Vārda dienu svin: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna

Kur beidzas kultūra un sākas nezināšana?!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ja runājam par sieviešu frizūru stilu, tad tāds nu te būs raibi raibs. Visinteresantākais un aci piesaistošais ir dažādo sīkbizīšu un franchu stila sapinumi pa visu galvu. Zambiešu roku meistarība liekas apbrīnas vērta, un katrā mājas pagalmā, ceļa malā vai tirgus placī var noskatīties kā top dažādas bizīšu variācijas. Ja vēlies, tava galva tiks pāris stundās padarīta skaisti sapītās bizītēs, ja vēlies- pagarināti ar mākslīgajiem matiem, piepinot tos klāt dabīgajiem. Un tam visam skaistajam kā bubulis nāk parūku bums. Ņemot vērā afrikāņu matu dabīgo struktūru, grūti dažkārt atšķirt dabīgos no mākslīgajiem, ja vien parūka nav lēts ķīnas ražojums. Tieksme līdzināties kaut kam nezināmam, bet kā visi labākam esam, ir novedusi pie matu taisnošanas. Jo redz, jālīdzinās Eiropai un Amerikai, tāpēc mati tiek stiepti, pārplūdināti ar želejām vai iesprausti parūkā. Diez kurai Eiropai līdzināties?! Vēl viens ievērojams modes kliedziens ir matu ķemmes ielikšana pie pieres daļas kā rotas elements. Ienāca varenā Ķīna ar saviem plastikāta sūda ražojumiem, bet aizmirsa pievienot instrukcijas.

Dalīties.

3 komentāru

  1. Virsraksts mani ļoti uzrunāja, jo pati dažkārt par šo tēmu spēju stundām ilgi filozofēt. Jo kurš ir pateicis, kā ir pareizi? Kaut kur Kazahstānā kartupeļus varbūt audzē savādāk, nekā pie mums, bet svarīgs taču gala rezultāts, ka kaut kas izaug. Jā, var runāt par to, kā izaudzēt vairāk, bet bieži vien pie mums, "pareizajā" pasaulē to dabiski nemāk izdarīt. Tad, kas tad ir labāk un pareizāk. Tas pats par to, ka mēs bieži spriežam, ka esam izglītotāki kā citi, ka ir super valstis un 3.pasaules valstis. Viss šajā ziņā ir tik relatīvs, viss atkarīgs kāds kultūras back ground tev ir, kādas ir vērtības, kādi priekšstati par to, kā vajadzētu būt.

  2. Sandriņ, vienkārši fantastiski … beidzot sadūšojos izlasīt :))Mēs esam ar tevi lai kādā pasaules caurumā tu atrastos… un gaidam ar nepacietību turpinājumu!!! 🙂 Turaties abi! 😉

Atstāt Ziņu