Vārda dienu svin: Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis

Lāde ir vaļā!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ikvienai no mums ir liela noslēpumu lāde, kurā noglabājam visu to, ko nevēlamies citiem rādīt un lieta, ko cenšamies slēpt pašas no sevis. Izvilksim un paspēlēsimies ar kādu lietu no šīs lādes – mūsu seksuālās fantāzijas! Šī ir tā lieta, kas gribot, vai negribot, agrāk vai vēlāk, bet spraucas laukā no šīs lādes, lai sniegtu tev pašai jaunas, nepiedzīvotas izjūtas, seksuālo apmierinājumu, kas ar ikdienas rūpēm un raizēm ir kaut kur pazudis.

Gadiem šis fantāzijas slēpjam no sevis, kur nu vēl pieminēt- no citiem! Vai nu sabiedrībā pieņemtās normas par seksuālo dzīvi, informācijas trūkums vai mūsu pašu naivums un kautrīgums, vai vienkārši bailes no tā, kā to sapratīs partneris, mīļotais, vīrs, ir tas, kas liek viņas noliegt un slēpt. Nereti šīs vēlmes, fantāzijas tā arī tiek slēptas līdz mūža galam, apspiestas, noliegtas, bet nereti tās izlaužas laukā. Tad nu, lūk, kas ir tas, kas plākšņi rauj šīs važas, kurās sevi esam iekaluši, kas liek atbrīvot to dzīvnieku, kas tajā lādē ir iespundēts? Vai tā ir vecuma robeža, kas jāsasniedz, lai spētu sevi atbrīvot, sākt eksperimentēt ar savām izjūtām, realizēt fantāzijas? Vai varbūt tas ir atkarīgs no partnera, cik tuvs, vai tāls viņš tev šķiet, cik daudz spēj pielāgoties un saprast? Šķiet, ka atbilde uz šiem jautājumiem katrai no mums būs cita!

Tātad, seksuālās fantāzijas, to atzīšana un realizēšana.

Pāris dienas atpakaļ, pie tējas tases tikos ar Zani, kas krietnu laiku nebija satikta līdz ar to, runājamā bija diezgan daudz. Pārrunājām, kas nu ir noticis mūsu dzīvēs pa šo laiku, kas mainījies, kas uzlabots. Pēc pāris stundām aptveram, ka laika vairs nav un katrai pa saviem darbiem jāsteidzas, bet tad viņa mani šokēja, tā, starp citu pasakot, ka nu jau 3 mēnešus viņai ir mīļākais! Manai draudzenei, cilvēkam, no kā ņemu piemēru, kuras laulības dzīvi es apbrīnoju un centos savu pēc tās veidot! Tik sievišķīgai, gaisīgai, maigas un lēnas dabas būtnei, cilvēkam ar augstiem morāles principiem, un mīļākais?! Zane allaž klusi un sirsnīgi ar mirdzumu acīs un patiesi laimīgu smaidu sejā stāstīja par savu laimīgo kopdzīvi ar Uģi un bērniem. Un tagad? Vai šī lieliskā ģimenes idille pēkšņi ir kaut kur zudusi, izgaisusi? Nē! Jo vēl mirkli atpakaļ ar šīm pašām starojošajām acīm ņēma man stāstīt par lielisko nedēļas nogali, skaistajiem pasākumiem ar vīru, bet nu izrādās ir vēl kāds! Sapratu, ka darbi ir jāatliek, man ir tas jāizprot!

-Kāpēc?- Savu sašutumu nemaz necentos slēpt jautājot.

-Saproti, tas sanāca nejauši,- viņa aizsāka stāstīt,- devos ar darba kolēģiem uz kādu omulīgu kafejnīcu svinēt Pēterim no personāldaļas dzimšanas dienu, vakars jau gāja uz beigām lēnām posos uz mājām, līdz piepeši bārā ienāca kāds kolorīts vīrietis, aizsāka sarunu ar bārmeni, kuru nejauši dzirdēju atrodoties blakus, kaut kā gadījās, ka aizsākām sarunu. Tā nu vārds, pa vārdam un attapos pie viesnīcas, kaislīgi skūpstoties! Neticēsi, bet nespēju sevi kontrolēt, ar visām ķermeņa šūniņām centos pretoties, bet rokas neklausīja un kājas arī ne tik! Jā… tā tik bija nakts… Es šim nupat iepazītajam vīrietim uzklupu kā tāda nogribējusies tīģeriene, kas savas alkas, fantāzijas un vēlmes gadiem būtu slēpusi pati no sevis!

– Bet Uģis, kā ar viņu, Jums taču vienmēr ir bijusi ideāla saskaņa it visā?

– Jā un tas vēl līdz šim tā ir! Vienkārši, liekas, manī ir mitis kaut kas tāds, ko allaž esmu alkusi piepildīt, bet nespēju, jo tomēr viņš ir mans vīrs, vienmēr mani saucis par savu princesi, savu mazo naivo eņģeli. Nespēju viņam atklāt šo savu otru personību, kas parādās gultā, nu nespētu viņš to saprast, kā gadiem izlolotā dzīve un attiecības spēj pēkšņi mainīties ar šo manu atklājumu, kas man pašai likās, kā kautkas neizprotams un nepieņemams! Pēc tās nakts piedzīvotā ilgi sevi grauzu un pārmetu, kā es tā varēju, tā kā tāda palaistuve, ko tik nedarīju, kam neļāvos! Bail, man palika bail, jo patiesībā jau man tas viss tīri labi patika, tās izjūtas bija jaunas, bet tik patīkamas un sen izlolotas. Uģis to nepieņemtu, nespētu, bet es nevēlos jaukt savu laimi, nevēlos ģimeni plēst!

-Un kāpēc turpināji ar to otru tikties, vai ir kas vairāk par seksu? – mana ziņkārība un vēlme visu izprast lauzās laukā.

– Sekss, karsts, ugunīgs sekss, tas ir viss, kas mūs saista un starp mums mīt. Viņš ir precēts vīrietis, kas tāpat kā es ir atklājis sevī ko jaunu, ko nespēj vairs slēpt pats no sevis, bet nespēj savai sievai atklāt. Jā mēs tiekamies tikai tajā viesnīcā, kur toreiz, un realizējam savas seksuālās fantāzijas, brīžiem jūtos kā palaistuve, kas ieiet viesnīcā kā eleganta dāma, slepus numuriņā pakļaujas, pavēl, trako, baudpilna vaid un elso un pēc pāris stundām aizplūst garām recepcijai atkal liela un cēla, bet tas ir tas, ko man vajag, lai turpinātu ikdienas gaitas, ierastos darbus un mājas darbus!

-Labi, bet kā šis vēlmes izlauzās no tevis, kas tevi pamudināja viņas realizēt un izvilkt no savas noslēpumu lādes?

-Ja godīgi, tad nespēšu tev konkrēti atbildēt uz šo jautājumu, pati nesapratu, kad un kā tās izlauzās, varu tikai minēt. Iespējams ikdienas mierīgā dzīve kļuva man par lēnu un vienkāršu, prasījās asas izjūtas, jaunas un nepieredzētas. Iespējams, ka apnika sevi slēpt no visa jaunā un neparastā, ierobežot un apvaldīt sevi vairs neizjutu jēgu. Varbūt vienkārši padevos kārdinājumam no šī vīrieša puses. Lai kā arī būtu, bet ģimenē jūtos tagad divtik laimīga! Laiks doties!- un viņa apklusa.

Seksuālā dzīve laikam tomēr ir nošķirta no attiecībām, un tikai retās, spēj tās apvienot un realizēt savas fantāzijas ar mīļoto vīru. Turpinām mēs tik un tā slēpt tās no citiem, bet nu godīgas pret sevi vismaz esam ar šo fantāziju laišanu brīvībā, lādei ir atvērta! Bet varbūt tomēr nedaudz vairāk uzticības savam mīļotajam, atklāsimies arī viņam, ne tikai bārā sastaptam vīrietim, kuru uztveram kā savu glābēju, kas izpildīs visas seksuālās fantāzijas? Varbūt arī viņa lāde ir vaļā un alkst to visu izbaudīt? Un ja tā nebūsi tu, būs cita, kas šīs fantāzijas palīdzēs realizēt.

Izgāju laukā no kafejnīcas, aizsmēķēju savu kārtējo cigareti un devos tālāk savos ikdienas darbos..

Dalīties.

Atstāt Ziņu