Vārda dienu svin: Tekla, Violeta

KONKURSS. Kā es gatavošos vasaras sezonai?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šis ir īstais laiks, kad ieņemt „zemo startu” pretim vasarai. Ja tavs mērķis līdz tam ir atbrīvoties no ziemas laikā uzkrātajām rezervēm, atgūt možumu un enerģiju, stiprināt imunitāti, lai nenoķertu kādu nevajadzīgu pavasara saaukstēšanos, piedalies konkursā un esi viena divām portāla lasītājām, kuras iegūs iespēju bez maksas piedalīties īpašā programmā „Gatavojamies vasarai!” salonā „Krio & Beauty”!

Kas Tev ir jādara?
No 16. līdz 30.martam uzraksti, kādas apņemšanās un mērķus savas labsajūtas uzlabošanai esi paredzējusi sasniegt līdz šīs vasaras sākumam? Vai un kā dalība programmā „Gatavojamies vasarai!” Tev varētu palīdzēt sasniegt šos mērķus?
Pieteikumu ar norādi „Gatavojos vasarai” sūti uz sp@sievietespasaule.lv, norādot arī savu kontaktinformāciju (vārdu, uzvārdu, telefona nr., lai varam sazināties ar Tevi personīgi).
31.martā visus iesūtītos pieteikumus izvērtēs žūrija, kurā piedalīsies portāla SievietesPasaule.lv,  kriosalona „Krio & Beauty” un „MDesign” pārstāvji, kā arī trenere Evita Lause. Portāla mājas lapā paziņosim stāstu konkursa uzvarētājas un sazināsimies ar viņām personīgi.

 

Vairāk par programmu „Gatavojamies vasarai!” lasi ŠEIT >>.

 

Gaidām jūsu vēstules!

Dalīties.

Atstāt Ziņu