Vārda dienu svin: Ilma, Skaidris

Laimē biļetes uz izrādi ‘Nobiedē mani!’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

irty Deal Teatro šonedēļ pirmizrādi piedzīvos režisores Paulas Pļavnieces un horeogrāfes Katrīnas Albužes veidotā izrāde “Nobiedē mani!”. Tas ir komisks stāsts par cilvēka bailēm novecot un nomirt, un par to, ko tik cilvēks dara un nedara, lai būtu ilgāk jauns un nemirstīgs.
Tev ir iespēja laimēt 2 ielūgumus uz izrādi šo svētdien, 24. novembrī plkst. 19:00.

Ielogojies kādā no sociālajiem tīkliem, ja vēl neseko, tad piesekojies SievietesPasaulei un atbildi uz tur uzdoto jautājumu. Atbildes vari iesūtīt līdz ceturtdienas plkst. 24:00. Piektdien starp visiem pareizo atbilžu autoriem izlozēsim 3 laimīgos (vienu no Draugiem.lv, vienu no Facebook, vienu no Twitter sekotājiem), kas savā īpašumā iegūs 2 ielūgumus uz izrādi.

 

Konkursa jautājumi:

Ja izvēlies mums sekot Facebooka:  facebook.com/SievietesPasaule

Ja izvēlies mums sekot Twiterī: twitter.com/s_pasaule

Ja izvēlies mums sekot Draugiem.lv:  www.draugiem.lv/sievietespasaule/


PAR IZRĀDI ‘NOBIEDĒ MANI!’
Nodošanās kādai ticībai – plus septiņi dzīves gadi. Regulārs sekss – plus četri dzīves gadi. Sociālo kontaktu esamība – plus divpadsmit dzīves gadi.

Izrādes veidotājas par savu izpētes objektu ir izvēlējušās vienas no lielākajām cilvēka bailēm – bailes no nāves. Ko darīt ar neizbēgamo faktu, ka ikvienam no mums reiz apstāsies sirds, aizvērsies acis un elpa aizplūdīs? Lai to uzzinātu izrādes veidotājas vienā mirklī kļūst par piecdesmit gadiem vecākas. Gaidīt beigas vai censties tās attālināt?

Paula un Katrīna beigas negaida. Viņas ir izstrādājušas apjomīgu vingrojumu un uzdevumu kompleksu. Regulāra tā izpildīšana, iespējams, būtiski pagarina dzīves ilgumu. Paula un Katrīna uzsāk spēli, kuras uzdevums ir precīzi un nekļūdīgi veikt noteiktos uzdevumus. Uzvarētājs iegūst iespēju dzīvot ilgāk. Zaudētājs iegūst iespēju nomirt ātrāk. Spēles laikā aizvien būtiskāks paliek jautājums – kāpēc vispār ir vērts dzīvot ilgāk?

Radošā komanda: autores un izpildītājas: Katrīna Albuže, Paula Pļavniece, scenogrāfe: Dace Sloka

Dirty Deal Teatro
Maskavas iela 12, k-2 (Spīķeru kvartāls) 

Dalīties.

Atstāt Ziņu