Vārda dienu svin: Austris

Lasītājas vērtē Nāves jūras Spa procedūras

Pinterest LinkedIn Tumblr +

asītājas saka, ka pirms tam kaut ko tādu nav baudījušas un, izlasot nosaukumu, ir pat jāpadomā – kas tieši tas ir? Tomēr viņas ļāvās un devās izbaudīt skaistumkopšanas procedūras ķermenim Naves jūras SPA centrā. Lasi un uzzini, kā viņām gāja.


Ķermeņa remineralizācijas procedūra

Kristīne: “Remineralizācija” manā galvā skan tā, ka izrunājot, pēc tam vēl jāpadomā, kas tieši tas ir,  bet relaksācija un kopjošās procedūras visa ķermeņa ādai tomēr noder vienmēr. Zinot to, ka trešdiena būs saspringta darba diena, pierakstījos uz Nāves Jūras Spa pēcpusdienā.  Remineralizācijas procedūra solīja atslābināšanos un dienas sākumam tas derētu tikai svētdienā.

Uz tādu dubļu procedūru biju pirmo reizi un atskaitot to, ka biju gatava maskai tumšā krāsā, biju rēķinājusies arī ar tādu īpašu aromātu, bet realitātē viss bija daudz patīkamāk.

Kā pastāstīja salona masiere, tad būtiskākā ķermeņa maskas sastāvdaļa ir Nāves jūras melnie dubļi un Nāves jūras sāls, kas sola atjaunot vajadzīgos minerālus ādai, kā arī rosināt asinsrites  un vielmaiņas uzlabošanu, un, protams, arī cīņu ar celulītu. Kā reiz nesen biju ievērojusi, ka, spriežot pēc reklāmas piedāvājumiem skaistumkopšanas jomā, celulīts ir lielākais bieds sievietēm, savukārt pavasara sezonas populārākā nodarbe ir cīņa ar to.

Manā procedūrā  tumšā masa, kuru uzklāja uz visa ķermeņa bija ne tikai patīkami maiga, bet arī smaržīga. Kaut arī meistare uztraucās, ka, kamēr to uzklās būs auksti,  jāsaka, ka sākumā bija tikai nedaudz vēsi, iedomājos, ka vasarā būtu īpaši patīkami. Tā nu mani iekrāsoja tumši melnu un silti ietina, ļaujot legāli dienas vidū pagulēt pusstundiņu.  Jāatzīstas godīgi,  ka tas arī izdevās.

Kas sekoja pēc tam? Protams, uzklātais brīnumlīdzeklis bija arī jānoskalo, lai atgūtu savu naturālo ādas krāsu. Tad ievēroju, ka sāku domāt reklāmas tekstu vārdiem.  Līdz šim reklāmu teksti par zīdaini maigu ādu un nepārspējamo laimes sajūtu vienmēr likušies tādi nedaudz pārspīlēti, bet ne, izrādās pastāv tāds stāvoklis. Turklāt šādu ādas maigumu spētu novērtēt arī vīrietis.

Protams, ar prātu es domāju, ka šī maska manu ādu ir bagātinājusi ar nepieciešamajiem minerāliem un visādi citādi bijusi īpaši noderīga manai ādai, bet visvairāk es  izbaudīju nomierinošo sajūtu un samtaino ādu pēc procedūras. Tas bija patiesi baudāmi.

P.S. Starp citu izrādās celulīts  ir  arī vīriešiem, nez viņi paši par to zina?

 


5-pakāpju procedūra ķermeņa slaidumam

Indra: Uz procedūru biju pieteikusies brīvdienā un, manuprāt, tā bija lieliska izvēle, jo visu nedēļu nopietni strādāju, bet zināju, ka brīvdienās sevi lutināšu. Un tā arī bija.

Man ļoti patika salona atmosfēra – mājīga, gaiša, tīkama. Sieviete, kas veica masāžu bija pozitīva, strādāja uzmanīgi un rūpīgi.

Īpaša šī procedūra bija, pirmkārt, jo uz šāda veida procedūrām NEKAD nebiju bijusi, jo šķita, ka “slaidinošās procedūras” – tā ir lieka naudas iztērēšana, bet pēc procedūras biju citās domās. Ir patīkami kaut vai ļauties brīdim, kad visa uzmanība ir tikai man vienai un kāds “maigi” apietās ar manu ķermeni. Procedūras laikā pāris reizes aizmigu. Mūzika un noskaņa bija atbilstoša pašai procedūrai, ar mērķi – relaksēties. No salona izgāju smaidīga!

Un teikšu tā – pēc procedūras gribējās vēl vairāk sevi lutināt, samīļot un domāt par to, ko ēst, darīt, lai tas nāktu labumā manam ķermenim. Dienā, pēc procedūras, sapirkos dārzeņus, augļus un atklāju savu skriešanas sezonu -nu tā, lai diena, kas tika veltīta sev, būtu vērtējama kā maksimāli vērtīga! Rezultātā, cenšos saņemties satrenēties un pieteikties  Nordea maratonam, ceru, ka savu solījumu sev izpildīšu.

Līdz ar to secinu, ka šāda veida procedūras IR nepieciešamas mums ikvienai, lai kaut vai apziņas līmenī liktu mums atcerēties, ka rūpēties mēs varam ne tikai brīvdienās vai svētku dienās, bet gan katru mīļu brīdi – kaut vai izdzerot dzidra ūdens glāzi.

 

PAR NĀVES JŪRAS SPA CENTRU:

Augsta darba kultūra, prasmīgs un zinošs personāls, laipnība un atsaucība, profesionalitāte un kvalitāte – tās ir lietas, kas raksturo „Nāves Jūras SPA centru”.
Šeit pieejami friziera, kosmetologa, manikīra un pedikīra meistaru pakalpojumi, kā arī ķermeņa kopšanas procedūras, SPA un arī kalogenārijs.
Dāvājiet savam ķermenim brīvdienas skaistuma un lieliskas pašsajūtas oāzē – salonā „Nāves Jūras SPA centrs”!

Salona adrese:
Rīgā, Lāčplēša ielā 35
Tel. +371 67281220, 26461938
Darba dienās 9-20
Brīvdienās    9-18
www.spacenter.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu