Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Koši un iedvesmojoši tērpi Tavai vasarai – iesaka Rahella!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vasara jau pašā viducī, tādēļ jāsteidz baudīt siltās un saulainās dienas, cik vien laiks mums to atļauj. Tieši vasara ir tas laiks, kad vissvairāk mīlam uzposties, jo saviesīgie pasākumi, dārza un pludmales ballītes seko cita citai, vai vienkārši vēlamies izskatīties lieliski. Turklāt vasara ir tas laiks, kad visizteiktāk varam parādīt savu sievišķību, šarmu un pievilcību, jo nav sevi jāietērpj biezos džemperos, biksēs un mēteļos, baidoties no stindzinošā sala un sniega. Un kas gan vasarā var būt vēl sievišķīgāk par kleitiņām un augstpapēžu kurpēm!

Tieši tādēļ apģērbu un apavu interneta veikals RAHELLA rīko lielo vasaras izpārdošanu ar atlaidēm līdz pat 70%, lai Tu vēl paspētu iepriecināt sevi ar kādu jaunu  vasaras tērpu.

Iespēja laimēt dāvanu karti Ls 20 vērtībā!
Laika posmā no 19.jūlija līdz 4.augustam Tev ir iespēja laimēt dāvanu karti Ls 20 vērtībā interneta veikalā www.rahella.lv. Lai to iegūtu, dodies uz SievietesPasaule.lv kontu sociālajā tīklā Draugiem.lv un iesaki tālāk RAHELLA piedāvātās kolekcijas bildes. Starp vienu no ieteicējām 5.augustā izlozēsim dāvanu kartes ieguvēju.

Tā kā šovasar modē ir košas krāsas un rakstu daudzveidība, tad noteikti gribam Tev piedāvāt skaistos un krāšņos Kahyra kolekcijas tērpus no Spānijas, kas izceļas ar košām krāsām, audumu un rakstu daudzveidību, grezniem izšuvumiem un volāniem, padarot tērpu valkātāju izteikti sievišķīgu un elegantu.

Tām, kuras tomēr mīl lietišķāku un mazāk romantisku stilu, piedāvājam elegantas kleitas no La`Aurora un Enny 2013.gada vasaras kolekcijas.

Savukārt tīru krāsu cienītājām mums piedāvājumā ir Nife, Awama un Kartes Moda burvīgās vasaras kleitiņas.

Ja nu kleitas nav tas, ko Tu meklē savas vasaras garderobes papildināšanai, tad apģērbu un apavu interneta veikalā RAHELLA vari atrast arī dažāda stila blūzītes, topus, svārkus un bikses.

Interneta veikalā RAHELLA iespējams iegādāties arī apavus, somas un citus aksesuārus, turklāt veikalā atrodamo preču piedāvājuma klāsts nemitīgi tiek atjaunots un papildināts. Lai sekotu līdzi RAHELLA aktualitātēm, piesakies jaunumu saņemšanai  www.rahella.lv vai arī seko RAHELLA jaunumiem sociālajos tīklos Draugiem.lv vai Facebook.

 

Atceries – būt sievietei ir skaisti! Izbaudi to un lai Tev pozitīvu emociju pilna šī vasara!

Dalīties.

Atstāt Ziņu