Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Ko sola tavs jūnija mēneša horoskops

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mēs zinām, ka jūnijs noteikti būs brīnišķīgs- sākusies vasara un tūlīt jau Līgo svētki! Taču vadlīnijās un padomos, ko mums sniedz zvaigznes, arī ir vērts ielūkoties!

AUNS
Mēneša sākumā tev zvaigznes sagādās vairākas negaidītas iespējas, kas tev palīdzēs kļūt veiksmīgākai savā personiskajā dzīvē.
Pāris pirmo nedēļu laikā tu koncentrēsies uz sava finansiālā stāvokļa uzlabošanu. Saņemsi padomu pievērsties grāmatām, kurās aprakstīti finansiāla rakstura padomi. Pievērsies detaļām- rēķinu apmaksāšanai, investīciju sakārtošanai un finansiālā plāna izstrādāšanai.
Tuvākajās nedēļās satuvināsies ar ģimeni un kaimiņiem. Jauns Mēness tevi iedvesmos piedalīties kādā labdarības akcijā, iestāties brīvprātīgajos vai palīdzēt kādam pazīstamam cilvēkam.

VĒRSIS
Vairākām planētām virzoties caur tavu zīmi, tu šomēness jutīsies par sevi pārliecināta, droša, spējīga un organizēta. Tu spēsi piesaistīt tos cilvēkus un lietas, kurus tev vajadzēs un kuri spēs tev palīdzēt iegūt to, ko tev vajag.
Venērai un Marsam atrodoties tavā zīmē, tu būsi pievilcīga un magnētiska un spēsi ar savu šarmu apburt ikvienu.
Šis mēnesis ir piemērots laiks, lai koncentrētos uz finansiālas drošības radīšanu. Pievērsies sava budžeta sakārtošanai un plānošanai.

DVĪŅI
Šis tev būs lielisks mēnesis. Tu jutīsies varena un enerģiska, būsi gatava jaunam startam. Šōmēness tev tiks sniegtas jauans iespējas un jauns skatījums uz lietām. Tavā zīmē iegriezīsies arī Merkūrs, Venēra un Marss, kas paaugstinās tavas spējas izpaust un piesaistīt mīlestību un iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Tu jutīsies šarmanta un izstarosi īpašu harizmu. Tu pievilksi cilvēkus kā magnēts.
Pilnmēness ap 15.jūniju tev atnesīs sarežģījumus attiecību jomā.

VĒZIS
Sāksies jauns starts tavas labsajūtas un veselības lauciņā, atskārtīsi, ka jāsāk darboties, lai uzlabotu savu pašsajūtu. Pilnmēness 15.jūnijā var atnest krīzi darbā. Uzmanies, jo darba dēļ var nākties riskēt ar savu veselību.
Turpmāko sešu mēnešu laikā rūpīgi ieklausies savā ķermenī un tajā, ko tas vēlas un kas tam vajadzīgs. Ieteicams izglītoties veselīga uztura jautājumos.
Mēneša sākumā gaidāmas patīkamas tikšanās ar draugiem.

LAUVA
Šomēness ieteicams enerģiju ieguldīt savas karjeras veidošanā un jaunu kontaktu nodibināšanā. Atvēli laiku, lai atklātu un attīstītu sevī jaunas prasmes.
Šis ir piemērots laiks, lai reklamētu sevi un savas prasmes. Dari visu, lai tevi pamanītu īstie cilvēki, kuri tev var palīdzēt sasniegt tavus mērķus.
Mēneša sākumā gūsi iedvesmu, lai uzsāktu jaunu startu attiecībās ar draugiem un radiniekiem.
Tev šomēness nepieciešams veltīt enerģiju jaunu mērķu nodefinēšanai.

JAUNAVA
Vairākām planētām virzoties caur Vērša zīmi, šomēness tev prātā būs teju tikai ceļošana un izbraucieni. Taču tu tai pat laikā būsi ļoti reālistiska, apzinoties, ko vari atļauties un ko nē.
Iespējams, nolemsi turpināt savu izglītību.
Mēneša sākumā jutīsi iedvesmu paplašināt savu biznesu un nodibināt jaunus noderīgus kontaktus.
Sākot ar šo mēnesi un visu atlikušo gadu tu koncentrēsies uz savas reputācijas veidošanu.
Ap 15.jūniju var parādīties konflikti mājās.

SVARI
Šomēness būs daudz komunikācijas par naudu, kas saistīta ar citiem. Iespējams, būs diskusijas ar savu partneri vai gaidāma tikšanās bankā.  Kopumā šīs sarunas ritēs veiksmīgi un būs produktīvas. Mēneša sākumā gatavosi jaunus, aizraujošus plānus nākotnei.
Iespējams, nolemsi atgriezties skolas solā vai doties kādā izzinošā braucienā. Sākot ar šo mēnesi un visu atlikušo gadu tu būsi iedvesmota komunicēt par savām idejām un domām. Mierā nevarēsi nosēdēt.

SKORPIONS
Šī mēneša laikā, pateicoties vairākām planētām, kas atrodas Vērša zīmē, uzlabosies atvas attiecības. Droši komunicē par savām jūtām un domām ar mīļotajiem cilvēkiem.
Mēneša sākumā tev būs vairākas iespējas, kas tev piedāvās iegūt novērtējumu, atzinību un atpazīstamību darba jomā, tomēr gaidāmas arī dažas ne visai ērtas pārmaiņas.
Tu jutīsies pozitīvi noskaņota un spirgta. Sākot ar šo mēnesi un visu atlikušo gadu tu būsi mērķtiecīgi noskaņota runāt par naudas lietām ar savu partneri, aizdevēju vai banku. Ap 15.jūniju nāksies risināt kādu problēmu saistībā ar naudas lietām.

STRĒLNIEKS
Šomēness tev darba vietā būs ļoti labas attiecības ar kolēģiem, līdzstrādniekiem un arī vadītājiem. Ļoti komunikabls laiks, daudz socializēšanās.
Parādīsies iespēja strādāt pie interesanta projekta.
Pāršķirsi jaunu, tīru, baltu lappusi savās attiecībās, līdz ar to būsi spējīga atklāti komunicēt ar savu mīļoto. Šī atklātība ar mīļoto personu ilgs vairākus mēnešus.
Pilnmēness 15.jūnijā var uz neilgu laiku satricināt tavu pašapziņu.

MEŽĀZIS
Vairākām planētām- Merkūram, Venērai, Marsam un Jupiteram -atrodoties tavā romantikas sektorā, šomēness tava mīlas dzīve izvērtīsies īpaši veiksmīga.
Būs paaugstinātas radošās spējas, turklāt spēsi rast praktisku pielietojumu savām idejām.
Attiecībā uz savu veselību uzsāksi jaunu startu. Jutīsi iedvesmu uzzināt vairāk par veselīgu uzturu un dzīvesveidu.
Ap 15.jūniju var nākties risināt pagātnes jautājumus un problēmas, kas sen aizmirsti, bet nu atkal kļūs aktuāli.

ŪDENSVĪRS
Šomēness daudz laika pavadīsi kopā ar ģimeni, dalīsieties stāstos un izbaudīsiet viens otra kompāniju.
Šis ir piemērots laiks ieviest pārmaiņas mājās – labiekārtot, remontēt un padarīt māju komfortablāku un skaistāku.
Pirmajā jūnija nedēļā dari kaut ko, lai palīdzētu savam kaimiņam vai radiniekam.
Mēneša sākumā gūsi iedvesmu, lai uzsāktu jaunu startu attiecībās. Ja esi viena, iespējama iepazīšanās ar potenciālo romantisko partneri. Ja jau esi ar kādu kopā, jūsu savstarpējās attiecības uzlabosies.

ZIVS
Mēneša pirmajās nedēļās tev tiks sniegtas iespējas uzlabot savu finansiālo stāvokli. Tomēr kopumā tava finansiālā situācija būs nestabila.
Mierīgas un harmoniskas attiecības ar kaimiņiem un ģimenes locekļiem ienesīs tavā dzīvē daudz laimīgu brīžu. Uzlabosi savu komunikāciju un kalsi jaunus plānus.
Ap 15.jūniju gan var rasties sarežģījumi karjerā, tiem var būs ilgstošas sekas.

Dalīties.

Atstāt Ziņu