Vārda dienu svin: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna

Krēmu varā

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nebūšu pārāk oriģināla, un atzīšos, ka esmu viena no mums, kas nonākušas kosmētikas ražošanas industrijas varā, krēmu varā…
Domāju, ka mūs tādu ir daudz, ļoti daudz…Vai esam izvērtējušas cik laika un naudas izšķiežam sevi iekrēmojot un ieeļļojot rītā un vakarā . Cik krēmu veidu krēmu, atšķirīgu pēc krāsas, smaržas, konsistences un pielietošanas mērķa ir mūsu arsenālā? Periodiski vai nepārtraukti izmēģinām arvien jaunus sejas, kakla un dekoltē zonas krēmus – mitrinošus, barojošus, pretgrumbu un ar nostiprinošu efektu, nerunājot jau par īpašo zonu zem acīm, kam nepieciešami krēmi, vieglas emulsijas un fluīdi, kas atbrīvotu mūs no tumšajiem lokiem un uztūkuma.
Gatavojoties pludmales sezonai aktīvi sākam uzlabot figūru, palielinot ādas tonusu un mēģinot atbrīvoties no celulīta, nemaz nemēģinot kaut ko mainīt savā ēdienkartē, dienas režīmā, vai palielinot fiziskās aktivitātes. Vieglāk būtu apzināties, ka esam sievietes – katra ar savu sievišķo hormonu devu, iedzimtību un dzīvesveidu, tomēr kaut kas taču lietas labā jādara, lai atbrīvotos no „apelsīna miziņas”. Varbūt pludmali labāk neapmeklēt, bet ieziesties ar pašiedeguma krēmu, vai apmeklēt solāriju iepriekš apstrādājot ķermeni ar attiecīgo aizsargkrēmu? Mēs taču neizvēlamies vieglāko ceļu un dodamies tālāk…
Vēl viena sāpīga problēma – strijas. Ķeramies pie tādiem pretstriju līdzekļiem kā eļļas, mitrinoši un barojoši krēmi, losjoni un želejas.
Mūsu rokas noteikti ir pelnījušas, lai tiktu bagātīgi ieziestas ar aizsargkrēmu pirms saskarsmes ar sauli, ūdeni un citiem „”kaitīgiem” vides faktoriem un pēc, lai tās mitrinātu un barotu. Un kājas…, nu mūsu pēdiņas pēc grūtas augstpapēžu kurpītēs pavadītas dienas taču jāpalutina, jo no rīta nepaspējām.
Kam domātas tās lielās ar smaržīgām vielām pildītās bundžas un pudeles. Tajās ir ķermeņa krēms, kas ir neaizstājams ikdienas rūpēs par mūsu ķermeņa skaistumu un labsajūtu. No rīta uzklājam krēmu ādas vitalitātei, vakarā nomierinošo, ar mirdzumu pataupām svētku reizēm.
Cik labi, ka mūsdienu kosmētikas industrija sniedz mums aizsardzību pret priekšlaicīgu ādas novecošanos, brīvajiem radikāļiem (kas tie tādi?), iespēju uzlabot vielmaiņu, saglabāt ādas dabisko līdzsvaru, atbrīvoties no vecuma pigmenta plankumiem un mīkstināt kutikulas…!
Mūsu dvēsele nav spējīga runāt caur intelektuālo un emocionālo līmeni, tā runā caur ķermeni. Tad jau dvēselei jābūt apmierinātai, ka tā mājo tādā skaistā un koptā ķermenī un var neraizēties par savu atjaunošanu.
Un beidzot, kas šajā laikā notiek ar mūsu vīriešu dvēseli?

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu