Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa

Krīzes laika mīlasstāsts – Kazimirs un Karolīne

Pinterest LinkedIn Tumblr +

28.janvārī Nacionālajā teātrī gaidāma pirmizrāde lugai “Kazimirs un Karolīne”. Lugas autors Ēdens fon Horvāts darbam devis apzīmējumu “tautas luga”. Izrādes darbība notiek karnevāliskā pasākumā „alus svētkos”, kurus pēdējos gados tā iecienījuši arī Latvijas cilvēki. Tas ir krīzes laika mīlestības stāsts no 20.gadsimta trīsdesmitajiem gadiem un ir viena no spēcīgākajām Eiropas lugām, kas pēdējos gados ieguvusi jaunu, aktuālu skanējumu. Viņš – šoferis, kas tikko zaudējis darbu. Viņa – kantoriste, kas gatava darīt daudz ko, lai darbs būtu un labklājība augtu. Abi varētu turēties kopā un izdzīvot cauri grūtajam laikam, tomēr tas kļūst sarežģīti.  “Kazimirs un Karolīne” – tas būs dzīvesgudrs, smeldzīgs un humora pilns stāsts par mīlestību uz „dzīru krīzes laikā” fona.

Izrādes režisors ir Viesturs Kairišs, lomās Mārtiņš Egliens, Dita Lūriņa, Ģirts Jakovļevs, Jānis Skanis, Arno Upenieks, Andris Rūdulis, Ivars Kļavinskis, Uldis Anže, Daiga Gaismiņa, Daiga Kažociņa, Gunta Virkava, Andris Rūdulis, Zane Pērkone, Rolands Samovičs, Valdis Zilveris.

Biļetes uz izrādi iegādājamas www.bilesuparadize.lv.

Dalīties.

2 komentāru

  1. skatitāja on

    Ja nav kur likt laiku un naudu,tad var iet….. kauns Nacionālājam teātrim,ka kaut ko tik murgainu var uzvest 🙁

  2. manuprāt, režisors ar šo izrādi ir ļoti veiksmīgi parādījis vienkāršā, mazā cilvēka eksistenciālās rūpes un raizes un dzīvi, ko viņš dzīvo. Dzīvi, par ko "sabiedrības krējumam" ir gluži vienalga.

Atstāt Ziņu