Vārda dienu svin: Aīda, Ida, Vida

Kuru no šiem tehnoloģijas brīnumiem gribētu tu?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vēl pirms dažām nedēļām te SievietesPasaule.lv tika uzburta futūristiska aina- daļa no jums aktīvi domāja un iesūtīja sievišķīgās nākotnes izgudrojumu idejas. Atcerieties, kas tik tur nebija! Vīriešu domu nolasītājs, bezizmēra rokassomiņa, prettraipu salvete utt. (vairāk- šeit).

Līdzīgi mums fantāzijas lidojumam ļāvušies industriālā dizaina studenti no visas pasaules, piedaloties konkursā Electrolux Design Lab 2011.

Šī gada uzdevums studentiem bija radīt dizaina koncepcijas, kas, izmantojot esošās tehnoloģijas, cilvēkiem piedāvās personalizētus un iedvesmojošus risinājumus un mainīs to, kā cilvēki gatavo un uzglabā ēdienu, uzkopj un mazgā traukus. Labākās idejas nākotnē varētu pārtapt īstos produktos, ko mēs ikviens varētu ieviest arī savās mājās.

Ko tad viņi ir izdomājuši? Studenti radījuši idejas mājsaimniecības ierīcēm, kas ļautu mums kļūt mobilākiem – stilīga transformējama soma – ledusskapis, kas darbojas uz saules enerģiju, pārnēsājams mini tosteris, kurā steidzīgie maizīti varēs pagatavot arī skrienot uz darbu, un dabai draudzīgs lēkājošais blenderis u.c.

Mēs atlasījām, mūsuprāt, interesantākās idejas – aplūko tās pie raksta pievienotajā fotogalerijā!

 

Papildus informācijai:

Vairāk par konkursu un citi pusfinālistu darbu attēli un apraksti pieejami šeit: http://www.electroluxdesignlab.com/2011/06/electrolux-design-lab-2011-semi-finalists-announced/#more-3045

Dalīties.

Atstāt Ziņu