Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

ko darit, ka but?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Esmu precejusies, bet nu pirmo reizi man ir iepaticies viens puisis, kas ar mani flirteja vakara pasakuma pie mums majas. Es negribu krapt viru, un tas ir vira darba kolegis, draugs, bet ari vina sarmam nevaru pretoties. Lai gan atteicu vinam, zinu, ka velos ar vinu runaties, vins ir tik gudrs un jutekligs, sarmants! Ko man darit? Laikam jau atbildi nesagaidisu, parak delikati. Bet varbut tomer?

Dalīties.

7 komentāru

  1. Varbūt tev kaut kas pietrūkst attiecības ar vīru? Kaut kas tāds, ko jūti šajā otrajā vīrietī? Es domāju, ja stipri mīli savu vīru un vēlies ar viņu palikt kopā, tad mēģini atrast atbildi uz šiem jautājumiem.<br>Ja ar vīru kopā esi tikai pienākuma dēļ, tad varbūt ir vērts izmantot šo likteņa piedāvāto iespēju.<br>Grūti jau komentēt, jo situācija droši vien ir dziļāka un saprast no dažiem teikumiem to grūti.

  2. o - ou.... on

    Es teiktu, ka tev jāturas no viņa pa gabalu, bet tujau tāpat neklausīsi, ne? :)<br>Pati esmu bijusi līdzīgā situācijā. Protams, ka tikos ar viņu, pateicu, pat savam vīram, ka šķiramies, jo gribu dzīvē ko citādāku. Skrēju pie tā otra. Biju kā apmāta ar kaut ko jaunu, bija taureņi vēderā. <br>Tiesa, es attapos un pārtraucu jebkādu saikni ar viņu, unpēc tam salabu arī ar vīru. <br>Šobrīd vispār vairs nesaprotu, kas man lika tik stulbi rīkoties….<br>Ja mīli vīru, nesāpini viņu, tas nav tā vērts. Bet, gan jau, ka neklausīsi manam padomam ….

  3. Ja tiešam mīļi savu vīru,tad tadu jautājumu nebūtu.Visdargakais ir laimīga ģimene,sarga savu ģimenīti un būsi laimīga!!!

  4. klau, bet vai nevarētu būt tā- ka no tavas puses tas tā nopietni, bet no šarmantā vīrie;sa puses vienkārši spēle? Vai ir vērts likt uz spēles kopā uzbūvēto šimeni? Bet ja esi gatava arī no savas puses šo situāciju uztvert kā spēli, pāmēģini, ja zini, ka neiemīlēsies! (jo tad tiešām būs jāšķiras pie kam no abiem diviem- uz diviem krēsliem nenosēdēsi…)

  5. Protams tas ko teikšu nebūs labi-bet palaid tā labi pa kreisi(tikai nevienam ne vārda),un tad pati redzēsi kā būt!

  6. NEKAD nedari otram to ko pati negribi saņemt atpakļ.Nekad neskaties pa kreisi,ja esi precēta,gribi ko mainīt ,šķiries un tad dari ko vēlies,mēģini kaut simtu reižu,bet ne precējusies.Tici man raudāsi rūgtas asaras,gimene ir un paliek svēta lieta,ja vien neesi gaisa grābsle,kurai katra bikse jāaptausta.Nedaudz saprotu no visa tāpēc tāds padoms.

Atstāt Ziņu