Vārda dienu svin: Imants, Rimants, Ingars, Intars

KONKURSS ‘Lūk, kā jābauda vasara!’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tev taču noteikti ir kāds savs īpašais vasaras piedzīvojums, notikums, varbūt īpašs rituāls, kas liek Tev labpatikā nopūsties- “Lūk, kā jābauda vasara!”

Vasara ir laiks, kad dienas ir garākas un arī pēc darba vēl tik daudz ko varam pagūt – sarīkot pikniku vai ogu lasīšanas pēcpusdienu ar draudzenēm. Nedēļas nogalē doties laivu braucienā vai baudīt ziedus, ogas un sarīkot dārza svētkus. 

Tik daudz baudas un tik daudz prieka! Kā Tu baudi savu vasaru? 
Sūti mums savas lieliskās vasaras baudīšanas idejas un, iespējams, tieši Tu tiksi pie kārdinošām un vasarīgām balvām!

Kas Tev jādara?
Lai piedalītos konkursā, Tev jābūt reģistrētajai SievietesPasaule.lv lietotājai. Ja neesi vēl reģistrējusies, to vari izdarīt šeit –http://www.sievietespasaule.lv/registreties/

Ja (kad) esi reģistrējusies, ielogojies savā profilā, izvēlies sadaļu „Ziņojumi” -> „Sūtīt ziņu redaktoram” un atsūti aprakstu par savu lielisko vasaras pavadīšanas veidu. Tas var būt jau noticis pasākums (apraksti, kad un kā tas notika, īpašs pluss, ja vari pievienot klāt foto no pasākuma), bet tiklab tā var būt arī kāda Tava ideja, ko vēl neesi paguvusi īstenot, bet grasies to izdarīt. Iedvesmo arī pārējās un padalies ar to!

Konkursa termiņi
Jūsu idejas gaidīsim no 4.jūlija līdz 4.augustam. Uzvarētājas tiks paziņotas 8.augustā. 

Kā tiks noteikta uzvarētāja
Uzvarētājas noteiksim, ņemot vērā:

  1. Lasītāju atsauksmes komentāros (tikai reģistrēto lietotāju atsauksmes)
  2. Žūrijas vērtējumu (SievietesPasaule.lv redakcijas dāmu balsojums)
BALVAS!
Galvenā balva- saldējuma kaste Tavai vasaras ballītei!
Iedomājies – vesela kaste ar gardajiem Laimas jaunajiem saldējumiem- Vāverīti, Serenādi un Tumšās šokolādes saldējumu! Mmm..
Divas smaržīgas dāvanas no Patiesu lietu darbnīcas!
Divas vasarīgo ideju iesūtītājas saņems balvās īsta meistara, Sēlijas ziepnieka Andra Romanovska gatavotos skrubjus un ziepes – Medus auzu maigo un Sviesta piparmētru raupjo skrubi, kā arī Sviesta un Medus ziepes.
Ir vērts pacensties! 😉
Konkursa atbalstītāji:
Dalīties.

Atstāt Ziņu