Vārda dienu svin: Igors, Margots, Ingvars

Lai Tava skolnieka puncis vienmēr pilns!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

kola sākusies. Mammām jaunas rūpes. Ko dot līdzi uz skolu? Ar ko cienāt pārnākot no mācībām vai starp pulciņiem? Parasti jau meklēti tiek ātri risinājumi. Mēs meklējām, kas varētu būt labi izsalkuma un slāpju remdētāji bērniem, lai rastos atkal jauna enerģija pasaules izzināšanai. Te mūsu idejas!

Cālīši – bērnu cīsiņi bez e-vielām
Šie cīsiņi ir ekoloģisks produkts. Tie satur vairāk kā 70% vistas gaļas, tiem ir samazināts sāls daudzums un to ražošanā nav izmantotas e-vielas. Cālīši ir gatavi ēšanai – tos var lietot uzturā nevārītus, var, protams, uzsildīt, bet tos nav nepieciešams vārīt.
Meklējiet veikalos visā Latvijā.
Vairāk informācijas: www.vistas.lv

 

 

 

Piena dzēriens Rasēns
Sākoties jaunajam mācību gadam, skolēnu iecienītais piena dzēriens Lāsēns tagad pieejams jaunā iepakojumā ar nosaukumu Rasēns. Šis piena dzēriens ērtajā iepakojumā, ko iemīļojuši gan bērnudārza, gan skolas vecuma bērni, nu  kļuvis vēl dabīgāks un bērniem veselīgāks – tā jaunajā sastāvā nav sintētisko krāsvielu un aromātvielu. Rasēna iepakojums ir saglabājis piena dzērienam raksturīgo tēlu – Teliņu, kā arī bērnu iecienītās zemeņu, banānu, karameļu un šokolādes garšas. Papildinot produktu līniju, tapusi jauna – vaniļas saldējuma – garša. Viens no iemīļotākajiem bērnu našķiem nu pārtapis arī ērtā dzērienā! 
Vairāk informācijas: www.foodunion.lv

 

Ātri pagatavojamās auzu pārslu putras
Dabīga auzu pārslu biezputra ar pienu, augļiem, ogām un šokolādes gabaliņiem. Tai ir maiga un krēmīga biezputras konsistence. Auzu pārslas izceļas ar augstu šķiedrvielu saturu, tās labvēlīgi ietekmē gremošanas procesus, uzlabo pašsajūtu, kā arī nodrošina ilgstošu sāta sajūtu, bet piens satur kalciju, fosforu, kas stabilizē vielmaiņas procesus, stiprina kaulus un zobus, kas ir jo īpaši svarīgi bērniem.
! AXA ātri pagatavojamās auzu pārslu biezputras bērniem nesatur uzlabotājus un aromatizētājus.
Vairāk informācijas: www.axaclub.lv

 

Gatavās zupas un pamatēdieni.                   Viens, divi – gatavs!
Katras labas saimnieces vācelītē ir ēdienu konservēšanas receptes no pašu izaudzētiem dārza labumiem. Vadoties pēc labākajām gatavošanas tradīcijām, Latvijas ražotājs „MILDA KM” ir radījis savu ātri pagatavojamu ēdienu un zupu sēriju, kas ir vērtīgs palīgs ikvienai saimniecei virtuvē ātras un garšīgas maltītes pagatavošanā. Produktu receptes un izvēlētās konservēšanas metodes ir rūpīgi izvēlētas, lai saglabātu mājās gatavota ēdiena garšu un bagātinātu ģimenes maltīti, pagatavošanai atvēlot vien dažas minūtes. Ņemiet vērā, ka MILDA rūpīgi izvēlas zemnieku saimniecības un izejvielu piegādātājus – tie ir Latvijā dabīgā vidē izaudzēti dārzeņi, turklāt gatavie produkti nesatur E vielas. Nobaudiet MILDA plovu ar gaļu, dārzeņu ragū, pelēkos zirņus ar gaļu un zupas katra gaumei – soļanku, rosoļņiku, boršču, skābu kāpostu zupu, pupiņu zupu un citas!
Vairāk informācijas: www.milda.lv


Kokteilis, kas mazinās izsalkumu un kāri pēc saldumiem
Tā ir uzturvielām bagāta uzkoda ar zemeņu, vaniļas vai šokolādes garšu, ar optimālu  olbaltumvielu, šķiedrvielu un Omega 3 un Omega 6 taukskābju līdzsvaru. Natural Balance kokteilis irpatentēts pilnībā dabīgu vielu komplekss, kas palīdz samazināt izsalkumu un kāri pēc saldumiem. Nesatur mākslīgos aromatizētājus, krāsvielas, konservantus un ĢMO. To var droši lietot no 3 gadu vecuma. Vienai porcijai sausā maisījuma (bērniem līdz 12 gadu vecumam ½ porcijas), pievieno jebkuru vēsu šķidrumu (ūdens, piens, sula) un kokteilis ir gatavs lietošanai.
Vairāk informācijas: http://www.oriflame.lv/wellness

Herkuless pilngraudu pārslas
Uzvāri savam skolnieciņam garšīgu un veselīgu auzu biezputru no Herkuless pilngraudu auzu pārslām!
Uztura speciālisti un dietologi atzīst, ka ikdienas uzturā nozīmīgu vietu jāieņem dažādiem graudaugu pārtikas produktiem. A/s Rīgas Dzirnavnieks piedāvātais graudaugu pārslu Herkuless klāsts pilnībā apmierina dažādas gaumes un ir noderīgs visām ēdienreizēm. Graudaugu pārslu putras ir īpaši vērtīgs enerģijas avots gan bērniem, gan visai ģimenei.
Pārslu ražošanā graudi tiek izmantoti pilnībā – tie ir pilngraudu produkti, kas sevī satur visas graudam raksturīgās īpašības, vitamīnus un minerālvielas. Šiem produktiem piemīt augsta bioloģiskā aktivitāte, tie nodrošina organismu ar nepieciešamajiem minerāliem (Na, K), vitamīniem (B1, B2, PP), kā arī olbaltumvielām, ogļhidrātiem un šķiedrvielām.
Interesantas un garšīgas graudaugu pārslu receptes atradīsi uz Herkuless graudaugu pārslu iepakojuma!
Vairāk informācijas: www.rigas-dzirnavnieks.lv

Sulas bērna veselībai un enerģijai!
Kā gan labāk pasargāt sava bērna veselību, ja ne ar tepat Latvijā audzētu ogu dabīgām suliņām?! Very Berry šo iespēju Jums nodrošina! Very Berry produktu klāstā ir 6 veida 100% sulas, 4 veidu dabīgie sīrupi un 5 veidu morsi. Tāpat arī dažādi ogu našķi, kā piemēram, dzērvenes pūdercukurā. Mellene palīdzēs actiņām, dzērvene imūnsistēmai, aronija smadzeņu darbībai un cidonija vienkārši uzlabos garastāvokli! Ienāc www.veryberry.lv un uzzini vēl vairāk par ogu pozitīvo ietekmi uz organismu!
Pievienojies arī Very Berry sociālajos tīklos:
facebook.com/veryberry.lv
draugiem.lv/veryberry
Twitterī @VeryBerry_LV

Multivitamīni aktīviem un zinātkāriem prātotājiem
Dinozauri izmira citu iemeslu dēļ! Higher Nature Dinochews ir košļājami dinozauriņu formas multivitamīni bērniem.
5 novērojumi, kāpēc bērni tos ēd.
Ir košļājami, garšu piešķir dabīgie augļi.
Mamma vienmēr uztraucas par vitamīniem, un es mammu vienmēr klausu.
Bez glutēna, sintētiskām krāsvielām, konservantiem – no šiem man vēders nesāp.
12 vitamīni un 9 mikroelementi atbilst augoša bērna vajadzībām.
Beidzot ir vitamīni man un tikai man.
Pieejami Biotēkās un Homeopātiskajā aptiekā. Iegāde ar piegādi visā Latvijā arī internet.bioteka.lv!

Svētkos īpašs našķis – fototorte!
Pirmā skolas diena aiz muguras, bet svētki ar to nebeidzas – dzimšanas dienas, vārda dienas, klases pasākumi, Ziemassvētki, ir laiks, kad allaž saviem bērniem dāvājam ko īpašu. Īsts pārsteigums būs fototorte! Tu vari izvēlēties, ar kādu kūku (sastāvs, pildījums) vēlies iepriecināt bērnu, kā arī dekorēt to ar īpašu attēlu vai fotogrāfiju no privātā arhīva, kas konditorejas Dzirkstele meistaru rokām pārtaps foto glazūrā.
Konditoreja atrodas Jelgavā. Veicot fototortes pasūtījumu, izvēlētā fotogrāfija jānosūta uz larusl@larusl.lv. Fotogrāfijas maksimālais lielums ir 2 MB, formāts: JPG vai PNG. Fototortes attēlam jābūt A5 vai A4 formātā.
Uzziņām: +371 63029175, +371 29482149

Dalīties.

Atstāt Ziņu