Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Krāšņs ziepju burbuļu, lāzeru un specefektu šovs BUBBLELANDIA

Pinterest LinkedIn Tumblr +

tāsts ir par cilvēka dzīvi. Tā var būt pelēka vai krāsaina. Šoreiz tā ir krāsaina… Šova notikumi aizved pelēko un steidzīgo cilvēciņu uz īpašu, krāsainu, dzīvespriecīgu vietu, ko sauc par Bubblelandia (Burbuļlandija). Tā ir vieta, kur apstāties, pasapņot, ieklausīties, ieskatīties, papriecāties, atveldzēties, izsmieties, izbrīnīties, un tas ir tepat uz šīs planētas, un, precīzāk, tas ir mūsos pašos – mūsu dvēseles Okeānā.

Vajag tikai pamosties! Bubblelandia “iemītnieki” – jūras zirdziņi, drakoniņi, jūras zvaigznes, papagaiļzivtiņas un citi – ievedīs skatītājus šajā dzīvespriecīgajā un skaistajā zemūdens pasaulē, pūšot krāsainus milzu ziepju burbuļus, radot īstu sniegputeni, liekot dejot krāsainām jūras aļģēm, lidināties milzu medūzām, liekot lāzeru stariem mirguļot, tajā iesaistot skatītājus, liekot veidot jūras viļņus un lidināt milzu burbuļu bumbas. Nevar atklāt visus brīnumus, kas notiks. Teiksim tikai vienu, ka nebūs robežu starp skatītājiem un Bubblelandiju, viss būs vienots. Skatītāji būs pamodušies…

Iespējams, ka vizuālā iedvesma šai izrādei Pecolli ir sākusies no mīlestības pret Cirque du Soleil izrādēm, bet iespējams, lielās mīlestības dēļ pret Ziepju burbuļiem, kas ir Pecolli “Laimes zirdziņš”. Iespējams tāpēc, ka no burbuļiem varam mācīties vieglumu, skaidrību, krāsainumu, dzīvespriecīgumu, un to visu burbulis pasaka bez vārdiem.

Šī izrāde ir iluzionistu Pecolli vislielākais projekts, kas pilnībā ir made in Latvia – modes mākslinieces Elitas Patmalnieces krāšņie tērpi, Valda Zilvera mūzika un citu Latvijas mākslinieku līdzdalība. Bubblelandia pirmsākumi meklējami 2011.gadā, kad bija šīs izrādes pirmais uzvedums Ķīpsalas hallē. Kopš tā brīža izrāde ir paspējusi apceļot vairākas vietas pasaulē un ir bagātīgi pilnveidota, pārveidota un papildināta. Šo izrādi ir redzējuši Itālijas skatītāji 1,5 mēnesi garajā tūrē, kur  Latvijas mākslinieki uzstājās ar 21 šovu Itālijas krāšņākajos teātros Florencē, Boloņā, Turīnā un vēl 10 dažādās Itālijas pilsētās.

Ar fragmentu no šīs izrādes Pecolli uzstājās Indonēzijā. Par šīs izrādes krāšņumu priecājās arī Kaļiņingradas teātros. Bubblelandia izrāde ir guvusi arī Francijas televīzijas uzmanību. Savukāŗt Anglijā Pecolli ar Bubblelandia šovu uzvarēja 8 lielo šovu konkursā par tiesībām uzstāties ar Bubblelandia izrāžu tūri Anglijas 2014.gada kultūras festivālā. Jau novembrī Pecolli ar fragmentu no šīs izrādes 4 mākslinieku sastāvā dosies uzstāties uz Lībiju. Šova organizatori priecājas par šo brīnišķīgo iespēju dalīties mīlestība uz šo šovu arī ar Latvijas skatītājiem, tas ir, ar savējiem. 

Vairāk informācijaswww.underwaterbubbleshow.com

Dalīties.

Atstāt Ziņu