Vārda dienu svin: Aldonis, Agija

KONKURSS. Piesakies un vingro kopā ar treneri!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pavasaris ir kā „mazais Jaunais gads”, kad reizē ar dabas mošanos gribas arī pašām uzplaukt un ieviest savā dzīvē pārmaiņas. Apņemšanās sākt skriet, vingrot, ēst veselīgāk un solījumi vairāk rūpēties par sevi droši vien ikkatru pavasari pazīstami arī Tev.

Šogad Tev ir lieliska iespēja ceļu uz veselīgākām pārmaiņām veikt kopā ar zinošu padomdevēju.

SievietesPasaule.lv sadarbībā ar sporta klubu „Veselības fabrika” izsludina konkursu – piesakies un iegūsti iespēju mēnesi bez maksas apmeklēt sporta klubu un profesionālu treneru uzraudzībā atrast sev piemērotāko treniņprogrammu.

„Mēnesi (astoņas tikšanās reizes) tikšos ar katru uzvarētāju un katrai individuāli pielāgošu treniņplānu, ņemot vērā individuālos fiziskos, veselības apstākļus, kā arī personīgo ieinteresētību,” saka „Veselības fabrika” sporta direktors Kaspars Ozoliņš.

Pie šādas lieliskas iespējas tiks trīs sievietes. Ja vēlies būt viena no viņām, sūti mums savu pieteikumu, kurā uzraksti, kāda ir tava motivācija (tā ir pati galvenā!) nodarboties ar vingrošanu un vai tev šajā jomā ir kāda pieredze – dari vai esi to darījusi mājās vai sporta klubā, vai arī neesi nekad nodarbojusies ar vingrošanu. Pieteikumu un Tavus kontaktus uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv gaidīsim no 12.aprīļa līdz 23.aprīlim. Uzvarētājas paziņosim 26.aprīlī.

Gaidām Tavu pieteikumu!

Dalīties.

Atstāt Ziņu