Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Laimē biļetes uz krāšņo ziepju burbuļu šovu Bubblelandia!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

ēlamies arī kādai no Jums dāvāt iespēju apmeklēt iluzionistu Pecolli krāšņo un muzikālo ziepju burbuļu, lāzeru un specefektu šovu „Bubblelandia”, kas jau šajās brīvdienās, 19.oktobrī, plkst. 19.30, notiks Kongresu namā. Tā ir izrāde, kas patiks lielajiem, bet, jo īpaši, bērniem!

Kas jādara, lai laimētu biļetes divām personām (bērnudārza vecuma bērniem, ja neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļete nav nepieciešama)?

Spied šeit, kur, izmantojot kādu no piedāvātajām pieslēgšanās iespējām, sūti pieteikumu ar paroli BRĪNUMAINIE BURBUĻI un norādi savu tālruņa numuru. Pieteikumus gaidīsim no 14. līdz 16.oktobrim (ieskaitot), bet jau 17.oktobrī paziņosim šova biļešu ieguvēju!

 

Par izrādi “Bubblelandia”:
Izrāde vēsta par cilvēka dzīvi. Šova notikumi aizved pelēko un steidzīgo cilvēciņu uz īpašu, krāsainu, dzīvespriecīgu vietu, ko sauc par Bubblelandia (Burbuļlandija). Tā ir vieta, kur apstāties, pasapņot, ieklausīties, ieskatīties, papriecāties, atveldzēties, izsmieties, izbrīnīties, un tas ir tepat uz šīs planētas, un, precīzāk, tas ir mūsos pašos – mūsu dvēseles Okeānā.Bubblelandia “iemītnieki” – jūras zirdziņi, drakoniņi, jūras zvaigznes, papagaiļzivtiņas un citi – ievedīs skatītājus šajā dzīvespriecīgajā un skaistajā zemūdens pasaulē, pūšot krāsainus milzu ziepju burbuļus, radot īstu sniegputeni, liekot dejot krāsainām jūras aļģēm, lidināties milzu medūzām, liekot lāzeru stariem mirguļot, tajā iesaistot skatītājus, liekot veidot jūras viļņus un lidināt milzu burbuļu bumbas. Nevar atklāt visus brīnumus, kas notiks. Teiksim tikai vienu, ka nebūs robežu starp skatītājiem un Bubblelandiju, viss būs vienots. Skatītāji būs pamodušies…

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu