Vārda dienu svin: Elma, Menarda, Elna

Kristīne: SievietesPasaule man bija vajadzīgais grūdiens

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šodien – SievietesPasaules 4.dzimšanas dienā, vēlamies padalīties ar lasītājas Kristīnes vēstuli, ko saņēmām pirms pāris dienām. Jūsu – mūsu mīļo lasītāju- vēstules un jaukie vārdi ir visbrīnišķīgākā dāvana dzimšanas dienā. Tās silda mūsu sirdi un iedvesmo jauniem darbiem. Paldies jums!

Kristīne bija viena no šī gada pasākuma „Uzplauksti pavasarim!” dalībniecēm. „Uzplauksti pavasarim!” ir SievietesPasaules rīkota ikgadēja akcija. Tās mērķis – rosināt sievietes atklāt sevī jaunus spēkus, sievišķīgu gudrību, sniegt iedvesmu uzdrošināties, kļūt par sevi pārliecinātāmun piepildīt sapņus.

Raksta Kristīne: “Ir jāsper tikai pirmais solis!”
„2013.gada pavasaris nāca pelēks, diezgan auksts, bet tajā pašā laikā tas mani sildīja ar cerību par jaunu sākumu – man tuvojās 30. Daudz ir rakstīts un dzirdēts par trīsdesmitgadnieku krīzi un arī es kaut kādā mērā sāku sevi padziļināti pētīt un analizēt, kas tad ir sasniegts un ko gribejās. Tā „sērfojot” cauri daudzajām interneta lapām, uzdūros Sievietes pasaule konkursam – Kāpēc man vajadzētu uzplaukt šajā pavasarī. Un ka saules stars izspraucas caur mākoņiem, tā arī es ieraudzīju sevi, savu dzīvi. Kā ar bomi pa galvu!! Ķēros pie rakstīšanas ar pārliecību, ka man tas ir pilnīgi vajadzīgs, visas šaubas par savu rakstīšanu atmetu malā un nosūtīju. Dzimšanas dienā es sev uzdāvināju vēl divas skaitas lietas – ceļojumu uz Ungāriju un arī tetovējumu – fēniksu, putnu, kurš vienmēr ceļas no pelniem. Tajā brīdī es sevi tā arī varētu raksturot.

Gaidīšana bija satraucoša, bet, jo lielāks prieks bija par to, kad saņēmu zvanu, ka tiešām es esmu ieguvusi tiesības uzplaukt šajā pavasarī. Šis ir tas „enkurs” par iekšējo pārliecību, ko es tagad nēsāju kā talismanu sev līdzi un tad, kad mani māc šaubas, es vienmēr atceros, to brīdi, kad rakstīju Sievietes Pasaulei, tās emocijas un pārliecību, tas man dod drosmi un drošības sajūtu, ka viss izdosies.

Pēc brīnišķīgas uzplaukšanas dienas kopā ar Sievietes Pasauli, sāku pamazām mainīt savu dzīvi. Jūs jautāsiet – kāpēc? Tāpēc, ka sperot pirmo soli vai saņemot pirmo grūdienu, nav iespējams apstāties, gribas iet tālāk un sasniegt vairāk, bet pirmais solis ir ļoti svarīgs. Ja pirmais solis ir pozitīvs un ar brīnišķīgu rezultātu, tad iedvesma un pārliecība ir otrā soļa māsas, bet prasmes un spējas trešā… un tā es varētu turpināt.

Kad mani māc šaubas, es vienmēr atceros, to brīdi, kad rakstīju Sievietes Pasaulei, tās emocijas un pārliecību, tas man dod drosmi un drošības sajūtu, ka viss izdosies.

Manas lielākās izmaiņas skar gan manu frizūru, kas kļuvusi ir sievišķīgāka un individuālāka, gan manu iekšējo pasauli, kur es esmu atbrīvojusies no liekās vainas apziņas, perfekcionisma un pārāk lielās kontroles pār visu. Es esmu ieguvusi jaunus draugus, domubiedrus, arī jaunu mājvietu.

…viss sākās  ar brīnišķīgu dienu sievietes pasaulē, ar pārvērtībām, sarunām… bet pirmais solis bija jau manī, es biju gatava mainīt savu pasauli. Ir jāsasniedz tas punkts, kad ne tikai ārēji pasaki: „Es gribu mainīt savu dzīvi!”, bet arī iekšēji ir pārliecība, ka gribas mainīties un augt. Nav tā, ka ir tikai rožainas dienas, ir arī asaras un dusmas, bet es jūtu kā manas vērtības mainās, kā mainās cilvēki man apkārt, kā es pati uztveru situācijas un tad es sev uzsitu uz pleca un saku, ka es esmu malace.

Un tuvojoties Ziemassvētkiem un izbaudot Adventes laiku, gribu katrai sievietei novēlēt atrast savu pārliecības talismanu, kas ikdienā palīdz sasniegt mērķus un rezultātu, kā arī atbrīvoties no tām īpašībām un ierobežojumiem sevī, kas traucē smaidīt un baudīt dzīvi.

Ir jāsper tikai pirmais solis… jāsaņem grūdiens…”

Dalīties.

Atstāt Ziņu