Vārda dienu svin: Andulis, Alnis

Kur pasniegt saderināšanās gredzenu?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bildinājums ir brīdis, kad vēlaties, lai jums viss izdodas. Gan  tādā nozīmē, ka vēlaties, lai izdodas iecerētais bildinājums, gan tādā ziņā – ka vēlaties saņemt ‘jā’ vārdu un to, lai saderināšanās gredzens tiktu pieņemts. Bet – kur un kā bildināt? Jums labi jāpazīst sava izredzētā, lai uzminētu, kas savaldzinās tieši viņu – vai, pareizāk sakot, lai šo mirkli padarītu īpašu tieši viņai. Ir meitenes, kuras gaida publisku saderināšanās gredzena pasniegšanu ļaužu pilnā stadionā, bet ir meitenes, kuras priekšroku dos pēcpusdienai divvientulībā vai naksnīgai pastaigai ceļojuma laikā. Varbūt iedvesmai jums noderēs dažas idejas no Vigorius juveliersalonu darbiniekiem par vietu, kur bildināt…

 

Vecāku mājas – vistradicionālākā vieta, kur vien var tikt pasniegts saderināšanās gredzens. Lai arī bildinājumam nav obligāti jāizskan tradicionālā izpratnē. Vecāku mājas var vienkārši būt vieta, kas pati par sevi saistās ar pozitīvām emocijām, bērnības atmiņām un svētku svinēšanu, kad visi sanāk kopā.

Pludmale – smilšainā taka, kas vijas starp sauszemi un jūru (vai okeānu) ir viena no iecienītākajām pāru pastaigu vietām. Pludmale tiek izvēlēta gan piknikiem, gan vienkāršai atpūtai un reizēm – pat kā kāzu norises vieta. Tāpēc kopīgi būvēta smilšu pils var kļūt par paplāti, uz kuras novietots saderināšanās gredzens.

Stadions – ļaužu pārpildīta pasākuma laikā vai tad,  kad tur nav neviena, atskaitot jums labvēlīgos apsargus, kas atļāvuši tieši šurp atvest savu otru pusi, lai izteiktu bildinājumu. Ja esat nolēmis saderināšanās gredzenu neuzkrītoši paslēpt, labāk iegaumējiet sēdvietas nummuru…

Restorāns – klasisks saderināšanās gredzena ‘uznāciens’ šampanieša glāzē vai deserta vietā. Turklāt – restorānu klāsts ir tik plašs, ka šī vieta bildinājumam derēs gandrīz jebkuras gaumes cilvēkiem.

Vieta, kur iepazināties – ja jūsu iepazīšanās bija īpaša, romantiska vai neparasta, iespējams, ir vērts padomāt, vai bildinājumam nebūtu jāizskan tieši tur, kur viens otru ieraudzījāt pirmo reizi… un varbūt jau uzreiz sapratāt, ka saderināšanās gredzena pasniegšana ir tikai laika jautājums.

 Virs mākoņiem – tur, kur parasti tiecas mūsu klusās cerību nopūtas un kur lidinās sapņi un vēlēšanās. Lai nokļūtu augstāk par koku galotnēm, jums vajadzēs izšķirties ne tikai par to, kurš ir īstais saderināšanās gredzens, bet arī par transporta līdzekli – no gaisa balona, līdz privātai lidmašīnai.

SIA “VIGORIUS”
www.vigorius.lv

Adrese: Tilta iela 12, Sarkandaugava, Rīga,
Darba laiks: Pirm. – Piekt.: 10.00 – 18.00
                  Sestdienās: 11.00 – 16.00
                  Svētdienās: brīvs

Adrese: Deglava 100 (t/c Super netto), Purvciems, Rīga
Darba laiks: Pirm. – Piekt.: 10.00 – 20.00
                  Sestdienās: 10.00 –  18.00
                  Svētdienās: brīvs  

Telefons: 29743264,  26897563  
e – mail: info@vigorius.lv

 

 

Dalīties.

4 komentāru

  1. Man nr. 3 -baigi patik!!! Mes laulibu gredzenus pasutijam saja salona, sanak loti skaisti. katru gadu likam pa vinam akmenim, jau 3 ir 🙂

Atstāt Ziņu