Vārda dienu svin: Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis

Kosmētikas atklājumi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vēlos padalīties ar atklājumu – iherb.com
Cenas daudziem produktiem 3reiz zemākas, kā LV, turklāt arī kvalitāte ir lieliska – daudz "zaļu" un dabai draudzīgu produktu.
Mans atklājums nr.1 ir Giovanni šampūni, īpaši smooth as silk, rezultāts satriecošs, vismaz tikpat labs, kā lietojot profesionālos, bet cena daudz draudzīgāka.
Iesaku pamēģināt arī kokosriekstu eļļas, kas atrodamas plašā klāstā, dabīgas, ļoti smaržīgas un lieliskas gan matiem, gan ādai. Tāpat tur arī pasūtu dažādus uztura bagātinātājus, zivju eļļu utt. – ĻOTI labas cenas.
Meitenes, kas tur vēl neiepērkas, iesaku papētīt un brīdinu, iherb.com kļūst par atkarību 😀
Jā un vēl – piegāde ir tikai 4 $, ja nepārsniedzat svaru, šīs pakas sūta caur Vāciju, tāpēc vismaz man nepar vienu nekāds nodoklis nav bijis jāmaksā, un visbeidzot, kodiņš atlaidei EVA460, ko ievadot saņemsiet 5$ atlaidi.
Tiešām iesaku papētīt, noteikti atradīsiet kaut ko sev piemērotu, galvenais, uzmanību jāpievērš atsauksmem. Jauku iepirkšanos. 🙂

Dalīties.

7 komentāru

  1. Kur slēpjas šo zemo cenu viltība?Kā organiskas,dabiskas un kvalitatīvas preces var būt pa tik zemām naudiņām?

  2. Sūtījums jāgaida vidēji pusotru – divas nedēļas. 🙂 Pērkot dāvanas uz Ziemassvētkiem gan jāsūta laicīgi – ap šo laiku gaidīju paciņu mēnesi. Un cenu noslēpums pamatā ir LV neadekvātais uzcenojums, jo dažiem produktiem cenu starpība ir vienkārši šokējoša – salīdzinot ar Latvijas internetveikaliem un aptiekām. 😉

Atstāt Ziņu