Vārda dienu svin: Baiba, Barbara, Barba

Konkurss „Mans pavasara rituāls”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tur nav ko noliegt, pirmie siltie saules stari, svaigais gaiss un tikko no zemes izspraukušies zāles stiebriņi liek arī mums pamosties no ziemas miega un, iespējams, arī nelielā slinkuma. Tavā veselības un skaistuma sapurināšanas arsenālā noteikti ir kāds rituāls, ko dari ik pavasari. Pastāsti par to arī pārējām, lai visas kopā sagaidām pavasari starojošas! Aicinām piedalīties konkursā „Mans pavasara rituāls” un savā īpašumā iegūt balvas no Dzintara Dziednīcas.

Kas tev jādara?
Atsūti mums stāstu par to, kāds ir tavs pavasara rituāls. Varbūt tu uzsāc bērzu sulu kūri, vai tev ir kāda īpaši pavasarīga un veselīga diēta? Vai varbūt tu esi uzsākusi sportot ārā, vai tev ir kāds īpašs rīta piecelšanās rituāls? Bet iespējams, tu gatavo kādu skaistumkopšanas produktu, kas palīdz būt formā un ļauj tev mirdzēt?
Aprakstu (droši vari pievienot arī bildes!) par savu pavasara rituālu sūti uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv ar norādi “Konkursam „ Mans pavasara rituālslīdz 15.aprīlim.

Balvās – procedūras un produkti no Dzintara Dziednīcas
No visiem iesūtītajiem pavasara rituāliem redakcijas un Dzintara Dziednīcas pārstāvju balsojumā izvēlēsimies trīs oriģinālākos un interesantāk aprakstītos. Uzvarētājas paziņosim 18.aprīlī.

1.vietas ieguvēja iegūs iespēju doties uz SPA procedūru „Dzintara vilnis” – tā ir vispārēja ķermeņa masāža ar dzintara eļļu, dzintara pulveri, pūderi un dzintara smiltīm. Masāžas ilgums 2 stundas.

2.vietas ieguvēja iegūs iespēju doties uz SPA procedūru „Dzintara migla” – tā ir sejas kopšanas procedūra, kura ietver sejas masāžu ar dzintara pūderi, tajā tiek izmantoti Dzintara Dziednīcā gatavoti kosmētikas līdzekļi. Procedūras ilgums 1 stunda 30 minūtes.

3.vietas ieguvēja iegūs divus vērtīgu produktu – dzintara/medus pirts skurbi

Veicināšanas balvu – dzintara ziepju gabaliņu visvairāk komentētākajam stāstam.

 

Piedalies, iedvesmo citas un laimē vērtīgas balvas, kas vēl vairāk uzlabos tavu labsajūtu!

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu