Vārda dienu svin: Ignats, Virgīnija

Ko zvaigznes sola jūlijam?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Klāt vasaras karstākais mēnesis! Atvaļinājumi un lieliskas vasaras pēcpusdienas, ziedi, ogas, dārzs, pludmale un pikniki – ak, cik daudz skaista un baudāma mūs sagaida jūlijā! Taču ieklausīsimies arī padomos, kādus mums sniedz zvaigznes- lūk, tavs jūlija mēneša horoskops.

AUNS:
Pateicoties tam, ka vairākas planētas atradīsies Vēzī, tu šomēness būsi ļoti koncentrējusies uz ģimeni un mājām. Taču negaidi, ka viss mājās ritēs viegli un bez problēmām. Marss un Venēra ceļos caur Dvīņiem, sagādājot tev aizņemtu laiku kopā ar draugiem, radiniekiem un kaimiņiem. Tu šomēness savas ambīcijas mazliet pabīdīsi maliņā un pārmaiņas pēc kļūsi pat atbalsta personu kādam citam.
Tā kā Merkūrs lielākoties atradīsies Lauvā, tu būsi jautra un pat mīlēsi flirtēt. Ap 15.jūliju galvas sāpes var sagādāt kāda problēma saistībā ar darbu.

VĒRSIS:
Jūlijs tevi iedvesmos, jutīsies pozitīvi noskaņota, nākotnē raudzīsies ar cerību. Būsi gan dāsna un izpalīdzīga pret citiem, gan ļoti apmierināta ar savu dzīvi.  Jauns Mēness 1.jūlijā palīdzēs tev rast iedvesmu un sparu, lai uzsāktu jaunu startu attiecībā uz savu ģimenes un mājas dzīvi. Viss šķitīs stabils un drošs, taču spriedzi var radīt kāda cita cilvēka spiediens uz tevi. Diemžēl mājās var būt gaidāma arī kāda drāma.

DVĪŅI:
Šomēness tavā zīmē atradīsies gan Marss, gan Venēra. Marss palīdzēs tev būt aktīvai un Venēra – bez pūlēm dabūt to, ko vēlies. Šīs planētas palīdzēs tev paplašināt savu paziņu un ietekmes loku. Jutīsies pārliecināta par sevi.

Uzmanības lokā nonāks naudas lietas. Taupīšana un investēšana palīdzēs tev justies finansiāli drošākai. Jauns Mēness 1.jūlijā dos tev iedvesmu uzsākt jaunu pieeju savā budžeta plānošanā.
Romantikā un mīlas dzīvē var iestāties neliels vēsuma periods.

VĒZIS:
Šis tev būs spēcīgs mēnesis, jo Saule, Venēra un Merkūrs ceļos caur tavu zīmi. Šīs planētas palīdzēs tev uzlabot savas attiecības un komunikācijas prasmes. Būsi diplomātiska un sadarbībai atvērta.
Jauns Mēness, iegriežoties tavā zīmē 1.jūlijā, palīdzēs tev atklāt un saskatīt savus dabiskos talantus un spējas.
Taču lielākā uzmanība šomēness koncentrēsies uz mājas un ģimenes dzīvi. Izdosies veikt kādas pārmaiņas vai uzsākt ko jaunu.
Ap 15.jūliju var rasties problēmas ar dzīvesdraugu –strīdi par atbildību un pienākumu sadali.

LAUVA:
Šomēness koncentrēsies uz savām draudzībām. Droši uzņemies līderes lomu jūsu kompānijā un plāno dažādas kopīgas aktivitātes un ballītes. Visi izbaudīs šos pasākumus un notikumus!
Tāpat vari tikt iesaistīta kādā organizācijā, kuras darbībā jau esi bijusi ieinteresēta pirms tam. Būsi draudzīga un ļoti sabiedriska, ātri un viegli iepazīsies ar cilvēkiem un iegūsi jaunus draugus.
Aktīvs mēnesis, kurā nāksies pavienot ļoti daudz un dažādas aktivitātes.

JAUNAVA:
Šomēness savu uzmanību koncentrēsi uz saviem tuvākajiem cilvēkiem – ģimeni un draugiem. Mēģināsi pārliecināties, vai viņi ir laimīgi un drošībā. Būsi izpalīdzīga, laipna un atbalstoša. Jauns Mēness 1.jūlijā rosinās tevī jūtību un mīļas, maigas rūpes par tuvākajiem. Būs spēcīga intuīcija.
Marss Dvīņu zīmē palīdzēs tev koncentrēties uz karjeru un jaunu kontaktu dibināšanu. Ieteicams piedalīties dažādos pasākumos un aktivitātēs, kas var nest jaunas iepazīšanās. Jupiters Vērša zīmē mudinās tevi gūt jaunas zināšanas.

SVARI:
Vairākām planētām atrodoties Vēža zīmē, jutīsi intuitatīvo spēju palielināšanos. Intuitatīvi jutīsi, kā uzlabot karjeru un biznesu. Uzticies saviem instinktiem!
Būs labas attiecības ar draugiem. Kopā ar viņiem pavadīsi brīnišķīgu laiku – daudz smiesieties un labi atpūtīsieties.
Būs vēlme apskatīt pasauli un apgūt jaunas zināšanas. Jupiters Vērša zīmē tev sniegs jutekliskumu. Savukārt Mars un Venēra Dvīņos aktivizēs tavu sociālo dzīvi.
Ap 15. jūliju var rasties spriedze mājās.

SKORPIONS:
Trīs planētām virzoties caur Vēža zīmi, jutīsi vēlmi vairāk laika pavadīt mājās. Tā vietā, lai dotos ceļojumā, labprātāk atpūtīsies savā piemājas dārzā. Būs iedvesma uzsākt jaunus projektus saistībā ar māju- remontu vai saorganizēt kādas viesības radiniekiem.
Ap 15.jūliju var rasties spriedze ar kaimiņiem vai attālākiem radiniekiem. Taču Jupiters Vērša zīmē palīdzēs tev lietas atrisināt viegli un mierīgi, sakārtojot attiecības ar apkārtējiem.

STRĒLNIEKS:
Šomēness tev var nākties piestrādāt pie komunikācijas ar savu partneri. Atvēli laiku sarunām un izrunājiet ikvienu ķildu vai pārpratumu, lai nekas nepaliek nepateikts.
Vairākas planētas atradīsies Vēža zīmē, kas raisīs tevī jūtīgumu un emocionalitāti. Var rasties interese par reinkarnāciju un pēcnāves dzīvi. Mēneša sākumā jutīsi vēlmi palīdzēt kādam cilvēkam. Urāns Auna zīmē piedos liesmiņu tavai mīlas dzīvei. 

MEŽĀZIS:
Saule, Merkūrs un Venēra, virzoties caur Vēža zīmi un tavu attiecību sektoru, piešķirs tev emocionalitāti. Būsi gādīga, atbalstoša, vēlēsies rūpēties par savu dzīvesbiedru, ģimeni un tuvākajiem cilvēkiem, ko mīli.
Jupiters Vērša zīmē izcels tavu romantisko personības pusi. Būsi laimīga, pavadot laiku kopā ar savu mīļoto.
Ap 15.jūliju var sašķobīties tava pašpārliecība. Iespējams, būsi nogurusi un noskrējusies. Varbūt laiks atvaļinājumam?

ŪDENSVĪRS:
Tu šomēness tik daudz laika pavadīsi darbā, ka jutīsies tur jau kā mājās. Savus kolēģus tu drīzāk uztversi kā ģimenes locekļus vai draugus.
Saulei, Merkūram un Venērai virzoties caur Vēža zīmi, tu saņemsi uzdevumu apmācīt un sniegt zināšanas mazāk pieredzējušajiem kolēģiem.
Marss un Venēra atrodoties Dvīņa zīmē, aktivizēs tavu mīlas dzīvi. Novērtēsi arī savu mājas dzīvi un ģimeni jo īpaši.
Diemžēl var tikt atcelti plāni saistībā ar ceļošanu vai izglītību.

ZIVIS:
Ja tev ir bērni, šomēness savu uzmanību koncentrēsi lielākoties uz viņiem. Pavadīsi laiku, viņus apčubinot un aprūpējot.
Pat ja tev nav bērni, šis mēnesis tev sola daudz aktivitātes saistībā ar viņiem – iespējams, pieskatīsi draugu bērnus vai dosies ciemos pie radinieku bērniem.
Gaidāma attīstība tavā mīlas dzīvē. Gan tava ģimenes, gan mājas dzīve būs aizņemta – vēlēsies labiekārto māju, kaut ko izremontēt, pārmainīt, pārkārtot. Kopumā lieliski pavadīsi laiku ar tuviniekiem un draugiem!

Dalīties.

Atstāt Ziņu