Vārda dienu svin: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Labdarības projekts ‘Blondīņu pavārgrāmata’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Novembra beigās Apgāds Zvaigzne ABC sadarbībā ar Latvijas Blondīņu asociāciju laiž klajā ”Blondīņu pavārgrāmatu”. Šajā pavārgrāmatā sabiedrībā pazīstamas gaišmates – Agnese Zeltiņa, Aija Tērauda, Marika Ģederte, Dace Vaivara, Dace Dēnava, Guna Geikina, Ana un Katrīne Drozdovičas, Iveta Galēja, Līga Bizune, Jeļena Avotiņa-Jekateriničeva, Linda Mūrniece, Olga Rajecka, Nataļja Oļesika, Laura Everte, Vita Baļčunaite, Karlīne Štāla – iepazīstina ar savu īpašo ēdienu receptēm un pastāsta par saviem ēšanas paradumiem, iecienītākajiem produktiem, atklāj gan kulināras viltības, gan arī interesantus faktus no savas dzīves. Šajā projektā piedalās arī latviešu izcelsmes amerikāniete Laura Vikmanis, kura ASV ir kļuvusi par daudzu sieviešu iedvesmas avotu un paraugu, jo 39 gadu vecumā spēja radikāli mainīt savu dzīvi. Ēdienu aprakstus papildina fotogrāfijas, kuru autores ir galvenokārt pašas projekta dalībnieces.

“Blondīņu pavārgrāmata” nav tikai pavārgrāmata, bet arī viens no Latvijas Blondīņu asociācijas labdarības projektiem, jo ienākumus no šīs grāmatas pārdošanas asociācija ziedos rehabilitācijas centram “Mēs esam līdzās”, kas atrodas Rīgā, Lēdmanes ielā 2. Šim centram nepieciešami gan telpu labiekārtošanas darbi, gan jaunas iekārtas – tualetes un garderobes telpas remonts, jauni aizkari bērnu guļamistabām, paklājs rotaļu telpā. Tātad katrs, kurš nopirks šo grāmatu, ziedos labdarībai un iepriecinās ne tikai sevi, bet arī bērniņu ar īpašām vajadzībām! Latvijas Blondīņu asociācijas dalībnieces bijušas iniciatores vairākiem labdarības pasākumiem, piemēram, jau trešo gadu pēc kārtas viņas rīko nometni bērnu invalīdu māmiņām. Pateicoties Latvijas Blondīņu asociācijai, Kronvalda parkā Rīgā tapis arī rotaļu laukums bērniem ar īpašām vajadzībām.

Interesenti tiek aicināti uz tikšanos ar grāmatas autorēm Apgāda Zvaigzne ABC grāmatnīcā Rīgā, K. Valdemāra ielā 6 š. g. 7. decembrī pulksten 17.00.


Dalīties.

2 komentāru

  1. Visvairāk man "patika" Zeltiņas teiktais TV, ka par blondīnēm joko tikai Latvijā un Amerikā! :)) patiešām blondīne!!

  2. Cik zinu, tad Krievijā arī joko…. Blondīne sen jau nav dabas dota matu krāsa – Ja vēlos būt "blonda" – tā sevi pasniedzu

Atstāt Ziņu