Vārda dienu svin: Kārlis, Spodris

Konkurss ‘Meklējam ideālas vecmeitu ballītes scenāriju!’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ai zini bez kā ir teju neiedomājams kāzu gaidīšanas laiks? Bez īpašas vecmeitu ballītes! Kāda tavuprāt ir ideāla vecmeitu ballīte, vēlējāmies jautāt Tev! Atsūti mums šādas ballītes scenāriju, piedalies konkursā „Meklējam ideālas vecmeitu ballītes scenāriju!” un laimē lieliskas balvas no fotostudijas Studio Imagine un DāvanuServiss.lv!

 

KĀ PIEDALĪTIES?
Apraksti ideālas vecmeitu ballītes norisi jeb scenāriju (konkursam var pieteikt dzīvē realizētus ballīšu scenārijus, gan ļauties fantāzijas lidojumam), lai lasītājām un žūrijai būtu skaidrs, kāda un vai būs ballītes tematika, kas ballītes gaitā tiks darīts utt.

Aprakstu sūti uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv ar norādi konkursam „Ideālas vecmeitu ballītes scenārijs”.

Tavs iesūtītais apraksts tiks publicēts portālā SievietesPasaule.lv.

 

TERMIŅŠ
Pieteikt savu dalību konkursam vari, sākot no 22.aprīļa līdz 22.maijam, bet uzvarētājas paziņosim 29.maijā.

 

VĒRTĒŠANAS KRITĒRIJI

  1. Pieteiktā scenārija oriģinalitāte un detalizācija;
  2. Žūrijas vērtējums (SievietesPasaule.lv redakcijas vērtējums un konkursa abalstītāju pārstāvju vērtējums);
  3. Žūrija ņems vērā arī lasītāju komentārus, kas pievienoti pie publicētajiem konkursam pieteiktajiem darbiem.
  4. Uzvarētājs tiks noteiktas sekojošās nominācijās: „Interesantākais un viskvalitatīvāk izstrādātais vecmeitu ballītes scenārijs”, „Trakākais vecmeitu ballītes scenārijs”, „Romantiskākais vecmeitu ballītes scenārijs” un „Aizraujošākais vecmeitu ballītes scenārijs”.

 

BALVAS!
Kopvērtējumā par interesantāku un viskvalitatīvāk izstrādāto vecmeitu ballītes scenāriju atzītais pieteikums iegūs balvu – dāvanu karti stundu garai fotosesijai studijā Studio Imagine, taču nomināciju „Trakākais vecmeitu ballītes scenārijs”, „Romantiskākais vecmeitu ballītes scenārijs” un „Aizraujošākais vecmeitu ballītes scenārijs” ieguvējām dāvanas no DāvanuServiss.lv:

 

Neaizmirstams brauciens ar Drift taxi trakākā scenārija autorei
Drift Taxi ir izklaide, kur parasts taksometrs tiek aizstāts ar sportam sagatavotu automašīnu, kas vadā pasažierus lielā ātrumā, kontrolētā sānslīdē, autosportam piemērotās trasēs. Pasažieriem tiek sniegts neaizmirstamas izjūtas, adrenalīns, ātrums, dūmi un sānslīdes! Vizināšana notiks ar driftam speciāli sagatavotu 3. sērijas BMW auto. Jūs vizinās divkārtējs Latvijas, Austrumeiropas un NEZ čempions, viens no labākajiem drifta meistariem Baltijā, Pro drifta braucējs Latvijā – Jānis Eglīte (EGLE).

 

Garra Ruffa zivju pedikīrs (2 pers.) romantiskākā scenārija autorei
Palutini sevi ar Garra Ruffa zivtiņām Old Riga Garra Ruffa SPA salonā. Kur izbaudot maigo un relaksējošo pēdu mikromasāžu divatā varēsi baudīt arī romantisku skatu uz pavasarīgo Vecrīgu. Old Riga Garra Ruffa SPA salons atrodas Kalēju ielā 39, pašā Vecrīgas sirdī, salons piedāvā izbaudīt arī dažāda veida masāžas pie zinoša un profesionāla speciālista.

 

 

Lēciens ar gumiju aizraujošākā scenārija autorei
Katram dzīvē kaut reizi ir jāizdara, kas ekstrēms un atmiņā paliekošs! Gumijlēkšana ir kā radīta Tev, ja meklē jaunus izaicinājumus un ekstrēmas aktivitātes. Lēciens ar gumiju notiek no Siguldas gaisa trošu vagoniņa tieši virs Gaujas, kur augstums ir 43 m. Tici mums – sākumā bailes ir visiem, bet tās pāraug neizmērojamā gandarījumā par paveikto. Galvenais ir vēlme izdarīt, ko ekstrēmu!

 

 

 

Konkursu atbalsta:

   


Dalīties.

9 komentāru

  1. Labdien, vai saņēmāt iesūtīto scenāriju? man neizdevās piereģistrēties portālā – nesaņēmu apstiprinājumu epastā vakar.

Atstāt Ziņu