Vārda dienu svin: Kārlis, Spodris

Konkurss- ‘Pavasarīgie foto mirkļi’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Katrā gadalaikā savs skaistums, un pavasarī tās ir košās krāsas. Pumpuru zaļais, pieneņu dzeltenais, vizbulīšu zilais un vēlāk arī ceriņu košie krāsu mākoņi. Iemūžini plaukstošo pavasari foto mirkļos un piedalies konkursā! Galvenā balva- koša pavasarīga rokassomiņa!

Kas Tev jādara?
Iemūžini pavasara skaistumu, dabas un arī cilvēku uzplaukšanu un savas pavasarīgās noskaņas fotogrāfijās.

Sūti tās ar nelielu aprakstiņu (1-2 teikumiem par to, kas redzams bildēs) uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv

VAI

Dodies portālā uz sadaļu Video&Foto, atver fotogaleriju ‘Pavasarīgie foto mirkļi un izmanto pogu ‘Iesūti savus foto’. Tas ir tik vienkārši!

Konkursa termiņi
Fotogrāfijas gaidīsim līdz 31.maijam

Kā tiks noteikta uzvarētāja?

Uzvarētāju noteiksim, ņemot vērā divus kritērijus:

1. Lasītāju balsojumu par foto

2. SievietesPasaule.lv redakcijas un Monamour.lv kolektīva balsojums par pavasarīgāko foto mirkli

Galvenā balva- koša pavasarīga rokassomiņa!
Konkursa uzvarētāja savā īpašumā iegūs Monamour.lv veidoto pavasarīgi košo rokassomiņu, kuru tu varēsi paņemt līdzi uz ballīti vai pastaigu. To var arī izmantot kā kosmētikas somiņu vai maciņu brillēm. Kvalitatīvs roku darbs. Ārpusē 100% kokvilna, iekšpusē melnais audums. Somiņas garums 17 cm.
Un galvenais- tāda somiņa būs tikai Tev vienai!

Monamour.lv – tas ir interneta veikals, kurā Jūs atradīsiet tikai kvalitatīvus rokdarbus, oriģinālus aksesuārus, košas rotaslietas,
neparastas dāvanas un daudz dažādu lietiņu, kurās ir tik viegli iemīlēties! Tā ir vieta, kur visu gadu mīt pavasarīga noskaņa un
nebeidzama iedvesma, kura izpaužās košās rotaslietās. Cienot katras sievietes individualitāti, pārsvarā visas monamour.lv skaistumlietas tiek veidotas tikai vienā eksemplārā, jo mums, sievietēm ir tik svarīgi būt neatkārtojamām!
Visas skaistumlietas var apskatīt gan mājaslapā, gan atnākot uz veikalu-biroju, kas atrodas pašā Rīgas sirdī: Teātra ielā 3, pie
Galerijas Centrs.

Dalīties.

4 komentāru

  1. Anastasija Būre on

    vēroju balsošanu un pēc izmēģinājuma redzu, ka cilvēks par sevi var nobalsot, cik reizes vien vēlas, vienkārši atverot un aizverot interneta pārlūku. tiešām iesaku bildes vērtēt TIKAI žūrijai.

Atstāt Ziņu