Vārda dienu svin: Vineta, Oļegs

KONKURSS: Gatavojam krājumus ziemai!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dārzos sācies ražas laiks – varam sākt mieloties ar labumiem, ko tas sniedz. Ēdam jau gurķus, kabačus, cūku pupas, bietītes, burkānus, zaļumus, ogas un vēl dažādus labumus. Kamēr tie tikko nobrieduši, jāēd svaigi cik vien lien, taču nedrīkst aizmirst arī par gada tumšajiem mēnešiem. Cik jauki ziemā garšo pankūkas ar aveņu ievārījumu! Vasaru varam atsaukt ar ķiršu kompotiem, ērkšķogu ievārījumu, jāņogu čatnijiem, kabaču ikriem un citiem gardumiem. Katrai no mums pavisam noteikti ir pāris īpašās receptes, ar ko sevi un savus mīļos palutinām ziemā.

To pierāda arī pērn noritējušais konkurss “Gatavojam krājumus ziemai!”, kas bija ļoti veiksmīgs – iesūtītās receptes iedvesmoja ne vienu vien. Lūk, šeit vari smelties iedvesmu no pērn iesūtītajām receptēm: Konservējumi un ievārījumi

Tādēļ arī šogad aicinām čaklās saimnieces padalīties ar savām konservējumu, marinējumu un ievārījumu receptēm. Atsūti savu recepti un piedalies konkursā, kurā var laimēt 3 grozus ar smaržīgām garšvielām!

SievietesPasaule.lv sadarbībā ar TWINS un Anniņa gašvielām izsludina konkursu “Gatavojam krājumus ziemai!” – tā ir iespēja padalīties ar savām receptēm, kā arī smelties idejas no citām saimniecēm!

Kā piedalīties?

1. Uzraksti savu īpašo recepti vai receptes (viena persona drīkst iesūtīt vairākas receptes) – vai tie būtu marinējumi vai ievārījumi, vai kompoti, vai konservējumi vai kāds cits veids, kādā tu dārzeņus, ogas un zaļumus saglabā ziemai.

2. Nofotografē un atsūti mums bildi ar gala iznākumu – ievārījumu burciņu, marinējumu vai konservējumu burkām. Īpašs pluss būs tām, kas atsūtīs bildes, kurās redzams ne tikai gala iznākums, bet arī gatavošanas process.

3. Gan receptes aprakstu, gan bildi sūti uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv ar norādi “Krājumi ziemai”

4. Tava recepte tiks publicēta portālā SievietesPasaule.lv


Termiņi

Receptes un bildes vari iesūtīt sākot no 5. augusta līdz 11.septembrim!


Vērtēšanas kritēriji

* Iesūtītās receptes oriģinalitāte (jo interesantāka un nedzirdētāka, jo labāk, kā arī interesanti, ja kādai visiem zināmai receptei ir piešķirta sava “rozīnīte”)

* Foto izpildījums – burciņas noformējums, procesa nofotografēšana utt.

* Lasītāju atsauksmes komentāros


BALVĀS – 3 GROZI AR GARŠVIELĀM!
 

3 konkursa dalībnieces savā īpašumā iegūs grozu pilnu ar dažādām, smaržīgām garšvielām no TWINS un Anniņa garšvielām.
TWINS un Anniņa markas produkcija izgatavota Latvijā. Uzņēmuma sortiments iekļauj vairāk kā 50 garšvielu un maisījumu veidus no 12 pasaules valstīm.
Plašo produkcijas klāstu varat aplūkot šeit: www.twins.lv


Garšīgu un darbīgu ražas laiku!

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu