšamais dezodorants ir labs, ar noturīgu smaržu un nesmērē drēbes. Uz pūšamā dezodoranta pamanīju hold sviru, kas bija patīkams pārsteigums – tas neļauj dezodorantam izpūsties, piemēram, ja to pārnēsā somiņā. Vislielākās antipātijas radīja sausais dezodorants, diemžēl, smērē melnās drēbes, atstājot uz tām blāvi baltus pleķus. Tam gan ir patīkami mazi izmēri un jauks aromāts, tomēr melnam apģērbam nederēs.

Vērtē Lolita:
Visiem trim ir svaigs un ļoti patīkams aromāts, izsmidzināmajam dezodorantam mazliet vairāk jūtams kā pārējiem. Neviens no piedāvātajiem dezodorantiem ādai neizraisīja nekādu kairinājumu. Kairinājums, iespējams, būtu radies uzreiz pēc skūšanās lietojot aersola dezodorantu, tomēr es to nemēģināju darīt. Kopumā ādai  patīkama sajūta lietojot visus šos dezodorantus. Attiecībā par baltajiem pleķiem, ja apģērbs ir melns un ļoti apspīlēts, no zīmulīša un rullīša minimāli nospiedumi paliek, bet kopumā vērtēju kā labi – pēdas praktiski neatstāj. Mans favorīts gadu gaitā no dezodorantiem kopumā, līdz ar to, arī Rexona dezodorantiem, ir zīmulītis. Rullītim negatīvi ir gaidīt, kamēr tas nožūst, savukārt izsmidzināmajam man nepatīk elpot tā sastāvu. Nepārprast – aromāts ir patīkams, bet izsmidzināšanas brīdī tas tomēr aizsit elpu. Tā kā kopumā mans favorīts ir zīmulītis.

 

***
Rexona Aloe Vera līnijas produkti, kas ir populārākie Rexona piedāvātie dezodoranti Latvijā, pateicoties to sastāvā esošajam dabīgajam alvejas ekstraktam nodrošina spēcīgu aizsardzību un maigas rūpes par ādu.

Kāda ir atšķirība starp dezodorantu un antiperspirantu?

Dezodorants

  • Satur alkoholu, kas samazina baktēriju daudzumu un piešķir smaržu
  • Alkohols padara ādu sausu un jutīgāku pret depilāciju

 Antiperspirants

  • Nesatur alkoholu, bet gan antiperspirantu sāļus
  • Samazina svīšanu līdz pat 20%
  • Samazina baktēriju daudzumu
  • Piešķir 24 stundu aizsardzību pret svīšanu

Rexona antiperspiranti satur speciālas mikro kapsulas, kas aktivizējas tiklīdz palielinās ķermeņa temperatūra un aromāts dienas laikā atjaunojas vairākas reizes. Kā tas notiek? Sastāvā esošās mikrokapsulas uzsūc mitrumu, atveras smarža, un ūdeni sadalošās kapsulas likvidē sviedrus.

Dalīties.

Atstāt Ziņu