Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Emerita

Kurš neriskē, tas nedzer šampanieti!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Patiesību vai risku?
Patiesība vai risks – spēle kur jāstāsta patiesība vai jāriskē – tā, lai pārējiem spēles dalībniekiem būtu interesanti.
Patiesība – beidzot viss būtu nostabilizējies. Obligātie maksājumi samaksāti. Pirmo reizi, saņemot paaugstināto algu, varētu to iztērēt tikai savām vajadzībām. Skolas darbi arī vairs nesēdētu uz pleciem, tāpēc varētu izdomāt kādu jaunu hobiju. Pieci vienādi rīti katru nedēļu, piecas gaidītas pēcpusdienas, bet vakari pavadīti pēc sirds patikas. Piektdienas pēcpusdienas, kad beidzot klāt no pirmdienas gaidītās brīvdienas. Pēc brīvdienām atkal tie paši pirmdienas rīti. Viss it kā kārtībā un var mierīgi dzīvot. Bet..
esmu pati sev palikusi garlaicīga. Esmu palikusi čīkstīga, bailīga un nedroša. Esmu vīlusies, ka tā īsti nav sanācis cīnīties par savām patiesajām interesēm, par saviem sapņiem, par lietām un vietām, kur esmu gribējusi būt un darboties. Prātā skan “dzīve ir tikai viena”. Vai ir vērts šo vienu dzīvi pavadīt garlaicīgā mierā?! Turklāt darot lietas, kas nes stabilitāti (lasīt naudu), bet ne interesi un prieku. Kad piecu vienādo rītu vienīgais stimuls ir viena diena mēnesī, kurā šķiet, ka norēķinu karte nedaudz uzpūšas.
Tāpēc, lai cik ļoti ļodzītos ceļgali, lai cik ļoti būtu bail par nezināmo un lai cik ļoti nepārliecību skubinātu stabilitāti mīlošais velniņš, es tomēr izvēlēšos..
Risku…sagriest visu kājām gaisā. Izsist zem kājām esošo pamatu un sākt visu no jauna kā pirms četriem gadiem. Un tie pārējie spēles dalībnieki, kuriem būtu  jābūt interesanti, būšu vienīgi es pati! Mana dzīve, manas izvēles! Kurš neriskē, tas nedzer šampanieti! Mans mīļākais šampanietis ir Bosca!

Dalīties.

Atstāt Ziņu