Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Ko sola tavs augusta mēneša horoskops

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kāds būs šīs lieliskās vasaras pēdējais mēnesis- augusts? Ielūkosimies vadlīnijās un padomos, ko mums sniedz zvaigznes!

AUNS
Šomēness tavu zīmi spēcīgi ietekmēs Urāns, līdzi nesot   ekscentrisku enerģiju un negaidītus notikumus. Tev patiks dažādība, ko šī planēta tev sagādās, taču starp tām var būt arī pāris neērtas pārmaiņas. 
Saulei un Venērai atrodoties Lauvā, tu izskatīsies vēl apburošāka un būsi noskaņota flirtēt.  Mīlas dzīvē var būt kādi pārsteigumi.
Pilnmēness ap 13.augustu var gan radīt problēmas tavā paradīzē.

VĒRSIS
Jupiters, atrodoties tavā zīmē, visa mēneša garumā piedāvās tev daudz un dažādas iespējas augt- gan garīgā, gan materiālā līmenī. Iespējams, palielināsi savus ieņēmumus vai piesaistīsi jaunus cilvēkus, varbūt pat satiksi savu mīlas partneri. Tomēr jāuzmanās no pārmērībām. Mēneša sākumā ieteicams koncentrēties uz naudas lietām- vērts ieklausīties finansistu padomos.
Piesargies –ap 13.augustu pilnmēness var sagādāt problēmas veselības vai attiecību jomā.

 DVĪŅI
Merkūrs Jaunavas zīmē var sagādāt tev problēmas saistībā ar ģimeni, kaimiņiem un draugiem- iespējami kādi pārpratumi vai līdz galam nepateiktas lietas. Ja kādam dod norādes vai instrukcijas, labāk to dari rakstiski, jo citādi ir liels risks, ka kaut kas tiks pārprasts.
Šomēness ieteicams pievērsties savām finansēm. Tāpat vari ķerties klāt mājokļa uzlabošanai, kā arī savest kārtībā savas attiecības ar vecākiem vai saviem bērniem. Ja vēlies lai jūsu attiecības būtu ciešākas, tev jāvelta viņiem vairāk laika.  

VĒZIS
Marsam ienākot tavā zīmē 3.augustā, saņemsi enerģijas lādiņu un gūsi papildus motivāciju ieviest savā dzīvē pārmaiņas.
Venērai un Saulei atrodoties tavā naudas sektorā, kļūsi dāsna, tādēļ uzmanies, ka nepārtērējies dažādās luksusa precēs un impulsīvos pirkumos.
Pilnmēness ap 13.augustu var radīt ķibeles mājās vai saistībā ar ģimeni. Iespējams, jutīsi, ka tevi nogurdinājuši pienākumi un atbildība. Bet neskumsit, jo Jupiters atnesīs iespējas atpūsties ar kopā cilvēkiem, kas tev patīk.

LAUVA
Saule un Venēra atradīsies tavā zīmē, palīdzot tev justies pašpārliecinātai un piesaistīt visu, ko vēlies. Merkūrs laikā līdz 26.augustam gan var nedaudz patraucēt tavus plānus vai tos sarežģīt. Var rasties problēmas saistībā ar komunikāciju- pārpratumi, kļūdaina informācija, pārklausīšanās utt.
Jupiters Vērša zīmē visa mēneša garumā radīs tev iespējas karjeras dzīvē, taču tev var būt iekšēji konflikti, nezinot, kuru iespēju izvēlēties.
Pilnmēness laikā ap 13.augustu nāksies iziet uz kompromisiem ar kaimiņiem un radiniekiem.

JAUNAVA
Tu būsi ļoti organizēta un pat vadīsi citus. Ap 28.augustu jauns mēness tev palīdzēs izmanto visus savus talantus un spējas, lai pilnībā izpaustos vispozitīvākajā veidā.
Tomēr šomēness daudzas tavas jūtas būs apslēptas un tu būsi kritiska pret sevi. Tu uztrauksies, ja kaut kas noies greizi. Mēģini sev piedot par kļūdām – kļūdīties ir cilvēcīgi. Marss Vēža zīmē rosinās tevi uz ciešāku draudzību ar kādu svarīgu cilvēku- tu savam draugam būsi lielisks atbalsts.

SVARI
Šis tev var būt sarežģīts mēnesis. Marss ienāk Vēža zīmē un šī planēta vairākkārt mēneša laikā veidos kvadrātu ar Saturnu, Urānu un Plutonu. Tu jutīsies neapmierināta un saspringta vairākas nedēļas. Saturns ir bijis tavā zīmē jau kādu laiku un tu esi jutusi saspīlējumu. Personīgās attiecības būs sarežģītas un tu, iespējams, jutīsies atsvešinājusies un zaudēju pārliecību. Tomēr Saule un Venēra tavā draudzības sektorā garantēs, ka gūsi atbalstu no tiem, kam uzticies.

SKORPIONS
Šomēness gaidāmi pozitīvi notikumi tavā karjeras lauciņā, bet tev jābūt reālistiskai par to, kas ir iespējams. Pārāk liela sacerēšanās vai uzpūtība var novest pie vilšanās.
Marsam ienākot Vēža zīmē, jutīsi nemieru – vēlēsies kaut ko jaunu iemācīties, redzēt pasauli. Jupiters ir Vērša zīmē un tavā attiecību sektorā – šī planēta palīdzēs tev justies drošai un apmierinātai par savu partneri. Tu būsi dāsna un laipna pret savu partneri un apkārtējiem cilvēkiem.

STRĒLNIEKS
Negaidīti notikumi, kavējumi, zaudējumi šomēness liks tev būt uzmanīgai. Lai gan daži notikumi būs visai pozitīvi un pārsteidzoši.
Urāns Auna zīmē ietekmēs tavu kreativitāti, mīlestību un romantiku. Tu būsi koķeta un tavā galvā rosīsies tik daudz labu ideju!
Merkūra dēļ var notikt pārpratumi, kavējumi, tādēļ esi pacietīga, ja lietas nenotiek tā, kā tu tās ieplānoji vai arī gadās pazaudēt kādu svarīgu informāciju. Daudz kas no tā var notikt tikai nekārtības vai organizētības trūkuma dēļ, bet dažas lietas tomēr būs ārpus tavas kontroles, tā kā nepārdzīvo.

MEŽĀZIS
Tava mīlas dzīve šomēness būs pat ļoti apmierinoša un pilna ar jutekliskiem brīžiem. Tev radoši iedvesmos daba. Tādēļ pavadi pie tās vairāk laika.
Marss palīdzēs tev attiecībās ar savu partneri būt uzstājīgai un aktīvai. Urānam atrodoties Auna zīmē, var notikt pārmaiņas mājās vai ģimenes dzīvē. Gaidāmi daži notikumi un pārmaiņas, kas tevi neapmierinās. Būs nepieciešama pacietība.

ŪDENSVĪRS
Saulei un Venērai atrodoties tavā attiecību sektorā, tu veiksmīgāk veidosi attiecības un komunikāciju ar savu partneri, kā arī ar publiku.
Tu būsi šarmanta un atbalstoša, kas palīdzēs nolīdzināt visas nesaskaņas un problēmas.
Jupiters Vērša zīmē var saasināt problēmas ģimenē, bet tā var būt iespēja tev augt, ja spēsi lietām pieiet līdzcietīgi un iejūtīgi.
Neptūns augusta sākumā ievirzīsies tavā zīmē, kā rezultātā tev var zust pārliecība par sevi un iestāties apjukums par turpmāko gadu, jo Neptūns ir planēta, kas pārvietojas lēni.

ZIVS
Neptūns atgriezīsies Ūdensvīrā. Tu esi jutusies pozitīvi noskaņota, bet tagad kādu laiku tev var trūkt virziena un mērķa un tev būs tendence visu pārāk analizēt pirms rīkoties. 
Jupiters Vērša zīmē mēneša garumā modinās tevī izpalīdzīgu un laipnu attieksmi pret radiniekiem un kaimiņiem. Turklāt, ja tev pašai vajadzēs palīdzību, tu droši vari rēķināties ar viņu atbalstu. Jauns mēness ap 28.augustu palīdzēs tev noformulēt savas domas un jūtas pret savu partneri. 

Dalīties.

Atstāt Ziņu