Vārda dienu svin: Andulis, Alnis

Kristīne iesaka: olu un sušī masku, rīsu toniku

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Skaistumkopšanā var izmantot praktiski visu! To, piesakoties konkursam “Daba dara mani skaistu!“, apliecina arī Kristīne, piedāvājot savas iecienītākās – suši skrubja maskas, olu maskas un rīsu tonika pagatavošanas receptes!

Sušī uz sejas?
Reizēs, kad es ar draugiem taisu Sušī vakaru, tad jūras zāle ir tā, kas paliek pāri (parasti maziņš gabaliņš). Tad nu es to gabaliņu ielieku siltā ūdenī, paturu kādas 5 minūtes un lieku uz attīrītas sejas ādas, apļveida kustībām ieziežot visu sejas un kakla ādu. Paturu šo skrubja masku 8 minūtes (līdz jūtu velkošu sajūtu) un ar siltu ūdeni skaloju visu nost. Āda izskatās starojoša un kļūst neticami maiga!

Medus pret celulītu
Šo rituālu veicu divas reizes nedēļā un līdz šim par celulītu man nav bijis jāsatraucas. Tātad: māla bļodiņā ielieku pāris karotītes medus un lieku to verdošā ūdenī lai kļūst šķidrāks. Dodos uz dušas kabīni un galvenais ir NESASLAPINĀTIES, jo tad viss medus notecēs pa ķermeni. Jāklāj medus uz problēmzonām un maigi jāpliķē ķermenis. Pēc pāris pliķiem jutīsiet sāpes- papliķējiet vēl mazliet! Tad visu noskalojiet ar siltu ūdeni un par celulītu aizmirsīsiet! Un medus padarīs ādu ļoti, ļoti maigu.

Ola maigai ādai
Vasarā, kad karstums kausē mūsu seju, es uz attīrītas ādas lieku olu masku. Paņemu olu, atdalu dzeltenumu no baltuma. Baltumu sakuļu un klāju uz ādas. Tikko, kad jūti, ka nevari vairs pasmaidīt, ir laiks noskalot seju. Nosusini un liec dzeltenumu uz sejas. Atkal, ja nevari vairs pasmaidīt, nomazgā to. Un tad jau procedūra galā – āda jutīsiet tik tvirta un atsvaidzināta!

Rīsu toniks
Jāpērk organiskie rīsi. Ieliek bļodiņā rīsus un aplej ar vēsu ūdeni. Kad rīsi pastāvējuši 10 min, tos nokāš. Ūdens, kas būs palicis pēc rīsiem, būs neticami labs toniks ikdienas lietošanai!

Dalīties.

Atstāt Ziņu