Vārda dienu svin: Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Laima sākusi gatavot sulas konfektes

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Augļi neapšaubāmi ir vērtīgs vitamīnu avots. Vasarā mūs mudina tos ēst tā, lai vitamīnu pietiktu visai ziemai. Ēdam, bet nekļūstam par vitamīnu noliktavām, tāpēc ziemas mēnešos vasaras svaiguma tomēr pietrūkst. Tiesa, šo problēmu mēs risinām, konservējot un spiežot sulas. Ja brīvā laika ir mazāk vai arī negribas stāvēt pie karstās plīts, veikali piedāvā plašu konservētās produkcijas klāstu. Tomēr bagātīgie ziemas krājumi nevar aizstāt mūsu vēlmi palutināt sevi ar saldu našķi. Ko darīt?

Mums ir nepieciešams gardums, ko var viegli ielikt kabatā un paņemt līdzi, vienlaikus tam jābūt arī draudzīgam veselībai. Iespējams, ka pirmo impulsu sulas konfekšu gatavošanai deva omulīgais sulu vīriņš Guttiņš. Viņa ciešā draudzība ar sulu baudītājiem rosināja domāt par jauniem produktiem, ar ko varētu lepoties mazais sulu vīriņš.

Līdz šim nebija līdzīgas pieredzes. Nu tas ir noticis – apvienojot Laimas saldumu meistaru un Guttas sulu ekspertu prasmes, par prieku gan lieliem, gan maziem top sulu konfektes. Tās radītas no īstām Guttas sulām. Pats svarīgākais ir tas, ka šīs konfektes ir bez konservantiem! Nokožam mazu sulīgās konfektes gabaliņu – tā garšo pēc ābola, ķiršiem vai apelsīna. Mazā konfekšu paciņa ir ērti ieliekama kabatā vai somiņā. Šīs konfektes parocīgās lietošanas dēļ droši var ierakstīt jūsu kino apmeklējuma ēdienkartē. Mēs nekonkurēsim ar popkornu, bet droši nostāsimies tam blakus. Rūpīgi pētot pasaules pieredzi, Laima ir atradusi savu visgardāko īstas sulas konfekšu ražošanas paņēmienu. Šīs konfektes ir mīkstas, svaigas un tiešām garšīgas. Tieši par garšām ir domāts īpaši, un pašlaik veikalos jūs atradīsiet trīs lieliskus piedāvājumus – saules un dzīvesprieka pielietās apelsīnu, kārdinoši saldo ķiršu un gardi spirdzinošo ābolu sulas konfektes. Nobaudiet visas un izvēlieties savu favorītu!

Domāts ir par katru no jums – vismazākajiem kārumniekiem īpašu prieku sagādās konfektes zvēriņu formā, bet mammas un tēta sirdi ar mieru pildīs apziņa, ka viņu atvasīte negrauž saldu našķi, bet ”ēd” sulu – dabīgo izejvielu konfekti bez konservantiem.

Bērni allaž prasa kādu saldumu. Tagad mums ir jauns piedāvājums – sulas konfektes, un mums nav jāraizējas, vai saldumu jau nav par daudz. Būs jauki, ja arī mamma darba laikā varēs panašķoties ar kādu sulas konfekti. Bet vectētiņi varēs ar tām cienāt ciemos atbraukušos saldumu kāros mazbērnus, kas jutīsies aplaimoti, atrazdami vectētiņa kabatā sulas konfekšu paciņu.

Jauns, gards un sulīgs sveiciens jums no Laimas jūsu veselības kartei!

 


Dalīties.

Atstāt Ziņu