Vārda dienu svin: Baiba, Barbara, Barba

Lai mamma un ome iet augsti paceltu galvu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vēstule iesūtīta akcaijai “Uzplauksti pavasarim!”


Gribam ieteikt mūsu mammu un mīļo Omīti konkursam! Pavarda sildītāju! Vienmēr mīļus svētkus kopā saorganizētājai! Pat savos 55 gados, saņēma dūšu un studēja! Tas nebija viegli – darbs, mājas, saimniecība, mācības ar pilnu atdevi! Tomēr, pagājušā gada decembrī visi bijām viņas izlaidumā!

Viņai ir daudz spēka! Ļoti daudz, bet īstenībā, cik bieži mēs manām viņas sejā nogurumu, smagumu, pagurumu!  Viņa sapņo! Viņa sapņo gan savus sapņus, gan palīdz mums sapņot! Mēs gribam ieteikt konkursam, jo gribam, lai viņa iemācās savus sapņus realizēt. Lai uzplaukst! Lai sajūtas skaista, plaukstoša sieviete!  Ļaut uzplaukt pavasarī, jo viņa ir dzimusi šajā skaistajā gadalaikā! Un ziniet, kādas ir viņas mīļākās puķes – vizbulītes. Mazās, sparīgās pavasara vēstneses!

Viņa vienmēr baidās kaut kur iziet – tā – augsti paceltu galvu. Jo kā pati saka, kur es iešu – sagurusi, noskrējusies, pat skata uz mani nav!

Ja jāsaka, tad, kad strādāja „kultūrā”, bija spiesta sev sekot un saņemties. Bet, kas noticis tagad? Kāpēc sapņi plēn?

Mēs tevi mīlam un tāpēc piesakām tevi konkursam!  Mēs gribam dāvāt neaizmirstamus brīžus, kas veltīti tikai tev! Mēs gribam tevi palutināt!

Tavi Cīrulēni!

 

Pieteikumu iesūtīšana dalībai akcijā “Uzplauksti pavasarim!” noslēgusies.Dalīties.

4 komentāru

  1. Līga Rozentāle on

    Prieks par atsaucību! Pastkastē sāk iebirt arvien kārdinošākas un kārdinošākas receptes! Viss,eju gatavot vakariņas! 🙂

Atstāt Ziņu